Jump to content
HogarPa

Dejan Pančevo Rav4

Recommended Posts

Pozdrav za sve 'toyotase' iz Pančeva. Vlasnik sam, ponosni, Rav-a iz 2003 god D4D 2.0. Presao ukupno 215000, od toga ja 88000. Za sada, sve sto sam ocekivao, to sam od vozila i dobio. Nadam se da ce tako i da ostane. Održavam u Toyoti na Zrenjanincu, i generalno sam zadovoljan. Negde sam naucio da kad hoćeš da prodjes jeftinije - dvaput placas i to prvi put kad hoćeš da prodjes jeftinije, a drugi put kad popravljas greske iz prvog puta. Nadam se da ovo nece biti reklama, apsolutno mi to nije cilj, vec samo prenosim moje iskustvo. Inace, moram biti iskren, moja prva toyota, ali daće Bog, ni zadnja. Vidimo se u nekom od postova.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao :D Toyota ko toyota, ko jednom prelomi i kupi jednu posle se tesko odvaja od brenda :) Stavi neku slicicu auta

Podeli ovaj post


Link to post

Premisljao sam se dal' da ti pozelim dobrodoshlicu , poshto si pozdravio samo Toyotashe iz Pancheva, pa sam se osetio diskriminisanim... 

 

Shalim se naravno, dobrodoshao Dejane!

Podeli ovaj post


Link to post

Potpuno si u pravu Salezi, izvinjavam se, nije mi to bila namera, zaista.

Pozdrav za sve toyotase na planeti. :) :) U svakom slucaju hvala za podrsku, a uskoro cu postaviti i neku sličicu.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja nisam shvatio da je tvoj pozdrav samo za Toyotase iz Panceva, vec da je upucen svima iz grada Panceva. :) Dobrodosao!

Podeli ovaj post


Link to post

×