Jump to content
laki72

auris-corolla brisaci

Recommended Posts

Evo , malo sam kopao po internetu, pa da sumiram dosadasnja saznanja, mozda jos nekom zatreba

 

post-2107-0-69762800-1414709983.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Bas bi morao da zamenim desni brisac jer mi ga je iskrivio komsija :) U svakom slucaju ne znam da li da ga jurim po nekom otpadu ili mogu negde da ga nadjem povoljno,a da ne mora da se narucuje i ceka 100 godina. Jel ima nekih eksperata za brisace?

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam danas zvao Toyotu jer videh da su u okviru jesenje akcije i metlice brisaca.

Umesto metlica za Aurisa su mi ponudili originalne gumice. Cena za prednje (65 + 40 cm) je nesto preko 3000din.

Za bluprint sam pitao u Lav autu, ali oni sa blu printom rade samo mehanicke delove.

Trebalo bi videti direktno kod uvoznika u Ripnju dal imaju i koja je cena ovih metlica, mada ako ih imaju sumnjam da su puno jeftinije od OEM gumica.

Takodje, u istoj radnji su mi ponudili Bosch metlice po slicnoj ceni, ali to je model ovih 'elasticnih' flat metlica. Ja cu se na kraju najverovatnije opredeliti za OEM gumice, mada srecom nije hitno, jer nisu jos za zamenu.

Podeli ovaj post


Link to post

Meni zapravo treba metalni deo brisaca,nisam siguran kako se on tacno zove jer mi je iskrivljen i nije moguce da se vrati u originalni oblik. Metlice sam skoro uzeo nove i mislim da je cena negde tu slicno sto si i ti saznao.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam danas zvao Toyotu jer videh da su u okviru jesenje akcije i metlice brisaca.

Umesto metlica za Aurisa su mi ponudili originalne gumice. Cena za prednje (65 + 40 cm) je nesto preko 3000din.

Za bluprint sam pitao u Lav autu, ali oni sa blu printom rade samo mehanicke delove.

Trebalo bi videti direktno kod uvoznika u Ripnju dal imaju i koja je cena ovih metlica, mada ako ih imaju sumnjam da su puno jeftinije od OEM gumica.

Takodje, u istoj radnji su mi ponudili Bosch metlice po slicnoj ceni, ali to je model ovih 'elasticnih' flat metlica. Ja cu se na kraju najverovatnije opredeliti za OEM gumice, mada srecom nije hitno, jer nisu jos za zamenu.

 

U Ripnju cete uputiti na nekog od distributera, ne rade sa krajnjim korisnicima (kupcima).

Podeli ovaj post


Link to post

U Ripnju cete uputiti na nekog od distributera, ne rade sa krajnjim korisnicima (kupcima).

hvala Trio, to mi je najmanji problem. Poenta mi je samo da vidim imaju li to od Blu printa uopste u ponudi, a nabavka se obavi preko neke maloprodaje ili servisa. Tako sam vec radio sa njima.

Podeli ovaj post


Link to post

Imaju nove tipove tih brisaca, unutra su NWB, ali u oba slucaja, uzimao NWB ili BP nije cena jeftina, vec vrlo verovatno u rangu gumica OEM, jer je to nova generacija brisaca. To govorim za Auris novi.

Sto se tice Corolle E120, ide jednostavniji sistem, ali ako hocete brisace za 300 dinara, onda Metro ili neka pumpa.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na informaciji Trio

Sto se tice metlica od 300 dinara, takve ne stavljam ni na zeninog punta ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×