Jump to content
dexo

Dexo i Verso

Recommended Posts

Pozdrav svima, novopečeni sam vlasnik prve Toyote i to novog Versa. 

Nadam se da će mi druzenje kroz TcS omoguciti bolje upoznavanje sa autom,

kvalitetniju upotrebu i zabavu. Zivim u Kotoru, Crna Gora i imam porodicu te je

Verso dosao kao loigican i pozeljan izbor. :-)

 

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro nam došao Dexo,

Pozdrav za sve vas u Kotoru ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav. Verso je super auto. Udoban. Vozio sam se na dužim distancama s njime i uvek došao odmoren. Mnogo bolje nego moj Yaris :)

 

Kakav motor si uzeo?

Podeli ovaj post


Link to post

Zdravo bili Đole i Toyokiz! Super se osecam ovde na forumu sa svima vama. Zbilja ste super ekipa i "gusteru" kakav sam ja i u odnosu na toyotu a bogami i u odnosu na forume zbilja ste "priredili" pravi docek.

Versa jos nisam "uzeo" u ruke jer je kod nas sajam u Budvi od 8 do 12 okotbra pa sam izasao u susret nasem toyota dealer-u da Verso bude izlozten iako je prodat. Izasli su mi i oni u susret sa odlozenim beskamatnim inter nos finansijskim aranzmanom, sto je jedino i bilo moguce da bi se danas nekako doslo do novog auta.

Motor je ovaj novi 1,6 D naqvodno bmw sa toyota doradom. Nadam se najboljem. Test voznja je bila ok.

Inace sto se Toyote tice, Kotor je pravi Toyota City, imeno od tri taxi lokalne kompanije prva i najstarija vozi uglavnom toyote (i poneku Octaviu) i to nove aurise i corolle. Ja sam se jako lozio na auris ts ali kod nas za razliku od Toyota Centar Beograd ima ekstremno nepovoljnu cenu. Mislim da kod TCB ts krece od 13, a ovde preko 16k €.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao :) Taman da nam preneses iskustva iz prve ruke kako stoji versu taj motor ;)

Podeli ovaj post


Link to post

:dobrodosli:  Želim ti da uživaš u vožnji Toyote i što više pređenih kilometara  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao! jedva cekam utiske o novom motoru! :toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

Dexo, da li je ovo tvoj Verso?  Ovo je bio jedini Verso na sajmu, mora da je tvoj.

Fin izbor, dobar nivo opreme.

 

20141008_181451_resized_1.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×