Jump to content
Piske

Ukraden auto

Recommended Posts

ne budite previshe sigurni....

post-132-0-66477700-1416681984.jpg

neki magarac je pokushao da mi obije auto pre dve-tri godine u javnoj garazi, u kolima nije bilo apsolutno nishta, chak ni cd "na izvolte" koji i kakav motiv je bio nemam pojma, da li je hteo auto da krade ili pretura po kolima :angry:  u bravi je nadjen polomljen vrh od makaza...

post-132-0-91165800-1416682121.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

jeco...

1:1.000.000 :D

je i da mi kradu benzin iz karavana, i 1:1.000.000 je da rezervoar za njega pasuje samo za njega pa se naruchuje sa drugog kraja planete i cheka mesec dana .... :D  jbga, utrefi se ponekad bad luck  :lol: ali realno uvek mora neshto, za sve ove godine vozeci japance ovo su smeshne stvari ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Mićo ti si bio dva puta jedan u milion tako da si sada miran ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ipak vi zakljucavajte autice.nema veze sto su toyote.

Ukradu i jednu toyotu u milion,e a ta milionita je bila MOJA.

Sad je zakljucavam na tri nacina,pa neki put ni sam ne mogu da je otvorim :P:lock:

Podeli ovaj post


Link to post

ipak nisam 1 u milion  :D

secam se tog divljashtva shta su radili i kako su je demolirali  :(

Podeli ovaj post


Link to post

Imam 2 dobra drugara koji su kupili novu Daciu Sandero...i ostali bez njih, ispred svojih kuca/zgrada im nestale ove godine (Cerak i Skojevsko naselje), nikada nisu nadjene, placene su im dodushe koliko toliko kasko odshtete...panduri im rekli da ne ochekuju da se nadju kola, verovatno su odmah u delove ili na Kosovu zavrshila :/

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se japanaca tice ...malo pre sam na HCS forumu pisao na slicnu temu pa ovde cu samo da c/p

 

Juce nesto oko 23:30 mi se desila situacija da me panduri na semaforu bukvalno preseku i blokoraju put...i izlaze oni traze dokumenta tamo vamo,sta vise onako drsko i bezobrazno...na kraju mi rekose da je u tom kraju ukraden isti accord kao moj pa proveravaju i pozelese mi prijatno vece :)

 

E ako je istina to sto mi je rekao(a pritom kad sam mu davao dokumeta nisam mu dao saobracajnu nego samo licnu i vozacku) znaci da se ipak desavaju da pokupe i hondu...

Podeli ovaj post


Link to post

×