Jump to content
Toyota_M

Lady M Toyota

Recommended Posts

Pozdrav svima.

 

Zovem se Marjana i od nedavno sam ponosna vlasnica Toyota Carina 1.6 LXLI.

 

Do sada sam vozila automobile iz porodice Hyundai, koji ne mogu da se porede sa Toyotom :) , i za sada mogu da kažem da uživam u vožnji (slike ću postaviti drugom prilikom). Inače, ljubitelj sam pravih automobila :toyo: , inženjer mašinstva za motorna vozila, bivša košarkašica, majka dve bliznakinje i imam slatki hobi, koji pokazuje moju ljubav :wub:  prema automobilima (https://www.facebook.com/CakesLadyM/photos/ms.c.eJw9ytENwDAIA9GNqtrEBO~_~;WCVS8vl0p2UFYMGM0KM2iVLZHmd31nWJysR4n3~;9jre79hjH~_QH3Lxaz.bps.a.243414399137351/549531221858999/?type=1&theater ). :D

 

Iiiiiiiiiiiiiii... Toliko od mene za sad.

Ćaos...

Podeli ovaj post


Link to post

Sjajno....taman bi nam za Veliki skup valjala torta da imamo..samo dal ce biti za sve  :wub:

 

Dobrodosla!

  :dobrodosli:

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro dosla ! 

Korak na bolje sigurno...

Svaka cast i za sve ostalo! Masinski iz iskustva znam da nije lak  :lol: mada je taj smer ok.

Podeli ovaj post


Link to post

Sjajno....taman bi nam za Veliki skup valjala torta da imamo..samo dal ce biti za sve  :wub:

 

Dobrodosla!

  :dobrodosli:

Hvala na dobrodošlici. 

I smislićemo nešto da bude za sve :wub:

Dobro dosla ! 

Korak na bolje sigurno...

Svaka cast i za sve ostalo! Masinski iz iskustva znam da nije lak  :lol: mada je taj smer ok.

Hvala na dobrodošlici. 

I hvala za sve ostalo..... :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošla. Sve pohvale na izboru auta i hobiju :) :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Sad jos linkuj i slike kola ako imas negde postavljene

 

Veliki skup je 19. Oktobra...pa valja se razmisljati o oblicima :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosla, stavi neku slicicu carine da je vidimo :) Hteo sam da upisem masinski fax i odem bas na smer koji si izabrala, ali na kraju ispade gradjevinski... Da li je ispravna odluka vreme ce pokazati :) A sto se torti tice...odoh do frizidera :D

Podeli ovaj post


Link to post

:dobrodosli:  Kao što vidiš pored Toyota volimo i torte  :wub:

Podeli ovaj post


Link to post

:tcswelcome:

 

Wellcome Lady M :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro došla Marjana :welcometcs:

Odličan izbor što se automobila... a za slatki hobi svaka čast! torte su izvrsne :bravo:

Podeli ovaj post


Link to post

Marjana, dobrodošla i čestitke na izboru, kako Toyote tako i zanimljivog hoby programa... :toyo:

 

TcS se širi, dobar znak.... :D :good::win::drive:

Podeli ovaj post


Link to post

Ne samo shto nam se porodica shiri (shto je super), vec se proshirila zza  1 zenskog chlana, u kojima smo vishe nego deficitarni.  :(

Nek si ti nama dobrodoshla, i chestitke na funkciji i ulozi majke na prvom mestu, a naravno i svim ostalim ex i current ulogama. :twothumbsup:

I nek si ostavila Robina Huda zbog nas  :D  :D  :D

Shalim se, ne zameri  :) ,    :tcswelcome:

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav svima, ponovo. 
I hvala svima na dobrodošlici. :) 
Kao što možete videti, nisam baš često na žici, ali evo stigoh i do slika. :D 
8YgSvN.jpg
nWeTc0.jpg
qC1dQf.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro očuvana Toyota Carina. Mnogo liči na jednu koja je već bila ovde kod nas na TCS-u :) Koliko se sećam Vladimir iz Zemuna je vozio baš ovakvu i skoro je prodao.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro očuvana Toyota Carina. Mnogo liči na jednu koja je već bila ovde kod nas na TCS-u :) Koliko se sećam Vladimir iz Zemuna je vozio baš ovakvu i skoro je prodao.

Mi smo je kupili od Edvarad iz Zemuna i u odličnom je stanju.  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Imena loše pamtim, ali kola jednom kada vidim ne zaboravljam. To je ta Toyota Carina i jeste u odličnim stanju  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hahaha...koji nastavak price....pa ti si domaca... inace...Edi je bio uvek redovan na skupovima, a za VELIKE pogotovo, tako da....

 

Ja i dalje cekam sta ce biti sa tortom za nedelju ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Hahaha...koji nastavak price....pa ti si domaca... inace...Edi je bio uvek redovan na skupovima, a za VELIKE pogotovo, tako da....

 

Ja i dalje cekam sta ce biti sa tortom za nedelju ;)

Nažalost, ja neću moći da dođem na Taru, obaveze sa decom (treninzi i ostalo), ali sam rada da pošaljem tortu ako ima dobrovoljaca da je ponesu.

;)  ;)  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast za zelju! Ja verujem da ce se neko vec naci iz tvog/vaseg kraja grada, a ako niko nije raspolozen - doci cu ja. :D Odakle si/ste (msm koji deo grada)?

Podeli ovaj post


Link to post

×