Jump to content
wazzuu

Celica ST202

Recommended Posts

:( Svetlana mora na dobos :(

 

Godina proizvodnje: 1995.

Zapremina: 1998 ccm

Snaga: 175KS (174.5 izmereno na dino masini)

Potrosnja: 7.2L na otvorenom, izmedju 9 i 11 litara po gradu, zavisi kako se vozi, normalna voznja sa povremenim napadima po gasu oko 10...

Registrovan do jula 2014, registracija i sve dazbine oko toga (tehnicki blabla), 23.000

Kilometraza: Na satu stoji 134.xxx, za ovo ne mogu da garantujem jer sam ga ja uzeo pre 3 godine sa 112.000 valjda, ali odaje utisak da nije mnogo vise jer motor i menjac rade savrseno

 

Tehnicko stanje odlicno, moze provera kod bilo kog majstora, auto odrzavan kako dolikuje... Novo Exedy kvacilo, nov Energizer akumulator, nova KYB sva 4 amorta, progresivne H&R -3cm opruge, CAI sa Apexi pecurkom spustenom iza branika, elektro podizaci, cd/radio, elektro retrovizori, zimski set 16" guma, sve 4 odlicne (2x bridgestone blizzak, 2x continental winter contact). Ulje uvek Eneos, menjano na oko 7.000 km pa i manje, filter uvek japanski Micro, jedan nosac motora zamenjen nedavno (original toyota), dizne ociscene, usis sredjen, zadnje plocice nove ATE, zupcasti kais SUN japanski ojacani, klinasti isto nov, Nasud stavio neki znam koji, dal bosch ili victor reinz, svecice nove Denso IK20 iridijumske... Na autu nista ne curi, motor suv, nema gremlina, gresaka, bagova, tapacirunzi nisu iscepani, sedista isto odlicna, klima komplet sredjena pre par meseci.

 

Potrebno presvuci kozom menjac i volan. Zamerke: plastika unutra zna da krcka, opalio me neki kamencic po levom krilu i razbio farbu 1x1 cm, ne siri se, na istom krilu neka gospodja izgleda digla nogu da se slika i ulubila ga malo, ne radi elektropomeranje vozacevog retrovizora... Ako je nekom do rada na krilu, imam malo fabricke boje Toyota Opal Teal Blue Pearl Metallic Clearcoat 752, ne znam da li je dosta. Felne nisu u kozmeticki sjajnom stanju, ali su prave i original Toyota sa Celice 7. generacije.

 

Uz auto dajem komplet zadnje amortizera sa oprugama, ne znam u kakvom su stanju, elektronski plin koji sam skinuo sa auta kad sam ga kupio, fabricki usis sa kutijom, crevima, novim filterom vazduha, prednje euro look splitere skinute pred zimu, felne 15" Audi Pepperpots bez cepova, jedna tezi nesto malo preko 5kg ako se ne varam. Mislim da imam i set starih originalnih opruga negde u podrumu, ne verujem da sam bacio.

 

Slike: http://postimg.org/gallery/2lahidtc/

 

Moja tema: http://www.toyotaclu...2/page__st__380

 

 

Cena 3.300 eura, obavezan prenos. Tu sam za sva pitanja i komentare, telefon 060 333 77 33

Podeli ovaj post


Link to post

Ajde Okači na polovneautomobile da bacim share.

Podeli ovaj post


Link to post

Mislio sam da se glupiraš na skupu, ali jbg... obavezno okači na neki sajt da možemo da delimo po društvenim mrežama.

Podeli ovaj post


Link to post

Necu je jos na oglase, nije mi zurba a voleo bih da ostane medju nama ako moze... Sa forumasima moze i neka zamena da se kombinuje

Podeli ovaj post


Link to post

:(

 

ajde nek je udomi bar neko poznat

Podeli ovaj post


Link to post

To bih najvise voleo... Za drugare moze niza cena

Podeli ovaj post


Link to post

e jbg.... prvo brkovi I brada... a sad ode I celica... :(

shteta, I sa srecom u prodaji, da je dobro udomish I ne mnogo ispod cene ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Stvarno prelepa celica, svakako zelim uspesnu i brzu prodaju. Bilo bi lepo da ostane u klubu ...

Podeli ovaj post


Link to post

Nemam predstavu!

 

Treba mi jos dvoja vrata, inace je ne bih prodavao, ovako jbg... Moguce da ce ipak ostati u familiji, dam je caletu a ja se vratim na Mitsu Spacestar... Ulozio sam dosta u nju, pouzdana mi je, brza, izgleda dobro, za putovanja dusu dala...

Podeli ovaj post


Link to post

il to, il cemo da se organizujemo, brusilicu u ruke,MIG aparat za zavarivanje I napravicemo joj vrata pozadi... samo da ostane. :D

Podeli ovaj post


Link to post

Za porodičan auto, gledaj Corolla Verso prve generacije, sve su japanci i imaš mogućnost da biraš 1.6 ili 1.8 benzinci ili 2.0 D-4D u varijanti sa i bez plivajućeg zamajca! :D Isto tako, vidim i slušam da se ljudi navozaše sa Yaris Versom, isto sve japanci + sve japanski motori, lepo prihvataju plin (ako zatreba),...

Podeli ovaj post


Link to post

Game over! post-164-13942959472.jpg

Edit: Da ne bude zabune, nije otisla Svetlana vec wazzuu :)

Izmenjeno od Nessa

Podeli ovaj post


Link to post

Nek se sa srecom Wazzuu. :-)

Podeli ovaj post


Link to post

Game over! post-164-13942959472.jpg

Edit: Da ne bude zabune, nije otisla Svetlana vec wazzuu :)

Hahahaha :D Srećno :)

Podeli ovaj post


Link to post

Srećno Wazzu

Podeli ovaj post


Link to post

Ozenismo naseg wazzu'a :D Nek je sa srecom ;)

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×