Jump to content
Gagi LexIS

POZDRAV GAGI "LEXUS IS 200"

Recommended Posts

Cao drustvo.Novi sam na ovom forumu,pa je red da se predstavim.Ja sam Gagi.Radim u "TCB" kao Auto lakirer.Trenutno vozim Alfu 155 '94god i bezuspesno pokusavam da je prodam :'(.u planu  mi je da u martu otkupim jednog Lexusa is 200 2002god. iz moje firme naravno na rate  ::)pa sam hteo da vam se pridruzim i informisem malo vise o tom autu.Po misljenju mojih kolega iz firme auto je bez greske i isplati se ga kupiti,s tim sto ga je tesko prodati jer 60% ljudi u srbiji nezna sta je LEXUS 8).Ja nemam  tih problema svestan sam svega,stim sto imam u planu  da taj auto vozim duze vreme a velike i male servise ne bih placao kao radnik "TCB"-a.Voleo bih da cujem i misljenje ostalih.poz... ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro nam dosao, i imas sjajan izbor.

Naravno Lexus je savrsenstvo..... Zelim ti da uspes u svojoj nameri,da kupis IS-a,a do tad tesi se mojim avatrom... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro dosao.Za IS200 se ne zna da li bolje izgleda spolja ili unutra,pa jos i RWD...Strasno

Turi neku sliku ako je vec u firmi,da malo uzivamo :)

Podeli ovaj post


Link to post

Postavicu slike cim je sredim i preuzmem,jer je sluzbeni malo je zakacen tu i tamo niko ne obraca paznju >:(.A i sad trenutno nosi celicne felne i zimske gume tako da bas i nije sad za slikanje.prvom prilikom cu ga prikazati...obecavam... ::)pozz

Podeli ovaj post


Link to post

Kad me je Snejk sa AE86 pitao, sta da uzme, a da je pandan BMW 3, da ima 6 cilindara i makar 150 ks, a da je RWD, ja sam mozgao i .....LEXUS IS 200!

 

Redni sestak, 155 ks, nije preskupo odrzavanje, dosta delova deli sa Toyotom, recimo oslanjanje sa Avensisom, potrosna roba nije strasna, tako da sve u svemu, ako ne cackas svetlosnu grupu i limariju, oko mehanike neces imati brige, a motor nije izforsiran, cak stavise, mogli su i vise da izvuku, ali je zato dugooooovecan...

 

Ja servisiram par kod nas u NS, i niko dodatnih problema nije imao.

Podeli ovaj post


Link to post

Cao ljudi evo mene opet.Da se pohvalim da sam za sad obezbedio felne za IS-a jos samo da ga preuzmem posle 22-og marta.Kad bude bio kod mene po dogovoru saljem i fotke.evo i felni "17 OZ FUTURA(vec kupljene) i "18ica (koje uzimam oko 20-og):                   POZZ ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Druze znas sta radis,nema sta

Podeli ovaj post


Link to post

Nisu bas toliko lose i OZ felne na lexusu evo npr. nesto sto sam skinuo sa neta:

Podeli ovaj post


Link to post

Doduse ovo je LS 430 sa "20icama od 11 j.ali IS je manji.pa ce "17ica lepo da legne s obzirom da su prednje 7,5j a zadnje 8,5j.pozz  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja mislim da ce dobro izgledati i sa jednim i sa drugim felnama, mozes da napravis letnju i zimsku varijantu.  ;)

 

Podeli ovaj post


Link to post

a drug svaka cast to je masina cudo nauke

valjda cemo imati cast uskoro da ga vidimo makar i takvog kakav je sad

Podeli ovaj post


Link to post

Bice spreman do skupa u aprilu :P

Podeli ovaj post


Link to post

Gagi, lepe su i one 18ice pored OZ, jel i njih prodajes ili su vec otisle?

Podeli ovaj post


Link to post

Ne nisu prodate trenutno se nalaze u pancevu kod jednog drugara.Kostaju 350eur sa gumama 245 40 18 Falken.Iz uvoza su iz swicarske. ::)ako hoces napravicemo nesto ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Hard Core masina, dobrodosao i uzivaj na forumu.

P.S. nema greske kod izbora sledeceg auta, kako kazu "Dajem pleksus za Lexus"

Podeli ovaj post


Link to post

18" rules!!!  ::)

 

140809turkuenergia.jpg

140809Linnankiinteist.jpg

 

Podeli ovaj post


Link to post

za Dzvinija su samo 18" moguca dimenzija felne :)

Podeli ovaj post


Link to post

za Dzvinija su samo 18" moguca dimenzija felne :)

 

Aaaaa nemoj tako, moze i 19"...  ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Da da sto vece to bolje. ;) Evo 18ica sa novog IS 250 i  19ica 5x112 al uz plivajuce srafove moze da se naguzi na 5x114,3 :P

Podeli ovaj post


Link to post

Bice bice samo polako krcka se........... :P

Podeli ovaj post


Link to post

×