Jump to content
Vladimir

X TOYOTA club Serbia skup - Šargan i Tara

Recommended Posts

Drugari drago mi je da ste se dobro proveli, isto tako odusevljen sam gestom Marijane koja se nesebicno ponudila da ceo skup pocasti tortom :)

Meni je jako zao sto nisam mogao da prisustvujem skupu a imao sam veliku zelju. Nazalost dosta nekih negativnih stvari i poteskoca su se odrazili na moju situaciju koja mi nije dozvolila da realizujem planove koje sam planirao izmedju ostalog i prisustvovanje skupu. Nadam se da cu na sledeci veliki skup doci po dosta boljim i pozitivnijim okolnostima :)

Podeli ovaj post


Link to post

Fala brate Dzole, i nama je zaista zao, bilo bi josh bolje da si se i ti priduzio.

Podeli ovaj post


Link to post

Kao i svaki TCS ckup i ovaj je bio odlican, super lokacija, vreme nas je vrhunski posluzilo, odlicno drustvo  :)  Kao slag na tortu je dosla torta, hvala Lady M :)

Ajde i ja neku slicicu da stavim 

Krenusmo Sale i ja jos pre svitanja

post-1948-0-93689600-1413814145.jpg

po izlasku iz Beograda je pocelo da se razdanjuje

post-1948-0-63098000-1413814252.jpg

sunce se polako pojavilo uz put

post-1948-0-59731100-1413814333.jpg post-1948-0-79644200-1413814367.jpg

stogosmo do Rudnika

post-1948-0-01582600-1413814542.jpg

Ovcarsko Kablarska klisura

post-1948-0-40505600-1413814631.jpg

post-1948-0-00624200-1413814713.jpg

post-1948-0-48868500-1413814755.jpg

iznad Uzica

post-1948-0-28385700-1413814809.jpg

stigosmo na Taru

post-1948-0-09547600-1413814857.jpg

post-1948-0-72936100-1413814897.jpg

na lokaciji

post-1948-0-73850100-1413814984.jpg

post-1948-0-28360700-1413815016.jpgpost-1948-0-68058600-1413815059.jpgpost-1948-0-51159500-1413815136.jpg

Pred povratak post-1948-0-79289500-1413815275.jpg

 

Uz veliku guzvu u povratku i Saletovu zustru borbu sa istom dodjosmo u Beograd kasno uvece. I za kraj junakinja koja nas je ceo dan lepo sluzila i na kraju dana nas "castila" i lepo iznenadila prosecnom potrosnjom od samo 6L na 100km.  :toyo:

post-1948-0-06764000-1413815636.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Super info Nenade, a inače Ibarska je uvek dobra za prosečnu potrošnju

Podeli ovaj post


Link to post

ma sve je ok samo sledeci put ako se menja lokacija koja se lakse nalazi napisite na forumu... da bi svi znali... posto smo mi napravili stotinak km po tari trazeci vas... kad je od prilike drugi skup?

Podeli ovaj post


Link to post

Sledeće godine, svejedno nas ne bi našao jer si kasno odlučio da pošalješ broj, da si stigao u drestani ogovoreno vreme bar na stanicu ne bi se vozikao, tako da ne vidim razlog prebacivanja sopstvene greške na nekog drugog!

Podeli ovaj post


Link to post

ma opusteno, ne prebacujem nikome nista, nego samo kazem da bi bilo bolje bar da je neko opisao ili rekao da se menja plan... naravno da sam ja kriv sto nisam stigao na vreme... ne krivim nikog za to

Podeli ovaj post


Link to post

@Sljivauki-, ako si tu "promenu plana" pomenu pominjanjem iste, od strane mene, u mom prethodnom duzem postu, onda si pogreshno zakljuchio da se to odnosilo na promenu bilo koje od lokacija. Tvoja "krivica", nije shto nisi stigao na vreme,( a pishem ovo da bi se razumeli, vezano za ovaj, i svaki drugi dogadjaj i dogovor), vec shto nisi na vreme, niti poslao podatke i br. tel, a do ponoci uochi putovanja, nije bilo ni potvrde sa tvoje strane da idesh.  Pa je tako bilo logichno da na put iz BG-a, krecemo samo moj suvozach i saputnik Nenad RAV4 i ja. U  tom smislu prva promena je bila shto se nismo trudili da poshtujemo bilo kakvu satnicu skupljanja kod Metroa, narochito zbog moje Subote koja je trebala da me ubije, pa smo kod Metroa bili u 6.25 recimo, u odnosu na dogovorenih  6.15 plafon. Sledeca, a iz toga proistekla promena, bila je da se planirano vreme dolaska u Chachak, od 9.00, promenilo, tj stigli smo u 8.10, chini mi se, i pored ubitachno spore voznje, jer smo bili samostalni, za razlliku od planirane kolone. To je zatim promenilo, vreme skupljanja i polska iz Chachka, pa kako su se pojavila chitava 2 vozila, od planiranih kolko 'oces (jedno sa GM tablama, a jedno sa BG), odatle smo krenuli malo ranije od planiranog. 

