Jump to content
Dzigi Bau

Skupovi JDM automobila

Recommended Posts

Bilo super, baš dosta ljudi i automobila!

 

Sale okači malo veće slike ove su baš minijaturne

Podeli ovaj post


Link to post

Da pokusam da ih invertujem, ako bude moglo :) ... nesto mi je zabagovao telefon kod prebacivanja fotki.

Podeli ovaj post


Link to post

Drago mi je da ste se lepo proveli. Koliko vidim bilo je dosta interesantnih i za naše prostore retkih kola.

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i dve slike od mene. Drago mi je što sam upoznao GoForit-a, Miloša, wewerka, Nessu. e8aha9ud.jpg9eru8yvu.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Bilo je eXtra! Rostilj majstor(i) za svaku pohvalu...Bice kasnije i videJa :)...... :japan4life:

 

 

20140810_IMG_1339.jpg20140810_IMG_1368.jpg20140810_IMG_1365.jpg20140810_IMG_1364.jpg20140810_IMG_1353.jpg20140810_IMG_1361.jpg20140810_IMG_1360.jpg20140810_IMG_1363.jpg20140810_IMG_1352.jpg20140810_IMG_1354.jpg20140810_IMG_1348.jpg20140810_IMG_1362.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Da ne bese nas Toyotasa ljudi bi ostali gladni... 
Naravno sve je bilo extra upoznali smo nove ljude malo se druzili :)

Podeli ovaj post


Link to post

Odličan zapis... :twothumbsup:


Malo razgovora sa lokalnim stanovništvom i po koja slika za uspomenu... ;)

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Da nisam bio tamo pomislio bi da je TFun stupio u akciju :) Ali i ostali klubovi imaju svog TFun-a :) Tako i treba, opusteno i samo napad. Da ne bi onog teleta pored lokalne stanovnice, bilo bi tu svasta :)

Podeli ovaj post


Link to post

aha TF je čuo "ogovaranje". he he. ne bi meni smetalo ni tele a ni tigar da je sa njom...

btw  TF proslavio jubilarni rodjendan a kako možete samo da zamislite.  crna čokolada x2

 

dakle krajnje vreme je za roštilj, prase, druženje, bilo šta

Podeli ovaj post


Link to post

Hmmm crna čokolada . Nisam je još probao  :(  Vremenska prognoza za nedelju obećava 

Podeli ovaj post


Link to post

Ajde u nedelju Košutnjak ako hoćete samo koje vreme

Podeli ovaj post


Link to post

Au brate pa sto isti dan kad i Autorepublika :s

Podeli ovaj post


Link to post

Ali je dobro sto mi mozemo da pojedemo mnoooogoooooo mesa (bez hleba) pa stižemo na oba skupa :D

Podeli ovaj post


Link to post

Wewerko i ja bili na Avali. Jedina Toyota na JDM skupu, sa zaista puno automobila. Toyotasi (beogradski) pokrite se usima :), a tako divan dan za rostilj, druzenje i uvertiru u nas veliki skup.

 

IMG_1530.jpgIMG_1525.jpgIMG_1529.jpgIMG_1528.jpgIMG_1526.jpgIMG_1524.jpgIMG_1523.jpgIMG_1522.jpgIMG_1521.jpgIMG_1527.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

neka slicica sa JDM skupa veceras ;)

 

post-2218-0-51049200-1443910423.jpg

 

post-2218-0-58552700-1443910431.jpg

 

post-2218-0-37273800-1443910439.jpg

 

post-2218-0-92524600-1443910446.jpg

 

post-2218-0-41174600-1443910454.jpg

 

post-2218-0-62438400-1443910461.jpg

 

post-2218-0-90355400-1443910468.jpg

 

 


post-2218-0-16997700-1443910532.jpg

 

post-2218-0-44534800-1443910538.jpg

 

post-2218-0-09041800-1443910547.jpg

 

post-2218-0-01836400-1443910555.jpg

 

post-2218-0-00498400-1443910563.jpg

 

Podeli ovaj post


Link to post

Mikša smiri malo ruku kad slikaš noću, jel ovo crno celika i jel pozvan na TcS

Podeli ovaj post


Link to post

Potrudicu se sledecí put da smirim ruku,a i kamera mi je bas uzas pa nije ispalo ok. celika nhje íz cluba,póstó jewlik skoro kupio pa nije na forumu. Zvao sam ga i rekao je da ce se uclaniti i pristupiti fórumu. inace to je bio víse skup hondasa. Od naših sam ja bio i Vlaki iz HCS ,mislim od clanova clubova.

Podeli ovaj post


Link to post
 
 JDM Meet "Nihon kuruma" - Zalužani, BIH
7. мај at 10:00 to 8. мај at 22:00
.
Auto-moto klub ''MKM Racing'' iz Banja Luke vam ponosno predstavlja:

Prvi bosanskohercegovački skup ljubitelja japanskih automobila ''Nihon kuruma'', 2016.

