Jump to content
Dzigi Bau

Skupovi JDM automobila

Recommended Posts

Samo ćemo mi i verovatno HCS preko Mladenovca i Topole pa ako me sećanje dobro služi ne kačimo taj kružni tok ali otom-potom

Podeli ovaj post


Link to post

Šta mislite o okupljanju kod Tempa, kao što je Dzigi predlagao za skup u V. B ? Okupimo se kod Tempa, kupimo hranu i piće i idemo u Šumarice. Toplo je vreme, ništa drugo nije u pitanju. Ako se dogovorimo oko toga, samo da odredimo vreme okupljanja ispred Tempa. I da, valjda će nas biti još.

Podeli ovaj post


Link to post

To smo mi i uradili kad smo bili u VB, ali nije se pokazalo kao bas najsjajnije resenje. Prvo, u onoj brzini smo zaboravili dosta toga da kupimo. Drugo, sad u KG-u je ova lokacija na Sumaricama prilicno aktuelna za razliku od VB (planina Goc), pa dok mi to sve iskupujemo u Tempu, mozda ce vec parking pored jezera da se napuni. Mi sve to ne mozemo da iskupujemo za sat vremena, veruj mi, tako je bilo prosli put. I plus su ljudi koji su kupovali sve to morali iz svojih dzepova da dodaju jos po 500 dinara. Zato mislim da je najbolje da umesto toga sto ce svako od nas da da, recimo, po 300-400 dinara, lepo za taj iznos kupi pre polaska na skup ono sto njemu odgovara, pa cemo tamo svi da spremamo, a ne bi smo gubili vreme po Tempu i ujedno rizikovali da nam neko zauzme "stek" na jezeru. Kupis lepo vece pred skup 300 gr mesa ili sta vec jos, stavis u zamrzivac i taman ce to da "izgura" do KG-a. To je neki moj predlog, jer smo mi probali obe varijante, a ova kad svako nosi za sebe se pokazala kao bolja. Pribor za jelo nosi svako za sebe, mada to znate 100%. Prilikom proslog okupljanja to nisam bio spomenuo, pa neki ljudi nisu poneli nista, tako da nije na odmet i ovde da kazem za svaki slucaj :). Vi mozete da se dogovorite sa HSC-om pa da zajedno dodjete do KG-a tim putem preko Mladenovca, to bi vam bilo super :).

Podeli ovaj post


Link to post

Za sve one koji se odluče da kupuju u Kragujevcu evo nekih korisnih informacija vezano za lokacije marketa i njihova radna vremena.

Za one koji dolaze preko Mladenovca i Topole najbliža je Roda, na semaforu koji odvaja desno prema Gornjem Milanovcu i jezeru, pravo je Čačak a levo je Roda centar udaljen 1.5 km. ( ko je bio na 9. TcS skupu zna o kom skretanju se radi )

 

Pravac Batočina i pomenuti kružni tok, Roda je bukvalno uzput a Tempo je na 500m od kružnog toka, izlaz desno prvi kad se ide od Batočine.

Iz Jagodine kad se dolazi a da nije auto putem na samom ulazu u centar na onoj zamršenoj rasrsnici je Matijević mesara i mini Maxi, desno ako se ide bulevarom dolazi se takodje do Rode.

 

Kraljevo i Čačak nailaze na Plaza centar, Maxi u glavnoj ulici i Roda je takodje udaljena kao i za ove iz pravca Topole jer na istu raskrsnicu dolazimo.

Radna vremena:

Tempo: 00 - 24

Roda: 08 - 22

Plaza ( Idea ): 09 - 22

Maxi: 08 - 21
Matijević: nisam siguran da li počinju od 8h ili 9h


Lično preporučujem meso u Rodi, cene povoljne, uvek sveže i veliki izbor djakonija, posle mesare NID najbolje meso. P.S: pomenuta mesara u Kg je dosta nepristupačna :D

Koordinate:

 

Tempo: 44.023604,20.926441

Roda: 44.014608,20.922107

Matijević: 44.010549,20.91904

Mini Maxi: 44.010696,20.917656

Maxi: 44.010696,20.917656

Plaza: 44.008666,20.896315

 

Na samom jezeru, pošto je počela sezona kupanja, mogu se nabaviti skoro sve vrste pića i slanih zezalica, sadoleda i još mnogo toga, ako već neko nešto i zaboravi nije strašno, do grada ima samo 4 km.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Mello!

Podeli ovaj post


Link to post

Ok. Primljeno k' znanju. Prvi mi je skup, tako da je svaka informacija korisna.

Podeli ovaj post


Link to post

U 8:00 skupljanje na Daki Petrol pumpi gde smo se i skupljali kad smo išli na TcS skup na Jezeru, tamo ćemo se naći i sa HCS ekipom

Podeli ovaj post


Link to post

Kod koga nam je Klubska rešetka?

Podeli ovaj post


Link to post

@milos

mene obrisi sa spiska ne mogu da idem...

Podeli ovaj post


Link to post

Wewerko ispaljivač lvl 10

Podeli ovaj post


Link to post

Ja zaboravih da se odjavim još krajem prošle nedelje... :(

Podeli ovaj post


Link to post

Auu, kako je krenulo hoće li uopšte biti okupljanja?

Podeli ovaj post


Link to post

ja od petka na odmoru, treba da pozavrsavam neke stvari oko kola i pravac selo na par dana, a i nisam bas pri parama. Rado idem gde god da se ide al sad ne mogu.

Podeli ovaj post


Link to post

Biće okupljanja samo će TcS da bude baš u manjini HCS ide 10ak automobila

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro je . Nisam znao da ide i HCS.

Podeli ovaj post


Link to post

Prvo okupljanje, al' kad "skinem mrak" kašće mi se mnoge stvari.

Podeli ovaj post


Link to post

Ako se neko predomisli skupljanje pomereno za 7:30 kod Intera sa HCSom u 8 se kreće za KG

Podeli ovaj post


Link to post

Sutra iza 17:00 h imam nekih obaveza u Valjevu, do tada bih mogao da se pridruzim skupu...da malo pojacam TcS ekipu i "produvam" yareta .

Podeli ovaj post


Link to post

Odlično, yare mi neće biti usamljeno.

Podeli ovaj post


Link to post

"Yarići" lavljeg srca..., nek priča ko šta hoće  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×