Jump to content
Sign in to follow this  
Liftman

METRO kartice za članove Toyota klub Srbije

Recommended Posts

Uspeo sam u ime kluba da svim članovima koji žele da dobiju Metro karticu obezbedim po jednu. Nadam se da će ova informacija odobrovoljiti sve one koji su toliko čekali da se ovo desi.

 

Kako bi svi znali da je do ovih kartica bilo lakše ići po trnju nego kako se dovijati zakonima nase države, moram pohvaliti ljude iz državne administracije i ljude iz Metro-a koji su zaista istinski želeli da nama kao jedinom klubu u Srbiji obezbede ovakve povlašćene kartice.

 

Ova tema će biti samo informativnog i privremenog karaktera.

- Informativnog kako bi i registrovani forumaši znali da kao članovi Toyota club Serbia mogu od danas imati tu privilegiju da dobiju Metro kartice.

- Privremenog jer će tema stajati određeni period, a onda će se preseliti u posebnu sobu koji mogu da vide samo članovi kluba, gde će se jos pisati o ovoj temi.

 

Osnovne informacije za dobijanje ove kartice:

 

1. Ime i Prezime

 

2. Adresa

 

3. e-mail adresa

 

4. broj mobilnog telefona

 

 

Kako bi što pre mogli da realizujemo kartice, mole se članovi koji žele da imaju karticu pošalju mi ove podatke da bih uradio kartice svima odjednom. 

 

Kartice mogu dobiti svi, i oni iz Beograda i oni van Beograda

Podeli ovaj post


Link to post

Nemam potrebu za karticom, vec sam hteo samo da pohvalim. Hvala u svakom slucaju!

Podeli ovaj post


Link to post

Molio bih sledece članove koji su uplatili višegodišnju članarinu da mi se jave kako bi ušli na spisak za dodelu METRO kartica:

 

1. Mitar_bgd

2. Mića

3. markobg

4. zene

5. Truly

6. Mello87

7. wewerica

8. laci86

9. remaa

10. bokilabus

11. GoForit

12. željkop

 

Prva tura kartica biće već sutra odrađena, a ostali sa spiska će biti u drugoj, sem ako se do ujutru ne jave!

Podeli ovaj post


Link to post
Sign in to follow this  

×