Jump to content
pex77

Mazda 2 (2014)

Recommended Posts

Reko da okacim, kad vec obavljeno :)

Dobra je mala mazda, svidja mi se.

Podeli ovaj post


Link to post

Smanjena Mazda 3 . Previše im liče modeli jedni na druge. Kada se pojavio poslednji model Mazde 6 bio sam oduševljen originalnim izgledom automobila , Mazda 3 mi se dopala i ako dosta liči na 6-cu a ovo je već previše. 

Podeli ovaj post


Link to post

Pa po meni i treba da lice :)

Svi su mazda, to je jedna familija ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Oslepo si Našude

Podeli ovaj post


Link to post

Pa po meni i treba da lice :)

Svi su mazda, to je jedna familija ;)

Jeste, sad' su ko' braća Daltoni  :D

Podeli ovaj post


Link to post

To sa sličnošću sa ostalim modelima su zamerili Reno Cliu u zadnjem AutoBildu. Meni generalno ne smeta. Audi tako radi već generacijama, a sigurno da ima još primera.

Podeli ovaj post


Link to post

To sa sličnošću sa ostalim modelima su zamerili Reno Cliu u zadnjem AutoBildu. Meni generalno ne smeta. Audi tako radi već generacijama, a sigurno da ima još primera.

 

Pa da. Smeta im kad to rade drugi. Kad to rade "oni" to je onda prednost jer je brend prepoznatljiv.

Podeli ovaj post


Link to post

To da se modeli međusobno vrlo malo razlikuju prvi je počeo Bmw sa drugom serijom 7-ce koja je debitovala '86 ako se ne veram i 5-com s kraja 80-tih . Sećaju se malo stariji tih modela a 5-ca te generacije(tzv petarda u zeldi žargonu) i dalje  ima da se voze. Vremenom, promenom dizajnera odustali su od te uniformisanosti u tolikoj meri inače karakteristične za Nemce . Meni se to ne dopada, uniformisanost modela, naravno svako ima svoj ukus i pravo na svoje mišljenje.

Podeli ovaj post


Link to post

Mozda su malo preterali za sličnošću modela ali je dizajn vrh, mora se priznati...hazumi koncept ostaje i dalje domaci zadatak za sve u B segmentu

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

×