Jump to content
tarantino

Tarantino & Corolla 2003 1.6 VVTi

Recommended Posts

Danas sam pazario Corollu 2003 1.6 VVTi sa 164000km.

Pre par dana sam ga zapazio u oglasima i odmah je pogledao, cinilo mi se da je to to po izgledu, odrzavanju i ponasanju u voznji tako da sam odmah kaparisao, nisam nosio u servis za misljenje majstora jer za tu cenu takav auto necu naci, nisam smeo da cekam.

Kupljena je kod nas, Ima tri kljuca, servisnu knjizicu, odrzavan je u ovlascenom servisu, pre dva meseca zamenjeni diskovi prednji-zadnji, plocice prednje-zadnje i pakne. Cak je i metlice brisaca menjao u servisu.

Ima set zimskih guma na celicnim felnama i set letnjih na aluminiumskim (dobio sam i matice).

Zasad toliko pa cu javiti dalje utiske.

Podeli ovaj post


Link to post

E pa, srecna ti kupovina !!! :)

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitam, zvuči kao super kupovina, daj slike auta

Podeli ovaj post


Link to post

Evo par slika na brzinu

be0a.jpg

 

ahtq.jpg ahzj.jpg lnpb.jpg

Izmenjeno od Miloš CTS
prebačeni linkovi u vidljive slike

Podeli ovaj post


Link to post

Odlična kupovina . Neka pređe još mnogo kilometara :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala svima!

Probacu Milose za sledeci put da naucim kako se postavljaju vidljive slike. :)

Podeli ovaj post


Link to post

na ImageShack-u idi sa desne strane slike na "GET IMAGE LINKS" i onda iskopiraj onaj link koji stoji desno od "FORUM" i onda budu ove male sličice koje kad se klikne na njih vode ka većim, a da bi bile kao prva zameni rezoluciju u linku sa ''150x100'' na ''1500x1000'' npr.

Podeli ovaj post


Link to post

Ama samo ti kaci slike pa nek se sareni , tvoja je tema :P !

 

Jel treba i ja da ti kazem - svaka cast ;) ...

 

Ko sto rekoh, kola se pred zimu kupuju!!!

Podeli ovaj post


Link to post

Posle malo duzeg druzenja sa kolima primetio sam teze ubacivanje u pojedine brzine i proklizavanje lamele prilikom vecih opterecenja, danas me je put vodio za NS i svratio u Trio servis na konsultaciju, kazu da je potrebna zamena seta kvacila.

Podeli ovaj post


Link to post
:( za sve postoji razlog, pa i za ovo zasto je bila jeftinija.....jel bivsi vlasnik rekao jos neke mane na kolima??

Podeli ovaj post


Link to post

Nije ni ovu rekao ali ni kad sam je probao ni sutra dan ovo nisam osetio a jos sam ga vise forsirao nego danas. Kontam da je sad doslo vreme za zamenu i to je to a i nije neka strasna investicija nisam ni ocekivao da cu kupiti polovan auto u koji necu ni dinar uloziti. Da sam znao za ovo opet bih ga uzeo. Samo da ne bude jos nekih iznenadjenja.

Podeli ovaj post


Link to post

set kvacila je jako jeftin kod tria uradi to i miran si.sa srecom ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Pre mozda 2 meseca sam uzeo Excedy set i za sada je odličan.

Podeli ovaj post


Link to post

Pored uradjenog malog servisa zamenjen je i set kvacila pre tri dana.

E sad menjac radi super i papucica "hvata" gde treba.

Podeli ovaj post


Link to post

×