Jump to content
Vladimir

X TOYOTA club Serbia skup - Šargan i Tara

Recommended Posts

Info za sve koji krecu iz Beograda sutra:

Okupljanje za sve koji zele organizovano sutra da dodju na skup je u 6:00 kod Metroa. U 6:15 krecete za Cacak ibarskom magistralom.

Potrebno je oko 4 h voznje do lokacije skupa na Tari, voznje bez usputnih pauza, a sa njima jos 30 min. Prolazno vreme kroz Cacak je 9:00, gde cemo vas cekati kod Rode, trznog centra.

Bicu u kontaktu sa Liftmanom.

Predlazem svima koji zele na skup da putem pm-a razmene poruku i posalju svoj broj telefona Liftmanu, koji ce biti zaduzen da se krene na vreme i da sakupi sve zainteresovane.

Salezli moze da predvodi kolonu(ili kako se vec dogovorite).

 

Ukoliko ima dodatnih pitanja slobodno pitajte.

Podeli ovaj post


Link to post

Na zalost, moju, odlucio sam da ne odem na skup na Tari. :( Privatni problemi u prethodne dve nedelje su se reflektovali i na posao, pa mi je ocajnicki potreban odmor, barem jedan ceo dan. Jbg, zao mi je, ali tako je. Izvinjavam se. Nadam se da cu prisustvovati na prvom sledecem skupu.  ;) Pozdrav, uzivajte svi koji idu, i bacite neke slicice.

Podeli ovaj post


Link to post

Izgleda da ce Salezli(tj. Ja) predvoditi kolonu jedino u sluchaju da moj sutrashnji saputnik Nenad RAV4 sedne iza mene i glumimo kolonu...  :lol:

Shalu na stranu, od kad sam postavio pitanje ko ide u nedelju iz BG-a, i trazio razmenu kontakta, samo se Zestone odazvao. Nakon odustajanja i Zestone-a, zamalo i ja da otkazem zbog vishe sile, i bezizlaznosti situacije, ali, ziv sam, i plan i dogovor je da sutra svratim po Nenada, i da chekamo na dogovorenom mestu do 6 i 15, ko god da se pojavi il ne pojavi. 

Takodje, smetnuh sa uma da su mi brojevi ljudi iz kluba ostali zarobljeni u sprzenom "glavnom" telefonu, pa vas molim, a i tebe Vladimire , da mi ih prosledite SMS-om, kako bih vas kontaktirao pred ulazak u Chachak.

Danas je , jedino lepo u danu bilo upoznavanje nove nam koleginice Marijane ( i njene porodice), i preuzimanje torte... a onda su se vrata pakla otvorila shirom.

U toj meri, da sam meso za roshtilj, sad tek ishao da  kupim. Elem, neka se pakao zavrshi sa ovim danom... a sutra ce biti jedan divan, novi dan... Good night Toyota folks, where ever you are!!!

Podeli ovaj post


Link to post

I da, zaboravih glavno... torta je izgledala ovako   e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A samo je ukusom, prevalzish   ;) .

Takodje, svima mnogo pozdrava od  Marijane!

post-1216-0-35864100-1413666931.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast Marijani na torti, nadam se da cemo naci nacin da se oduzimo za ovo. Sto se tice puta, ocigledno Sale nemas potrebe da me zoves bar do 9 :D . Ovde nas vec ima dosta ceka se jos pojacanje sutra i da dan bude odlican kako rece Sale! Vidimo se!

Podeli ovaj post


Link to post

Torta je vrh  :) Šteta što neću moći da je probam. Ajde Salezli i NenadeRav 4 samo napred :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala drugari!!!

Vazi Ucho,zovem te u 7h  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Fenomenalno društvo, sjajan provod, prelijepa lokacija...slike tek kad budem pri kompu.

Mada će me vjerovatno Nessa, dzvini i ekipa preteći, ali dobro...

Podeli ovaj post


Link to post

Ufff, ostaje samo žal za propuštenim, ali i nada da ću sledeći put doći na skup. Drago mi je da ste se lepo proveli i da je sve proteklo u najboljem redu . Jedva čekam da vidim slike, a i da saznam o kakvom iznenadjenju je bilo reči, kao i koji servis za buduću saradnju je u pitanju? A, možda ima i još neka novost ? Sigurno nisam usamljen u želji da saznam više, pa momci navalite sa slikama i informacijama .