I naposletku, uz svu neozbiljnost medjusobnu, u nashoj dvochlanoj koloni, na zbornom mestu smo bili, onom koje je napisano, i u vreme koje je napisano. Ne ochekujuci naravno nikog ko se nije ni potvrdio, ali bez obzira ,bili smo gde je recheno da cemo biti.

Dakle, nikakve promene plana, u smislu zavaravanja traga, nije bilo... ili nama doshlo i dunulo, pa se tako dogovorili mi prisutni, a ostali nek se igraju "chorave-bake".

Tako da ne moze da nam ne bude zao maltretmana, na koji ste unapred bili osudjeni, samo zbog nejavljanja. A opet, chitajuci tvoj post-ove, neko ko bi na iste ushao sa strane, lako bi mogao da stekne utisak, da smo jako neodgovorni, i nekolegijalni, da ne kazem samozivi, shto nikako ne bi odgovaralo istini... pa razumi shta ti se govori, i pokushaj da shvatish tezinu onoga shto napishesh. Moglo je takodje da se desi da samo zbog tebe ustanem, dodjem i blejim ne znajuci shta da radim, i dal da chekam, i , obzirom da sam rekao da sam necu ici, odustanem i sam od odlaska. Srecom ,imao sam Nenada uz sebe, pa smo makar nas dvojica odrzali rech i pojavili se. U svakom sluchaju, svi smo mi puni obaveza i planove, svakome su svoji najbitniji, ali komunikacija je bar danas toliko olakshana, a dogovor kucu gradi.

Pozz druze, do sledeceg skupa  ;)

 

http://youtu.be/ASQ21Mw-RSs

Podeli ovaj post


Link to post

Drustvo drago mi je da ste se lepo proveli :) zao mi je sto nisam mogao da budem sa vama

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Weweko, falio si, ne samo kao roshtilj majstor. 

  

A josh cu samo jedan osvrt, da bude shto blizi istini- Vreme na postovima mi je bilo pomereno za sta vremena, pa sam to malochas ispravio, i video, da je vreme kada si mi napokon prosledio broj moba Uroshe, u stvari 00.49, u nedelju, tj. 5 sati pred polazak, pa su shanse da to vidim, i ochekujem, bile ravne nuli.

Podeli ovaj post


Link to post

Sale, daj salji tu tortu sto je pretekla D.Expressom, jede mi se :D ,inace na skupu je bilo prelepo i dobro druzenje. Hvala Vam na tome. :)

Podeli ovaj post


Link to post

jel istina da je rostilj bio cudan? :P

 

 

Hvala Weweko, falio si, ne samo kao roshtilj majstor.

Falila jedna budala da zasmejava narod :P

Podeli ovaj post


Link to post

@mitrix- shta preteklo? koja torta?  :ph34r:

Shalim se, ako sam te dobro razumeo, il sam mozda neshto istripovao, jesi li pominjao da cesh mozda za Bg skoro?

@Wewerko- da , stvarno je bio chudan... bio je ozidan, kao neka kucica, i imao je rupu gore, kao dimnjak. :P

Shalu na stranu, da jeste bio chudan... uopshte nije bilo Wewerichjih dlaka, i meni se dimila glava od roshtilja :P  :P

A sad sve shale na stranu, mogu u svoje ime da kazem, ono shto sam ja jeo, bilo je da se uneredish kolko je bilo dobro, a ostali neka iznesu svoje utiske... mada chujem nezvanichno da se poneko uneredio, kolko nije bilo dobro  ;)

I Wewerko, da svako od nas nije pomalo budala na sebi svojstven nachin, verovartno ne bi bilo, ni kluba, ni druzenja, i upravo je to ono shto nasha druzenja chini interesantnim. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Na zalost od kuce ne mogu da pristupim forumu i da okacim slike vec drugi dan iako sam obecao slike juce.

 

 

 

@Sale.....ch, sh imas na tastaturi samo koristi Alt i Shift zajedno pritisnuto, pa ces imati č, š pa cak i ć, đ, ž....

