Jump to content
Čole

Aleksandar, Ivanjica.

Recommended Posts

Pozdrav svima. Ja sam Vam ovde novi, Aleksandar iz Ivanjice i jedini sam koji poseduje Avensis Verso u ovom gradiću. Lep osećaj kad znaš da je na ulicama samo jedan jedini, a tvoj  :) Ovde sam jer želim da vidim tuđa isksustva sa Toyotama, možda nekom pomognem ličnim iskustvom ili pronađem neku korisnu informaciju vezanu za moju Toyotu, a i ako se bude vremena da posetim buduća okupljanja. U pitanju je model iz 2003. god sa 2.0 D4-D motorom. Imam ga od 2006-e i nemam nameru da ga menjam uopšte u narednom periodu. Dobro me je služio, i nadam se da će tako i biti. Prostran, pouzdan i veoma funkcionalan. Japanac je to!

Podeli ovaj post

:dobrodosli:

Dobrodosao :)

Podeli ovaj post

Dobrodosao! Pre par dana sam upoznao koleginog kuma, vozi isti taj auto sa istim motorom samo god. stariji. Ima preko 400k u njemu, kaze bez ikakvih problema.

Podeli ovaj post

Dobro Vas našao! Kad dobijem malo slobodnog vremena napraviću slikice i postaviću. To me je baš obradovalo Tarantino :) Na mom je na satu 207k, a nikad nisam pitao, prilikom kačenja na komp, da mi provere i km. Baš me interesuje i javiću kad proverim.

Podeli ovaj post

Mogao bi i jedini Verso iz Ivanjice da obelezi Veliki skup na Sarganskoj 8ci sada u nedelju ako nije daleko.

:dobrodosli:

Podeli ovaj post

Ja danas bio u Ivanjici, malo progrmeo Javorskom ulicom :D

Podeli ovaj post

Nije daleko, gledao sam i na mapi. Nisam do sad bio ni na jednom skupu, ali u nedelju imam jednu obavezu pa sam sprečen. Ako se nešto promeni doći ću sa dva drugara (VW-isti), zanimljivo je sa njima raspravljati o brenovima :)

Kratka, ali ebitačna ulica, vodi pravo ka centru :)

Podeli ovaj post

U Javorskoj mi je kucica, kod onog "polukruznog skretanja" :)

DSC_5813a.jpg

Podeli ovaj post

Pa zemljače, znam gde si, mala je Ivanjica, a ti si u centru :) Ja sam na Kušićanu :)

Podeli ovaj post

:twothumbsup:  super "autic"! Bas bi mi legao ovakav jedan...

Podeli ovaj post