Podeli ovaj post


Link to post

Problemi sa želucem su me onemogućili da skup bude 10/10 kako sam zamislio, ali i ovo je bilo odlično sa odličnom grupom ljudi. Inače šetnja je bila ~1360m

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav svima sa Tare, skup je bio vrhunski! Mesto, vreme, ekipa, TORTA! Lady M puno ti hvala na torti u ime svih nas koji smo danas bili na skupu! Slike kačimo čim se vratimo za Beograd jer je net ovde prilično spor, do tada ...

Podeli ovaj post


Link to post

Shtaaaa???? Nishta od slika josh...  A mene zovete "pecinkom"???  Sram vas bilo  :P

Extra dobro bilo, dajte foto documentaciju!!!

Marijana, dostojno sam chuvao chast torte, i sa velikom paznjom je dovezao do Zmajevca, gde sam uspeo chak i da joj sachuvam dostojanstvo, do posle ruchka, (iako je bilo nasrtljivaca-ica), koji su se dovijali na sve moguce nachine da je obeshcaste. Extra bila tortica zaista. 

Ljudi, bilo mi je izuzetno drago i prijatno.

Podeli ovaj post


Link to post

Zaista je sve bilo fantasticno. Hvala svima koji su dosli, Milosu koji je besprekorno organizovao sve u ova dva dana (za nas koji smo od subote na lokaciji), hvala Lady M za divnu tortu, Skyline-u i njegovom drugaru koji se "namucio" oko rostilja :)

Fenomenalan provod i druzenje!

 

IMG_1754_Copy.jpg

 

Evo linka za sve slike: http://postimg.org/gallery/1dea2lc9a/

 

Pecinko, nadam se da te nisam izneverio :)

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je ceo vikend pokvaren dolaskom kući, ugledavši komšinicu kako daje infuziju verenici!?!? Do tada, bio prezadovoljan svime, pogotovu tortom iznenađenja! Lady M - HVALA ! slike i detaljnija analiza skupa, sutra.

Podeli ovaj post


Link to post

cvelenda i ja smo zakasnili da se nadjemo u bg-u.... pa smo sami krenuli.... stigli smo na taru obisli je uzduz i popreko.... bili kod sargan vitas... i nije bilo nikog... trazili smo zmajevac, pola njih nije ni znalo da postoji na tari, pa su nas u glavnom slali na Zlatibor... 200 puta smo promasili puteve, pa smo izbijali u sume... receno je da se nadjemo kod vitasa... nzm sto nije bilo nikog od vas?

Podeli ovaj post


Link to post

"Ajmo onda u 6h, Metro na Ibarskoj. Ko god planira tada da krece, dajte brojeve telefona,( kolko sam skapirao, Sljivauki, Zestone)... jel ima josh ko?"

 

Sale je lepo trazio, imali ste vremena da razmenite brojeve. Mogli ste i neki post uz put da postavite, naravno uz smarthphone, gledali smo i pratili forum tako da bi i Vama pomogli, ovako sta reci....

 

Edit: i Liftman je par postova ranije napisao:

 

"Valjalo bi i medjusobno da podelimo brojeve telefona. Ko se ne oseca sigurno ili da ne bi lutao neka se javi da razmenimo telefone"

Podeli ovaj post


Link to post

Delegacijo, da ne ispadne da ste jos u Cacku :)... Culi smo se vise puta, sacekali i odveli do lokacije.

Podeli ovaj post


Link to post

Sljivauki do 11:15 smo bili na Šargan Vitasima vas nije bilo, a bili smo na drugoj lokaciji koja je bila lakša za nalaženje da si poslušao ljude i razmenio brojeve telefona našao bi nas ovako, tako da sledeći put malo bolja komunikacija i nećeš imati probleme

Podeli ovaj post


Link to post

Kao sto sam sumljao i predosecao, ovo je bio najbolji skup na kom sam ja bio. Sinoc sam hteo da postavim slike i Saletu skratim jezik ali tehnicki problemi me sprecili....Sale, izvukao si se\

 

 

Nikad vise ljudi, nikad vise entuzijazma, setnje, provoda, zanimacija, razgledanja....

 

slike u toku dana... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro jutro (mada posle one divote od juche), nishta ovde( u BG-u), ne moza da izgleda, zvuchi, mirishe dobro... al ajd...

