Jump to content
GoForit

AURIS 2.0 d4d

Recommended Posts

Super je ova elektronska knjizica i aplikacija. Vrv bi zabagovala da se pojavimo wewerko, liftmen a i ja sa nasim old timerima :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobra stvarčica ta elektronika  :twothumbsup: !

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala @pex77. Neso, svratite malo da vas zabeleže i da dobiju po koji domaci .

Za sada samo pohvale za TCB, nadam se da ce tako i ostati.

Dobra stvarčica ta elektronika :twothumbsup: !

Nema lazi, nema prevare .

Podeli ovaj post


Link to post

Dva srafa, skines sirenu (airbag) i ako ima jedan dzek spreman onda moze da se ugradi. Mada 99% da moze jer sam letos ugradio na jedan 2007 auris 2.0d4d

Podeli ovaj post


Link to post

Verovatno je to jedini nacin za proveru (kad vec ne mogu preko VINa, ali nisam jos odustao u potpunosti). Jedino sto me buni je nedostak naglasene konture na plastici ispod volana za prodor rucice CCa?

Podeli ovaj post


Link to post

Pa i nema ga, probusi se plastika gde treba da bude rucica. Imao sam slike te ugradnje, nego sam ih izbrisao izgleda.

 

Bitno je da imaju mesta za dva srafa koja drze rucicu

Podeli ovaj post


Link to post

A jel moze to na auris 2011 1.3 vvti? I da li mora rucica ili moze na volan da se ugradw komande, tu gde su vec komande za radio i displej?

Podeli ovaj post


Link to post

Ne moze na 1.3

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Auris otisao dalje, a tek se razradio .

Za cca 120 kkm, osim zamene vodene pumpe, samo redovni servisi (TCB i Turing Stanojevic), možda malo posustaje oem toyo akumulator (u novembru ce biti punih 6 god. exploatacije ).

Pozdrav svima!2291053bf8f80a3c43e6d49ea3d90585.jpg

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Nisi puno prešao. Koji je auto sada u planu ? Ostaješ veran Toyoti ili nešto drugo.
Jel Yaris i dalje kod tebe

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Prelazilo se u proseku nesto oko 14-15k km godisnje, ove godine svega 5k.
Toyo vise nema dizela tako da definitivno sledi "povratak" na 1.5 dci ali u japanskoj hb sasiji.
Yare je jos uvek tu, malo je vizuelno oronulo, ali sve i dalje radi kao sat.
Bilo je razmisljanja i u pravcu corolle 1.2t hb,  posebno prosle godine, kada je u vreme sajma imala korektnu cenu (luna, cca 18.5 k), ali mi je unutra delovala nekako skuceno, posebno pozadi (bez puno mesta, bukvalno kao vozilo iz B segmenta).

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Neki Nissan 1.5 dci ?
Uradićeš kao ja. Samo obrnuto kod mene su motor i menjač Nissan a kod tebe Renault

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Upravo tako@Piske, K9K je agregat (110 ks), Pulsar je u pitanju, meni jako slican Aurisu MK1, uz osetno veci kabinski prostor (2.7m je osovinsko, kao Corolla).

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Dosta redak auto kod nas. Povremeno su se pojavljivali u ponudi. I cena je bila dosta povoljna s obzirom na 1.5 dci 110 ks motor i dosta opreme.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×