Jump to content
Spig

Toyota Auris 1,3 style

Recommended Posts

Posle malo duže potrage za adekvatnim polovnim porodičnim vozilom, što se ispostavilo kao nemoguća misija i posete Bg Sajmu Automobila, izbor je pao na Aurisa..

Nadam se da ga sutra pruzimamo pa postavim slike..

Pozdrav, Pavle

Podeli ovaj post


Link to post

Jos jedan Auris , cestitam i u zdravlju ga vozio !

 

:tcswelcome:

Podeli ovaj post


Link to post

:tcswelcome:

 

Čestitam na kupovini ! ! !

Podeli ovaj post


Link to post

Spig,

 

čestitam na kupovini i puno srećnih kilometara. Odličan izbor! Jel dolazi ovaj Style sa tempomatom?

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala svima,

Style ima tempomat.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobar izbor. :-)

Ja sam 'merkao' TS zbog prostora u prtljazniku, ali bi finansije ipak bile previse nategnute, pa sam odustao.

Cestitam i slike i utiske sto pre :D

Podeli ovaj post


Link to post

Station wagon postade Touring Sports.......bitno je "srce u junaka" :D.

Podeli ovaj post


Link to post

boja je bronzana metalik sa hrom paketom.

stigao je danas oko 15h, ujutro idemo po njega

Podeli ovaj post


Link to post
:welcome::toyo::toyolove:

Podeli ovaj post


Link to post

Chestitke :thumbup:.... Joj, kakav osecaj i euforija, mogu da zamislim, nema spavanja ;)

Podeli ovaj post


Link to post

@Spig

Moj je isto u bronzanoj ali bez hrom paketa.

Podeli ovaj post


Link to post

Video sam temu, Sol oprema, lepo..

Podeli ovaj post


Link to post

Boja je odlicna, pogotovo ako ne peres cesto auto xD

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala,

moram da se izvinem za slike, ne mogu doći do svog foto aparata do vikenda..

prešao sam prvih 100km, još uvek sam nekako više stegnut u vožnji nego što uživam.. Juče sam uradio kasko osiguranje.

Potrošnja koju pokazuje je 7,4l mada nisam resetovao da bi video pravo stanje.

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se tice kaska....nikad ga nisam voleo (iz vise razloga, iako ima svoje velike prednosti, ali sitnice cine zadovoljstvo) ali posle ovoga jos vise....Jel mozes nesto vise da kazes koji kasko i kod koga?

 

Ne kazem da ce se tebi ovo desiti, ali verovatno u onim silnim klauzulama ima neka fora za slicno ovome sto se coveku desilo....isto kao i varijanta da u slucaju udesa (pu pu) u sred Marta na 23C bez zimskih guma, osiguravajuce drustvo nece da ti isplati stetu ili preuzme odgovornost (Za ovo sam mislio da ce Piske malo vise da napise)

 

Podeli ovaj post


Link to post

Kasko ...

Jeste skupo, ali je zlatno kada imas nov auto. Posebno ako je nov model koji se od skoro proizvodi.

 

Prijateljica je sa Yarisom imala peh da su joj na parkingu skupljaci sekundarnih sirovina odrali pola desne strane, polomili ratkapnu i zadnji branik na pola. Auto je bio star 3 meseca!

Zahvaljujuci kasku vecina delova je zamenjena novim u Mag-u.

U protivnom palo bi krpacina i peglanje o sopstvenom trosku visestruko vecem od cene kasko osiguranja.

Kako sam ja naucio vrednost kaska?

Tako sto mi je grad ostetio auto, a ja ustedeo na osiguranju.

Srecom nije u pitanju bila Toyota vec drugi proizvodjac pa sam ipak lakse preboleo :-D. P.S. A gde je pecat (slikeeee) ? ;-)

Podeli ovaj post


Link to post

@Liftman-zalosno! Podseca na crtac sa Perom Detlicem koji valja osiguranja, a osigarniku se non stop neshto deshava, a u svakoj polisi, sitnim slovima je upravo napisano, ono shto mu se desi.... "polisa vazi, osim u sluchaju pogotka krstarece rakete" :angry:

 

@Spig-idemo, fotke!!!

Podeli ovaj post


Link to post

×