Jump to content
toyokiz

Bela raketa

Recommended Posts

Razmišljao sam i u tom smeru. Ako bude osetno jeftinije onda ću i uraditi tako. Hvala.

Podeli ovaj post


Link to post

Menjan zadnji lonac. 4500 RSD.

 

Smeta mi što cev sad viri malo napolje ali tu je šta je. Nije original.

 

Imam jedno pitanje. Koliko je normalno lufta. Znam da ne sme biti zategnuto i da lonac mora da radi levo desno ali mi se čini da sad svejedno malo previše igra. U kanalu mi sve delovalo ok ali sad kad nogom sa strane malo gurnem po mom mišljenju previše igra. Šta raditi?

 

Isto sam video da ovaj zamenski na nosačima koji su kontra nema zadebljenja na kraju kao na originalu. Fizika mi govori da čim je kontra ne može da spadne ali zašto je Toyota onda pravila to zadebljenje na nosačima?

Podeli ovaj post


Link to post

Nemoj se sekirati za luf, botno je da ne lupka u ništa u tom svom luftu pa da te to nervira :). Samo je trebalo reći da se stavi nova gumica jer je ona tvrđa i čvršća pa manje ljulja. Ništa ti ni ovo ne znači. Za zadebljanje ne znam. 

Podeli ovaj post


Link to post

Da, da. Ništa ne lupka. U pravu si za gumicu-amortizer. Nabaviću i to pa da zamenim.

Podeli ovaj post


Link to post

Probaj to! A ono malo što ti viri, lično ja, to bi odsekao i stavio neki lepi nastavak za auspuh (ima ih po oglasima već od 600 din.). Po meni je to jako lep detalj. 

Podeli ovaj post


Link to post

×