Jump to content
Vladimir

X TOYOTA club Serbia skup - Šargan i Tara

Recommended Posts

Ja ću biti u tom kraju od subote možda i petka

Podeli ovaj post


Link to post

Znaš li neki pristojno-povoljan apartman sa doručkom? Pod doručak podrazumevam dobru komplet lepinju...  :)

Podeli ovaj post


Link to post

potrebno je da budes dobro raspolozen i da dodjes, pored toga samo ponesi sta ces da jedes(meso za rostilj) i pijes :D

Podeli ovaj post


Link to post

Pa manje vise me je to i interesovalo, da li se daje kes za klopu i pice ili svako donosi svoje. A da li bi mi iz Zemuna i vi iz Beograda  :P isli zajedno, u koloni, ili svako posebno?

Podeli ovaj post


Link to post

Video sam temu za dogovor rute kojom ce se ici, ali me je interesovalo ovo sto sam vec pitam. ...i na sta sam dobio odgovore. Pretpostavljam da ce mo se na nekoj od tema dogovoriti kada i odakle krecemo iz BG-a? Ok, prijavljujem sebe i jos jednu osobu.

Podeli ovaj post


Link to post

Milos je napisao varijante grupnog dolaska i moguce putanje dva posta iznad...inace cemo se jos dogovarati oko puta

Podeli ovaj post


Link to post

Okupljanje u BGu možete na Parkingu Metroa na Ibarskoj magistrali (ako se odlučite za tu varijantu) jer odatle imate samo taj jedan semafor ili na onoj Daki Petrol pumpi posle naplatne rampe na autoputu (ako se odlučite za tu varijantu)

 

Ja vas čekam na Železničkoj Stanici Šargan-Vitasi tako da neko drugi mora da predvodi kolonu do Čačka (barem)

Podeli ovaj post


Link to post

Da malo vratim temu u zizu javnosti :)

 

Uz konsultacije jos sa dva clana, pozvao sam za skup i ljude iz Corolla Club Hungary

 

A ako sve bude ok imace jos jedno iznenadjenje za sve nas :)

Podeli ovaj post


Link to post

Bravo profo, svaka im cast ako su zainteresovani za dolazak iz Madjarske :twothumbsup:

Podeli ovaj post


Link to post

Kordinate su za ovaj parking gde su kamperi bili

post-27-0-75320800-1412599702.jpg

Da znate gde da stanete

Podeli ovaj post


Link to post

Budući da se interesujete šta raditi ukoliko se kiša usudi da pada na dan skupa na lokaciji skupa.

 

16.10 do 14h će biti objavljeno ukoliko dođe do pomeranja skupa zbog lošeg vremena

Podeli ovaj post


Link to post

Ko je sve iz bg-a i gde vam odg da se nadjemo? i u koliko sati bi mi trebali da budemo u cacku?

Podeli ovaj post


Link to post

Ja jos ne znam da li cu tamo u subotu ili u nedelju. Ako budem isao u nedelju mozemo se naci na parkingu Metroa, ako odgovara da idemo Ibarskom.

Podeli ovaj post


Link to post

Ako budem išao nalazimo se na parkingu Metroa u nedelju na Ibarskoj. Najkraća varijanta je preko Valjeva i Bajine Bašte. Ostaje samo da vidimo koliko će da nas ide u nedelju i u koje vreme se nalazimo na parkingu Metroa na Ibarskoj . 

Podeli ovaj post


Link to post

U slučaju da nas iznenadi neka vremenska nepogoda dok smo već tamo, biće organizovana rezervna varijanta u zatvorenom prostoru.

 

Evo slike Planinske Kuće u koju planira nekoliko članova da dođu dan ranije

 

post-27-0-39563500-1412925485.jpg

 

Podeli ovaj post


Link to post

Desetak clanova, zene, deca, ljubimci... :) Pozitivno ludilo u najavi :)

Podeli ovaj post


Link to post

ja idem sigurno... ali u nedelju... samo ko ide u nedelju da se dogovorimo u koliko sati da budemo kod metroa?

Podeli ovaj post


Link to post

Ja samo da prijavim:

 

Edi (sa porodicom)

Mitar (sa porodicom)

 

Dolazimo u subotu, rezervisali smestaj malo dalje u delu Krnja jela. Vidimo se!

Podeli ovaj post


Link to post

I Dado je sa porodicom od Subote na Tari

Podeli ovaj post


Link to post

×