Podeli ovaj post


Link to post

@Liftman probaj da resetuješ ruter kod kuće i onda bi trebao forum da ti proradi ( tako je bar kod mene uspelo )ali postovanje slika ( bar više od dve bilo kao link ili attachment ) ne radi još.

Što se tiče skupa mogu reći da je bilo fenomenalno, atmosfera odlična, društvo brojno i prijatno, svi lepo raspoloženi i prosto čovek mora da se oseća lepo.

Lokacija fina, lepo smeštena i prijatna za boravak.

Hvala roštilj majstorima za trud i posebno hvala Marijani za tortu, Liftmanu za kartice i svima koji su bili na skupu i ulepšali taj dan.

Slike čim se reši problem sa postovanjem.

Podeli ovaj post


Link to post

@ wewerko - nipošto čudan, više je bio da se usereš... A pošto sam dva dana samo to i radio, da polako i ja sumiram utiske...

 

DakleM, prvi put sam išao na skup dan ranije i mnogo je dobra fora, još kad deliš kuću sa onakvom ekipom... sprdnji nikad kraja! Što se samog skupa tiče, lokacija odlična, iako je bilo nehumanog pešačenja (prvi put sa punim frižiderom, drugi put sa roštiljem) atmosfera bila standardno odlična. Imam samo par sličica, očekujem od Uče i DžviGija zipovane slike! Učo, ne zaboravi one iz voza u tunelu i "kumova"!  :P   :lol:  :lol:  :lol:

post-53-0-00965700-1413889891.jpg

post-53-0-07892200-1413889925.jpg

post-53-0-75734200-1413889954.jpg

post-53-0-39562000-1413889975.jpg

post-53-0-43130600-1413889999.jpg

post-53-0-56152100-1413890018.jpg

post-53-0-82101800-1413890043.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

O Boze kad upotrebis mozak kako moze lako da se sve uspe....

 

skinuo sam linkove sa svog kompa na posao da podelim i ja slike sa vama

 

Link za galeriju slika

 

Prvo i osnovno....Lady_M, iznenadjenje meseca, neko ko je ceo skup podigao na noge i nema ko nije uzeo repete. Torta prelepa, ukusna slatka sa prelepom dekoracijom...

 

Kumovi uvek u nekoj akciji, drustvo i zezanje uvek na nivou...rostiljanje kao i uvek pogodak

 

Slazem se sa Nasudom da treba doci na ovakve dalje skupove dan ranije sto zbog razgledanja sto zbog boljeg druzenja i odmora....a opet ko moze.

 

Slike ne mogu direktno da ubacim u forum pa sam ostavio link. tako da sam i ja ostavio svoj trag iz fotoaparata

Podeli ovaj post


Link to post

Društvo zavidim vam na lepom danu.

Ono što je malo čudno je da nema nijedne slike kako jedete tortu?

Da je nije neko maznuo i otišao sam u šumu?

Ja se patio sa gostima ovih dana

i čim su otišli bacio sam se na corollu - za promenu.
Vidimo se ubrzo, nadam se u novembru.

Podeli ovaj post


Link to post

Društvo, vidim da ste se super proveli i baš mi je žao što nisam mogla i ja sa svojom porodicom da dođem. Ali biće prilike.... ;)

Inače, hvala svima na divnim komentarima, baš ste me i obradovali i nasmejali. Zaista je bilo od srca. :wub: 

Veliki pozdrav za sve!!!  :toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

@ toyota_m - koliko je torta bila ukusna, dokaz su reči moje sestre aka "kume" da "ništa lepše nije pojela u životu", a inače ne voli torte i kolače. ;):)

Podeli ovaj post


Link to post

Konačno i ja sredih fotke...

 

Prvo subotnje fotke lepog nam smeštaja koji se nalazi na super lokaciji uz samu prugu...

 

Zatim malo šetnje do stanice Jatare i Gornje Jatare jer smo se Maja i ja već vozili pre godinu dana "Ćirom"

 

Sledeće je obilazak "tajnog mesta" lokacije i klopa na glavnoj stanici Mokra Gora

 

Posle toga idu nedeljne fotke, ujutru oko 9 smo Miloš, Neša, Maja i ja otišli bukvalno iznad oblaka na Tari, dok su se ostali smrzavali u podnožju u magli :D

 

Na kraju idu i fotke sa samog Skupa :)

 

http://postimg.org/gallery/2z60okave/82de4787/

 

DSC_8972b.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×