Jump to content
Milos CTS

IX TOYOTA club Serbia skup - Jezero Šumarice / Kragujevac

Recommended Posts

Još 19.dana :D

Podeli ovaj post


Link to post

aha e onda uredu :D

Podeli ovaj post


Link to post

Nalazimo se na prvoj pumpi (Daki petrol ,bivši Elp ) od 8.30 u 9:00 polazak posle naplatne rampe Bubanj Potok na Auto Putu.

Ide se do Isključenja Mali Požarevac (za Sopot i Mladenovac cena putarine 90din,prvo posle Begaljičkog Brda) posle 20ak km od Naplatne rampe Bubanj Potok, onda preko Mladenovca i Topole do odredišta po PlanPlusu 96km od Naplatne rampe Bubanj Potok

Izmenjeno od Miloš CTS

Podeli ovaj post


Link to post

Jel postoji mogucnost da se skup pomeri za Subotu...i zbog severnih gostiju i jos par nekih drugih razloga kako bi svi bili u vecem broju na skupu????

Podeli ovaj post


Link to post

A šta da rade oni koji su se prijavili odavno a ne mogu u subotu ?

Podeli ovaj post


Link to post

A sta da rade oni koji u ovoj drzavi jedva krpe kraj sa krajem. Lakse ti je bilo da napises ne moze. Madjari zele da dodju na skup, jedini problem njima je sto je nedelja jer ce dugo provesti na granici u povratku, zamoli me da pitam, pitao. Licno i meni odgovara subota, da bih se na miru spemio za ponedeljak.

Izmenjeno od Miloš CTS

Podeli ovaj post


Link to post

"Dogovor kuću gradi",bilo i biće.Zato znate sta vam je ciniti... ;-).

Podeli ovaj post


Link to post

Ja ću vam svakako poželiti ugodan vikend i druženje na skupu, jer mi je subota radna, a bogami i nedelja. :unsure:

Podeli ovaj post


Link to post

Nedelja je uvek bila dan kada svi koji žele mogu da dođu na skup, jer je jedini neradan dan, bar velikoj većini. Žao mi je zbog drugara iz Mađarske, ali ako mogu neka se nekako iskombinuju za nedelju.

Podeli ovaj post


Link to post

Mozete li i mene dodati na tom spisku.

Iskombinovao sam se da dodjem samo zbog skupa i upoznam ljude koji su ljubitelji Toyote isto koliko i ja,ako ne i vise.

Posto mi je ovo prvi dolazak,moracete mi reci kakvi su Vasi "obicaji" ...sta se donosi...

Takodje bih zamolio da mi date kordinate benz.pumpe na kojoj se okupljate pred polazak, posto nisam iz okoline BG.

 

Podeli ovaj post


Link to post

Mozda da se stavi neko glasanje?

Podeli ovaj post


Link to post

Nema potrebe za glasanje, jer u tom slučaju odluka neće biti jednoglasna, a time će uvek neko biti van većine ili bar minimalne većine. Skup je određen mesec dana unapred, sad je već kasno menjati datum i vreme okupljanja. Skupovi mogu biti pomereni iz opravdanih razloga, kao što je bio slučaj ranije. Uvek je želja da nas bude što više, ali nisu svi u mogućnosti da isprate sve naše skupove, upravo zbog toga su skupovi bar dva puta godišnje.

Podeli ovaj post


Link to post

Evo ideja ili molba ili zelja gostiju.....Na zalost Madjari ne mogu da dodju zbog vremena, ali su i ovo napisali

 

".....So if the next TCS meet will be on Saturday, please tell me (as soon as you hear about it), and if the date is good for us, we would like to join you.

Thanky for your patience icon_smile.gif....."

Podeli ovaj post


Link to post

Koordinate pumpe

 

44°41'37.4"N 20°34'59.2"E

 

44.693716, 20.583105

Podeli ovaj post


Link to post

Najverovatnije i ja dolazim

Podeli ovaj post


Link to post

Sorry ako je of...

Al da pitam par pitanjaca.

Prilikom ovakvih skupova kakva su pravila? Ucesce, (kotizacija), postoji li program i slicno?

Sto se ovog skupa tice obaveze mi ne dopustaju da vam se pridruzim, ali obratite paznju i na vremensku prognozu, jer mi se cini da ce kisni period biti sve do posle prvomajskih praznika. U svakom slucaju, zelim vam dobar provod i lepo druzenje :-)

Podeli ovaj post


Link to post

Nema učešća i kotizacije svako ponese od roštilja šta hoće da jede to se sve baci na gmilu ispeče i da svako nosi piće za sebe.

 

Kao što je i navedeno ranije u slučaju kiše selimo se u Restoran koji je blizu

Podeli ovaj post


Link to post

Zao mi je sto skup nije u subotu jer sam u nedelju u italiji. Subota ce bifi suncana a u nedelju ce oluja i grad i nabujace jezero i preplaviti automobile. Znaci kisobrane u ruke i zimska odela. A zasto takvi skupovi nisu 2 dana i vuci siti i prasici pojedeni.koliko nas bi recimo doslo u subotu. Ili ajde ko ne moze da rostiljamo kod cesme u 12 sati kao uteha.

Podeli ovaj post


Link to post

Nedelja ce biti super dan u celoj zemlji, a u subotu potop svuda pa i u Beogradu. Dobro je sto nismo pomerali skup za subotu!

Sledeci post koji bude remetio javni red i mir na nasem divnom forumu ce biti uklonjen

Podeli ovaj post


Link to post

Ima li kakvo okupljanje u Cacku (kome je i usput plus) pa da se ide za Kg?

Podeli ovaj post


Link to post

Što se tiče nas iz Ča okupljamo se u nedelju ranije ujutru pa ćemo svi zajedno. Ima nas možda 4-5 vozila, za sada. Sabirni centar :D će biti kod motela Kole, tačno vreme će Vladimir preciznije reći a i svako iz Ča, GM, UE i još neko kome odgovara ta ruta će biti ponaosob obavešten o detaljima.

Podeli ovaj post


Link to post

U 7:30 kod firme AUTOČAČAK-kole je okupljanje sa zapada, svi gradovi oko Čačka. Ponesite kao i uvek za skup šta želite od mesa za roštilj, nešto za piće, dakle osnovno. Krećemo za Kragujevac preko Knićkog jezera. Molim Vas budite tačni, možda je nekom rano 7:30, ali je neophodno da se tada okupimo.

Podeli ovaj post


Link to post

Ponesite kao i uvek za skup šta želite od mesa za roštilj, nešto za piće, dakle osnovno.

 

Ovaj deo važi za sve posetioce skupa

Podeli ovaj post


Link to post

Ja na žalost moram da se odjavim :-( . Razlog je posao. Danas su mi rekli da radim i subotu i nedelju. UŽAS! Ljudi želim vam standardno dobar provod i dobro vreme, vidimo se na nekom od narednih skupova.

Podeli ovaj post


Link to post

×