Jump to content
sniffer

Toyota Carina II XLi 1991. - ogledalo levog retrovizora

Recommended Posts

Cao svima,

pre dva dana, dobro da nisam prosao sa vecim ostecenjem na vozilu, jedan stariji covek u susret meni krene da ide na moju stranu da isece krivinu koja je bila vec iza mene. I naravno, pored pokusaja da ne udarim pesaka sa moje desne strane a da izbegnem kamikazu, ocesamo se retrovizorima. Srecom plastika i mehanizam su ok nema vidljivih ostecenja ali ogledalo se raspuklo.

 

Pitanje, da li ima neko polovno/novo levo ogledalo retrovizora za Toyota Carina II XLi 1991. ? Ako ima i ceo retrovizor ostecen ali da je ogledalo sacuvano bilo bi dobro.

 

Pozdrav i vozite pazljivo!

Podeli ovaj post


Link to post

Preporučujem da odeš kod stakloresca kog ne mrzi da se malo pozabavi time.

Ako je sve ostalo ispravno za 200-300 din i 10 min imaš retrovizor. ;)

 

Pozdrav! :)

Podeli ovaj post


Link to post

To je uradio drug na Corolli ali uglovi tj zoom nije ni blizu originalu. Nadji ovde u oglasima imas cini mi se. Kupindo isto proveri

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Liftman! Poslusao sam tvoj savet da pogledam oglase, inace bio sam ja juce do stakloresca i to :) naravno da obicno ogledalo nema veze sa pravim retrovizorskim koje daje dubinu i veci ugao gledanja. U svakom slucaju hvala vam na savetima, kao i uvek najbolje ekipa je ovde na ovom forumu ;) Pozdrav! I vozite pazljivo!

Podeli ovaj post


Link to post

×