Kao shto je Nessa istakao, trazio sam razmenu brojeva bar 3 dana pre skupa i polaska ,grupe u nedelju. Svima kome je novac, ili bilo shta drugo bilo problem, ponudio sam da idu sa mnom, podelimo troshkove, "zasitimo vuka, a ovce sachuvamo na broju". Nenad RAV4, i ja smo, po tom principu, i postupili, pa smo juche uspeli da svojim prisustvom damo ucheshce i skupu i druzenju. Na moj predlog za razmenu brojeva, javio se samo Zestone, koji je blagovremeno isto tako obavestio da odustaje od dolaska na skup. Da budem precizniji, po povratku juche, pogledao sam u PM, i zatekao poruku od Slivaukija - prema onome stho je pisalo u datumu, bila je to noc, subota na nedelju, 23h i recimo 57 min.... Moja subota,(osim preuzimanja torte od Marijane, i od tog trenutka, a nekima sam pominjao, bolje da nije postojala, i jedino dobro toga dana je shto sam ostao ziv, doslovce. Kuci sam se dovukao, poluziv oko 23h, i trchao da nadjem ishta otvoreno da kupim ono shto cu nositi na skup, i ne bih li legao koliko toliko na vreme da mogu da ustanem, ispostujem sebe i obavezu koju sam preuzeo, "vodja grupe" i "chuvar  torte" (time i sve ostale sa kojima sam se dogovarao i dogovorio bilo shta). Niti sam imao snage, niti bi mi na kraj pameti palo da ce mi bilo ko u bukvalno minut do dvanaest, slao bilo kakve poruke, pa sam izmuchen, pre tog vremena verovatno i pao u duboku komu. @Sljjivauki-jako mi je zao shto si tako kasno odreagovao, pa se iza toga josh i trudio i muchio da nas nadjesh, ali i Milosh je pisao da se organizujemo, i Liftman predlagao razmenu brojeva, i ja na, kraju krajeva. Razloge tvoje tako kasne reakcije ne znam, ali jednostavno, svi su bili upozoreni da je lokaciju "teshko" u stvari iz lichnog iskustva si video da je nemoguce naci. 

Josh jednom zalim shto nam nisi uvelichao skup, ali bice neke druge prilike. Takodje tvoje "nejavljanje" je unelo dosta promena u  planovima, a ja kao "vodja" BG grupe za Nedelju, bio lishen obaveze prema bilo kome drugome, osim prema @Nenad RAV4, @Toyota M, klubu, i ekipi koja nas je ochekivala, jednako kao ja, bilo koga ko u nedelju zeli da krene put Zmajevca. Ujedno, u tome je i deo odgovora na tvoje pitanje, zahto nas nije bilo kod Shargan Vitasa? Pitanje za tebe je u koje vreme nas nije bilo, jer smo mi chekali bash tamo gde je i recheno da cemo biti, pa chak i par km pre, par km posle...

I da se nisam lichno obavezao, ponajpre zbog torte, ne bi mi palo na pamet da bilo shta radim, osim da lechim zivce i telo kod kuce, a ustajao pre 12h ne bih sigurno.

Vidimo se na sledecem skupu, i josh jednom hvala svima za jucherashnji dan, nije mi zao shto se nisam lechio, juche mi je pomoglo ni ne pomislim na "SUBOTU"!

 

@Ucho- sad ti videh post, ja se mozda jesam, izvuk'o, al ti cesh teshko...

P.S. Just , and by the way, ne kaze se "sumlja", nego SUMNJA.. Odatle bi glagol SUMNJATI u prvom licu jednine zvuchao "sumNJao".... ihihihihi

Ne nastavljaj se molim te, inache licenca ode...  ;)  :wub: Cmok 

Podeli ovaj post


Link to post

Skup se naravno održava, peognoza sunčano i oko 20º

A imamo dve lokacije na kojima možemo da roštiljamo na otvorenom i jednu na zatvorenom gde možemo da konzumiramo šta donesemo. Vidimo se!

Inače smo bili na drugoj lokaciji koja je mogla da se nađe i telefonskim navođenjem, a zove se Izvor Jatarice u Mokroj Gori, a Zmajevac je potvrdiće, Dzvini i Nessa jako težak za navođenje i nalaženje, a naravno da postoji

kao što se i vidi na ovom Nešinom selfi-u IMG_1622_Copy.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

@Miloshe, Miloshe.. .Kad se slika Seba, onda je Selfi, a kad se slika Nessa onda je Nelfi  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste, jeste, ziva istina!!!  ;)  ;)  ;) Evo nas vec na poslu!

Podeli ovaj post


Link to post

×