Ovaj JDM Meet će se održati 7. i 8. maja 2016. godine na kružnoj stazi Zalužani pokraj Banja Luke. Obzirom da je prošlogodišnji, planirani JDM Meet pred samo održavanje odgođen zbog nemilog događaja na stazi koju je, neposredno nakon toga, uprava MUPa iz Banja Luke zatvorila za javnost bili smo primorani isti odgoditi do daljnjega. Ovaj put je staza namjenski za event rezervisana 6 mjeseci unaprijed. Naši članovi već uveliko rade na organizaciji ovog eventa koji će po prvi put u regiji predstaviti nešto svojstveno i originalno:

1. TRACK DAY - Svi ljubitelji japanskih automobila, koji budu željeli će, uz uplaćenu kotizaciju, moći voziti stazu oba dana. Broj vožnji će biti usklađen sa brojem prijava. Svaki takmičar će morati pod obavezno imati kacigu ali i ostalu, željenu, zaštitnu opremu. Za ovaj dio eventa je već spremna mjerna oprema. Svaki vozač će dobiti listić s mjerenim vremenima. Cijena kotizacije će biti utvrđena naknadno.

2. STYLE'N'SHINE - Ovaj dio eventa će biti posvećen izložbi japanskih automobila koji će se međusobno takmičiti za mnogobrojne nagrade. Obzirom da se radi o svojevrsnom Tuning/Styling takmičenju u okviru ovog eventa, pravilnik će se bazirati po važećim pravilnicima iz regiona, uz pojedine izmjene i dopune, obzirom da se radi o isključivo japanskim automobila. U skladu s tim će biti i raspoređene nagrade. Komisija će biti tročlana. Cijena kotizacija, kao i pravlinik, će biti objavljeni naknadno.

3. SURROUND COMPETITION - Dio eventa u kojem će se u glasnoći ozvučenja nadmetati ne samo ljubitelji japanskih automobila, nego i SVI OSTALI (npr. VAG grupacija vozila) koje ćemo i ugostiti kao pravi domaćini te upoznati sa onim što mi volimo. Pravilnik ovog dijela takmičenja će biti baziran isključivo na važećem pravilniku za dB drag takmičenja u BiH. Cijene kotizacije će biti poznate naknadno.

4. STUNT SHOW - Dio eventa u kojem će naše kolege, motoristi, pokazati sve ono što umiju na dva točka u više navrata tokom ova dva dana.

5. BARBECUE AND CAMPING - Svim učesnicima i posjetiteljima koji nam dolaze iz udaljenih mjesta i drugih država će biti omogućeno da kampiraju na stazi u dijelu predviđenom za to te da koriste roštilj. Svi oni koji budu željeli odsjesti u nekom od lokalnih motela ili hotela, moći će izvršiti rezervacije nekoliko dana prije samog eventa preko naših organizatora.

6. OPEN AIR PARTY - Tokom oba dana, a posebice sa subote na nedjelju za vas će muziku izabrati naši lokalni DJ-evi. Line up će biti poznat detaljno. Nemojte se iznenaditi nekim zvučnim imenima elektronske muzike sa lokalne scene.

7. CAR CINEMA - 7. maja, nakon cjelodnevnog druženja i takmičenja, svi prisutni će moći na projektoru pogledati neke od kultnih japanskih filmova vezanih za JDM kulturu nakon čega partijamo do ranih jutarnjih sati.

8. CAR LIMBO - Mnogima već poznato mjerenje visine svakog vozila na samom ulazu na event. Tokom vikenda će se, za sve one inovativne i koji to žele, organizovati međusobno nadmetanje u car limbu. Možete iskoristiti sve ideje da budete sto niži.

Ovo su samo neki od detalja koji će vas pratiti tokom ova dva nezaboravna dana. U pripremi su pozivnice za sve balkanske JDM klubove, ali i zasebne Honda, Toyota, Nissan, itd. klubove. 

Event će trajati dva dana. Cijene ulaznica za posjetitelje, za izložbene automobile i njihove vlasnike, takmičare i sve druge kotizacije će biti poznate naknadno. Sadržaj eventa će biti dopunjavan naknadno, ovisno o sponzorima ali i željama ostalih učesnika da zajedno sa nama uveličaju ovaj JDM Meet. Očekujemo veliki broj gostiju iz inostranstva koji već uveliko razmišljaju o dolasku na ovaj event. Napominjemo da će na stazi biti prisutna služba Hitne pomoći, policije, vatrogasaca ali i ostale usluge koje su vam prijeko potrebne. Event će biti medijski popraćen od lokalnih medija ali i od našeg profesionalnog fotografa.

Željno isčekujemo Vašu potvrdu o dolasku i iskreno se nadamo da će te svojim prisustvom uveličati ovaj event.

                                                                              MKM Racing Banja Luka 
 
                                                                                  imali zainteresovani? :)

Podeli ovaj post


Link to post

Rece mi drugar da ce 14. biti JDM skup na Kosutnjaku, od 11 do 20h, tako je cuo na radiu. Jel ima neko info da potvrdi?

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci dobro je cuo  ;) Vidimo se verovatno  :japan4life:

Podeli ovaj post


Link to post

skup da ali ne JDM ;)  Japan Crew i JDM nemaj veze sa vezom. JDM Srbija vec duze neorganizuje skupove... :)

Podeli ovaj post


Link to post

×