Jump to content
Miloš Živojinović

Milos i Toyota Corolla E90

Recommended Posts

Zdravo svima!

 

Zovem se Miloš, živim u Osipaonici (selo u blizini Smederava) i imam 22 godine. Po zanimanju sam student.  :)

Od 1990. godine moja porodica poseduje Corollu 1.3. Kupljena je nova na sajmu. To nam je 7. član porodice što ćete uspeti da vidite na priloženim slikama.  :)


Veliki pozdrav svima na forumu!  :)  :toyolove: 

post-2309-0-74991100-1416834641.jpg

post-2309-0-30634100-1416834659.jpg

post-2309-0-20009100-1416834674.jpg

post-2309-0-13845300-1416834688.jpg

post-2309-0-30278200-1416834706.jpg

post-2309-0-70373500-1416834722.jpg

post-2309-0-18054500-1416834739.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav bivsi sugradjanine! :) Imam cak i srednjoskolskih drugara iz Osipaonice...

Auto izgleda ko iz fabrike! Svaka cast!   :dobrodosli:

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao. Vidi se da je mažena i pažena .

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao :) Svaka cast kako je ocuvana, skoro nisam video corollu u ovako dobrom stanju

Podeli ovaj post


Link to post

:dobrodosli:

Dobrodosao Milose, autic je bombon!  :wub:

Podeli ovaj post


Link to post

dobrodosao sve pohvale za auto :bravo::toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

To je za mehaniku tog auta nista, a sredio si mu spoljasnjost tako da je to ko novo :)

Podeli ovaj post


Link to post

Milose, jel automobil radjen i sredjivan, ili je u izvornom stanju?

Inace tom motoru ta kilometraza ne pretstavlja nikakav problem uz redovno odrzavanje?

Podeli ovaj post


Link to post

185000 :)

To tek razradjen auto :)

Svaka cast,lepo je videti ovako ocuvane primerke

:bravo: :bravo:

Podeli ovaj post


Link to post

Koje mint stanje...ovakvi primerci ako sacuvas jos malo ce biti na ceni samo tako....

 

2016 je skup svih Euro Toyota u njihovom evropskom muzeju.....ovaj auto mora sa nama tamo....mozda ga i otkupe za muzej :)

 

Nadam se da ti i mi mozemo pomoci da auto ostane u besprekornom stanju kao sto je sada, bar za neke delove itd

 

:welcome:  :japan4life:

Podeli ovaj post


Link to post

Auto je farban u komori, komplet. Malo je bio popustio na branicima i pragovima, i zakačila me neka devojka na parkingu na zadnjem desnom braniku, pa smo ga farbali zbog zima koje nam dolaze jer nismo u mogućnosti da menjamo auto. Bar je za sada tako. 3 studenta do skoro u kući, i ovo je dobro što imamo. Sada je na braniku malo popustio, nabubrela farba u prečniku od 1-1.5cm, ali je to lice majstora koji je radio!  :angry: Inače auto je garažiran od svoje kupovine. U dvorištu nikada ne stoji van garaže. Tata je malo bio neodgovoran prema njemu, pa je bilo malih radnji oko motora ali sada sve radi besprekorno jer ga ja održavam. Ulje menjam na 5-7000km, Eneos super plus 15w40. Auto na plinu ima prosečnu potrošnju oko 8l. Inače kad ga sestra vozi potrošnja joj je 7l plina. Nije mnogo vožen do ove godine. Sada prelazi minimum 100km dnevno i samo šuška. Enterijer je u veoma dobrom stanju. Trenutno stanje ovog auta je da bih smeo da sednem i odem za Japan sa njim i da se ne plašim da li će mu nešto zafaliti osim goriva.  :D Toliko o ovom autu  :) Ako nekoga zanima još nešto, slobodno neka pita.  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Izvalio sam da je farbana jer kao prvo ne moze da bude u toliko dobrom stanju za sve ove godine ma koliko je cuvao, a kao drugo jer je neko okrenuo nazad znakove, a to obicno urade farbari :) Na njoj fabricki ide samo XL sa leve strane, a TOYOTA COROLLA sa desne.

Sa slika jos mogu da vidim da si joj menjao zadnji lonac, posto sam I ja na onoj mojoj pa mi je bolo oci sto je okrugao a ne zaobljeni pravougaonik kao fabrika.

 

U svakom slucaju lepo sredjen auto koji po svom stanju moze da baci u senku mnogo novija vozila :)

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci ipak druga farba...

 

Ja sam ipak vidjao ovu boju u prvoj farbi sa besprekornom limarijom, ali to su ljudi u 6oj ili 7oj deceniji koji voze samo po malo, a takvi ljudi ne prodaju kola

Podeli ovaj post


Link to post

×