Jump to content
Vladimir

X TOYOTA club Serbia skup - Šargan i Tara

Recommended Posts

Da, da...rezervisali smo apartman nekih 20-tak km od Mokre Gore, prema Bajinoj Bašti.

Da sam znao da je skup u pravcu Mokre Gore, tamo bismo uzeli smještaj, ali šta je tu je!

Podeli ovaj post


Link to post

A da se mi nađemo i u subotu?!   :ph34r:    Ekipa koja ide u kuću, ja krećem u subotu u 8 iz BG preko Valjeva...  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ima li neko ko iz Bg-a ide u nedelju?

Podeli ovaj post


Link to post

Za sada ostaje da idem u nedelju, pa ko god je za nedelju takodje, u kontaktu smo do nedelje. 

Podeli ovaj post


Link to post

Salezli ako budem išao, ići ću u nedelju. Nažalost ne mogu da znam do zadnjeg trenutka da li idem ili ne. 

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo nije losa ideja sto kaze Nasud...Svi koji su okolini skupa mogu da dodju u subotu da napravimo jednu generalnu probu pred skup... :)

 

@mitar...onda dobijas karticu na skupu ili me cimni u toku ove nedelje...u ponedeljak je druga tura kartica gotova

Podeli ovaj post


Link to post

Sale ajde ti onda predvodi kolonu i preračunajte se koliko vam treba vremena da bi stigli na lokaciju okupljanja između 10-11h (3-4 sata)

Podeli ovaj post


Link to post

društvo, lepo se provedite i nadam se da ćete imati sunce.

premišljao sam se da li da idem zbog velikih troškova

a sada definitivno ne mogu jer mi stižu kumovi iz italije

Podeli ovaj post


Link to post

Pa 'ajde bar u 7h? Plz! Pa kad da ustanem ako idemo u 6??? Ljudi, nedelja je dan za odmor. 

Podeli ovaj post


Link to post

ZESTONE lokacija gde će se roštiljati je teška za nalaženje i zato je preporučljivo i poželljno da se dođe do 11h na lokaciju okupljanja

Podeli ovaj post


Link to post

Pa dobro, 'ajde, kad kazu ostali bicu na sastajalistu.

Necu sam jer mi je trip da sto vise nas u koloni.

Podeli ovaj post


Link to post

Još jedna stavka put preko Debelog Brda (Valjeva) jeste kraći ali imate veliki uspon na Debelo Brdo, a posle i na Tarh pa samim tim kraći put u ovom slučaju nije jeftjnija solucija u odnosu na Ibarsku magistralu zbog prosečne potrošnje goriva.

Podeli ovaj post


Link to post

drustvo,

lepo se provedite u subotu i nedelju. meni su iskrsle neke obaveze koje mora da zavrsim za vikend.

pojedite koji cevap za mene ;)

Podeli ovaj post


Link to post

drustvo,

lepo se provedite u subotu i nedelju. meni su iskrsle neke obaveze koje mora da zavrsim za vikend.

pojedite koji cevap za mene ;)

Ja ne verujem sta sam upravo procitao :(

Podeli ovaj post


Link to post

jbg sta da se radi imam rok do 31.10 da zavrsim master rad kako ne bi placao pola skolarine, malo su i finansije zakazale, radim u subotu do 16h, ne mogu nedeljom vise da ustajem pre 6h, zadnje 3 nedelje ustajem oko 6.... :(

Podeli ovaj post


Link to post

Nazalost veverko nisi jedini, postoji velika verovatnoca da I ja ne dodjem :( Pukla zadnja leva opruga na ravu, 2 nove 250e... Moze on da ide, vozim ga po gradu ali nesto ne bih da se kockam da to sto je ostalo od opruge ispadne iz lezista na 200km od bga :(

Podeli ovaj post


Link to post

Isao preko Debelog brda pre par meseci, los put skroz. Vracao se preko Loznice, ni tuda vise necu. Savetujem vam ibarsku

Podeli ovaj post


Link to post

mislim da je bolje preko ibarske... sta mi trebamo da ponesemo...? meso? rostilj...??? pice?

Podeli ovaj post


Link to post

Hranu i pice obavezno a necemo da se ljutimo i ako imas neki rostilj i malo uglja. :) Bice nas dosta gore tako da bi bilo dobro da bar 3-4 zice imamo na raspolaganju.

Podeli ovaj post


Link to post

×