Jump to content
Dzigi Bau

Skupovi JDM automobila

Recommended Posts

Kakva JDM Srbija... napravili jedan mini skup u kotezu i to je to...

Ne vezano za klubove jedino ko se cima su Japan Crew/Power.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Japan Crew je skupina ajmo ih nazvati sektasa. Likovi koji vode tu grupu su napaljeni Hondasi svi iz Lazarevca koji su se izdvojili iz Japan Power grupe. Svi su pokupovali Honde za par stoja eura pa luduju. Bio sam sa svima njima ok dok se nisu odvojili. Bio sam krajem marta u Lazarevcu i imao sam vremena pa sam par njih zvao na kafu. Mnogi me znate i zabole me ko kakav auto vozi, volim druzenje i dobre ljude tako da svugde imam prijatelja. Imam cetiri i po banke i kad meni nije tesko da nekog zovem na kafu sa 25 god. , a taj mi odgovori da ima pametnijeg posla u zivotu nego sa mnom popiti kafu jer je on u nekoj drugoj geupi na j..enom fejsu onda mi ne treba niko vise nista dodati o coveku. Tako da na skupove te grupe nema teorije da odem jer licno idem zbog ljudi, a oni mogu doci i biciklom. Ova Miksina grupa je lepa prica i ok ljudi koji se druze i nisu isfrustrirani, nabrijani klinci vec stvarno ljubitelji lepog druzenja kao i bas forum sto funkcionise pa ako neko voli druzenje bolje je da vidi kad oni imaju skupove.

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Bravo Matori. Isto misljenje imam i nista ja tu nebih dodauao! Sekta je mozda gruba rec ja bi to nazvao Klanom. Stim da tu ima dosta dosta dobrih ljudi koji da nebi ulazili sa nekolicinom negativnih i iskompleksiranih likova izbegavaju druzenja i okupljanja drugih grupa i klubova. Ja tu grupu nikad necu podrzati niti Ikada otici na njihove skupove. Jer svh smo mi u ovome zbog druzenja a ne nadmetanja ili neceg drugog.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

jer licno idem zbog ljudi, a oni mogu doci i biciklom

 

Like za ovaj deo posta :)

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Matori jos samo da dodam vezano za tu kako rece 'moju grupu' tu vise nisam aktivan i kako stvari stoje izacicu iz svih 'japan grupa'. Muka mi je vise od tog potenciranja 'japan i samo japan' ja u tom fazonu nisam i nikada to necu podrzati.

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

×