Jump to content
Vladimir

X TOYOTA club Serbia skup - Šargan i Tara

Recommended Posts

Poštovani,

 

Članovi Toyota kluba Srbija i svi ljubitelji Toyote, a i ostalih JDM vozila pozivamo Vas na naše deseto jubilarno tradicionalno okupljanje koje će biti na Tari tačnije na lokaciji koja se zove Zmajevac. Možemo reći da ovu sezonu okupljanja zatvaramo uspešno, sa novom verzijom klupskog foruma. Takođe smo u pregovorima sa jednim beogradskim servisom o proširenu saradnje na jedan viši nivo, koji će biti veoma značajan za klub. Imaćemo jedan novitet na skupu, a to će biti iznenađenje.

 

Nadamo se dobroj poseti i lepom druženju kako i dolikuje Toyota skupovima u Srbiji.

 

Spisak će biti u ovom postu, kako se članovi budu prijavljivali.

 

tcs_skup_10_web_.jpg

 

Lokacija:

Planina Tara / Zmajevac

 

Datum:

19. oktobar 2014 god.

 

Vreme:

11:00h

 

 

Spisak posetioca:

 

1. Vladimir

2. Liftman +2

3. Miloš

4. Edi (sa porodicom)

5. Mitar (sa porodicom)

6. Milan +1

7. Nessa +1

8. Mitrix

9. Alan Shearer(Nemanja)

10. Salezli

11. Našud +3

12. Nenad +1

13. Dado +1

14. Dzvini+1

15. Electrum

16. ZESTONE +1

17. sljivauki Uroš+1

18. Cvelenda +1

19.

Podeli ovaj post


Link to post

3. Miloš

Samo pišite da dolazite bićete ubačeni na spisak u prvom postu

Podeli ovaj post


Link to post

Weki

Podeli ovaj post


Link to post

9. Alan Shearer

Podeli ovaj post


Link to post

Imate 3. opcije
1. BG - Valjevo - Bajina Bašta - Kremna - Šargan Vitasi i odatle u koloni do lokacije skupa

2. BG - Čačak - Užice - Kremna - Šargan Vitasi i odatle u koloni do lokacije skupa

3. BG - Mladenovac - Topola - Rudnik - Čačak - Užice - Kremna - Šargan Vitasi i odatle u koloni do lokacije skupa

 

Ja vas čekam na http://goo.gl/maps/DC2dd od 10h do 11h

Podeli ovaj post


Link to post

Skup je u fazonu tradicionalnog roštiljanja čisto da naglasim

Podeli ovaj post


Link to post

Salezli, mada je suvishe rano da garantujem, i pod uslovom da mi je dozvola u dzepu (juche mi stigo odgovor na zalbu, pa chekam za dalje), a ukoliko ne budem "vozach", a budem mogao da idem, molio bih nekog da me primi kao "back seat driver-a"  ;) .. Biti cu dobar, chasna Titova pionirska

Podeli ovaj post


Link to post

Jes da mi poremetite balans :P

Da corolla ne moze da nas izvuce uz Taru :P

 

Napraviceno neki raspored ;)

Podeli ovaj post


Link to post

@ Đole, salezli - pustite wewerka... vrlo rado ću vas primiti na... u Carinu.   :D   

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste pa da i oni ne dodju na skup

Podeli ovaj post


Link to post

Salezli, mada je suvishe rano da garantujem, i pod uslovom da mi je dozvola u dzepu (juche mi stigo odgovor na zalbu, pa chekam za dalje), a ukoliko ne budem "vozach", a budem mogao da idem, molio bih nekog da me primi kao "back seat driver-a"  ;) .. Biti cu dobar, chasna Titova pionirska

nema problema , samo ne mogu back seat. žao mi je.

moraćeš da stojiš na prednjem sedištu i otpozdravljaš masama...kao "pionirski tata"

Podeli ovaj post


Link to post

@Dzole-o da, svidja mi se ritam, idemo  :wub:

@Wewerko- Prenecemo ti tu tvoju trkacu bubamaricu, brat Dzole i ja na ledjima uz Taru ( a kad odluchih na more i uz kanjon Morache), pa ce ici pogonjena snagom od samo 2ks bolje nego na svih tih 238ks shto si nagurao pod haubu i mega turbo kompresorom. :)

@Nasud- nije te bilo dugo, pa si nas se BASH uzeleo... toliko da bi nas "nagn'o" , rekao bih  :D (ako nemash pomade, ponesi  bar neku kvalitetnu full sintetiku)

@Milosh - kratko, ali ****(auto recenzija)TACHNO  :lol:

@Toyotafun - majku mu boziju, odlichno si se toga setio... Moze i to :thumbup:

 

Bitno da mesta ima, i da ima voljnih i tolerantih ljudi  ;) , hvala unapred.

Podeli ovaj post


Link to post

Ovde pišite ko će s'kim da ide itd...

Podeli ovaj post


Link to post

Ima i kod mene mesta ako Vam nije problem da se vozite u .ondi :)

Podeli ovaj post


Link to post

Nadam se da cu moci d'idem

 

Dzvini+1  :)

Podeli ovaj post


Link to post

×