Jump to content
Gagi LexIS

POZDRAV GAGI "LEXUS IS 200"

Recommended Posts

Jel ga skuxaste vishe, da ne zagori  ::) ::) ::)

Podeli ovaj post


Link to post

Mi cekamo jos uvek da bar predje sa italijana na japance :P

Podeli ovaj post


Link to post

Alo kakva je to zezancija na moj racun ;) Salim se italijan mi zasad zahvalan potrosac ne trosi nista stoji u garazi.... :P Drzite mi palceve jer sutra treba da se cujem sa kolegom mirkom iz MAG a.imaju IS a po mojoj meri pa ako uspe dogovor obradovacu sebe za novu godinu ::) evo o kom IS u je rec

 

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas640806/lexus_is_200/#1

post-247-132930734732.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicno izgleda u oglasu... Drzimo ti palceve daga pazaris ! ! !

Podeli ovaj post


Link to post

Uf cuti jedva sam odgovorio zenu od novog vw pola.Zene ko zene  :P neznaju sta valja.A ovaj mi ok izgleda cak mislim da mu je i prava kilometraza,ali to mi nije problem da proverim.... ::)

Podeli ovaj post


Link to post

Uh to je onaj shto se i meni dopao i rado bih ga chak i za Corollu menjao...

 

Mozda :D

Podeli ovaj post


Link to post

Super je Lexus, kako mi se svidja instrument tabla  :-*...E pa zelim ti da prvi BG mini skup posle NG, dodjes sa njim!  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Samo budi obazriv, taj je dugo na oglasu... da budem optimista - moguće i zbog toga što ljudi nemaju pojma šta je to ili se plaše zadnje vuče...  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala nesso  :) ja mislim da ljudi nepoznaju dovoljno taj brend.Cak sa mojim drustvom koji voze neke automobile,kad pricamo o lexusu cak dosta njih nezna da je taj model u Toyota grupaciji :'( .Ja bi ga iskreno uzeo i zbog odrzavanja kod mene u servisu i sto mi se iskreno svidja. :P Sve u jednom autu i porodican i sportski i elegantan dovoljno jak 2.000 ccm Redni sestak i agresivno izgleda  :-*.A koliko sam ih pratio po oglasima svaki je proveo bar pola godine u oglasu,ja mislim da je samo zato sto ga ljudi dovoljno ne poznaju plase se da ga kupe,prvo sto pomisle je ono: Sta Lexus??? Znas li koliko je odrzavanje za taj auto!!! To je uglavnom reakcija ljudi u 80% slucajeva  :(

Podeli ovaj post


Link to post

Dada strah odnodrrzavanja je 99%

A slicne karakteristike imaju i kod Bavarca ;) pa zato pre njih uzimaju

Podeli ovaj post


Link to post

bas me zanima, koliko je , recimo, veliki servis za gorepomenuti model?!

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se toga tice, skuplji je od Avensisa, recimo, ako pricamo o 1GFE motoru(2.0 6cyl), ali on ima jedan kais, hidrospaner i roler, tako da nije ultra strasno za odrzavanje, kako se ocekuje.

 

Zanimljivo kod ovog motora je sto je on DOHC, ali delom radi kao SOHC, tj. kais tera jednu bregastu, kao da je SOHC, a ta pokretana bregasta preko zupcanika tera drugu bregastu, i on je u stvari DOHC... :)

 

Sve u svemu, ima 4-5 ovakvih u NS, vlasnici ih voze bar 3 i vise godina, sto ce reci da su zadovoljni, a odrzavanje i kvalitet je kao Avensis, koji 10/20% mozda skuplje u globalu, ali pristupacno svakako...

Podeli ovaj post


Link to post

Danas je bio taj dan kada je trebao lexus da se preuzme,ali..................................... ??? necete verovati,bio sam pre dva sata u MAG-u po dogovoru sa prodavcem,Podavac mi se odmah izvinio zbog mog cimanja i telefoniranja,jer je odustao da proda auto,ja sam zastao nisam mogao da verujem sta mi covek prica mislio sam da se zafrkava ali u toku razgovora sam video da je ozbiljan :-X :-X :-X :-X prvi put mi se desilo u zivotu ovako nesto....... :-\

Podeli ovaj post


Link to post

Zanimljivo kod ovog motora je sto je on DOHC, ali delom radi kao SOHC, tj. kais tera jednu bregastu, kao da je SOHC, a ta pokretana bregasta preko zupcanika tera drugu bregastu, i on je u stvari DOHC... :)

 

Meni kais isto tako tera jednu bregastu na 4A-FE u Corolli

Podeli ovaj post


Link to post

Gagi, kazu ljudi "ko zna zasto je to dobro"...nemoj da se nerviras, bice toga jos...mogu misliti kako si poludeo..a ko ne bi.

Podeli ovaj post


Link to post

Ma neso iskreno evo sad sam nervozan kad vidim da nemogu da nadjem ni jednog takvog ni blizu.Isprva mi je bilo smesno jer nisam mogao da verujem sta mi covek prica.Inace sam dobio taj auto na preporuku kolega iz MAGa za njega ne direktno od vlasnika.Auto vozi mehanicar u  MAGu koji ga je uvezao 2006 iz nemacke sa 60000km predjenih,auto je u vrh stanju,vozio ga samo leti kad dodje zima ostavlja ga  na placu i vozi neki drugi auto.Kazu da nije prelazio vise od 5000km godisnje,komentarisali su kako menja ulje i filter svake godine  :P.I sad trenutno ima nesto preko 80000 predjenih  :-\ Zato mi je jedino krivo.Ako neko zna za nesto tako slicno nek mi javi.Ima onaj jedan iz kaludjerice trazi oko 7000 eur ali je 1999 god.Jedino me nervira to sto je iz proslog veka  ???

Podeli ovaj post


Link to post

Ima onaj jedan iz kaludjerice trazi oko 7000 eur ali je 1999 god.Jedino me nervira to sto je iz proslog veka  ???

Bezveze...bas sam mislio da je to gotova stvar, pa jeste taj u kaludjerici "iz proslog veka"ali to je lexus, ako je auto poput ovog sto si gledao onda vredi i vise nego neki mladji koji je u losijem stanju....cena mu je sasvim ok i nije fixna, zasto da ne!?

Podeli ovaj post


Link to post

Ma znam ja to mico nego ajd nije da kazes ni godina problem al nemoze ni da pridje onom iz maga.Taj Lexus je vozio neki advokat sa Dorcola.Lupan je nesto od napred od ranije to sam primetio jer je bio prosle godine kod nas u TCB  da mu mere kompresiju jer mu je glava radjena u nekom servisu.Sad je sve ok bez ulaganja.Sutra bas idem malo bolje da ga pogledam pa cemo da vidimo  :-[.

Podeli ovaj post


Link to post

Zao mi je! :(

Podeli ovaj post


Link to post

Gagi, da smo sad normalna zemlja sa normalnim sudsvom, odmah mu lupiš tužbu po kratkom postupku... Za to vreme koje si čekao budalu, mogao si već da se voziš sa drugim (uveženim) autom!

 

Tog Lexusa (99) vozi Deki, dobar je lik, nije muljator, a možda ga i znaš, jer je jedno vreme bio glavni majstor u Toyota Boleč-u...  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ovaj je 2000.god i nije bash jeftin...

Podeli ovaj post


Link to post

×