Jump to content
laki72

Chat 2015

Recommended Posts

Miksa, zamisli jos da ga cipuju

gde to Bojane :blink:  to se nemoze ni zamisliti

Nenade mene nefascinira ko ce ga kupiti,vec silne ove brojke od ccm,ks,Nm,ubrzanja i v16 motora  a tek posle cena. i normalno da ce to prvo Seici pazariti jer sto kazes oni su u tom fazonu :D

Podeli ovaj post


Link to post

Moraju i brojke tu da budu, jer realno koga je briga od tih seika i da postoji samo jedan na svetu ako ima motor od 500ks i zna da ce ga svi drugari sa veyronom super sport od 1200ks odrati ko mladog majmuna :) Dok je ovako sa 5000ks fazon da im ni ne pada na pamet da probaju da se trkaju sa njim da ih ne ponizi.

U sustini preterivanje, ali verujem da je brze prodat nego neki nov novcijat yaris u toyota salonu, tako da ima to svoje kupce koji to zele

Podeli ovaj post


Link to post

Za mene je toliko ruzan da bi pokvario svaku ozbiljnu kolekciju automobila.

Podeli ovaj post


Link to post

jeste Sebo ali kad vidis ove silne brojke o performansama ,izgled se i zanemari ;)

Podeli ovaj post


Link to post

A šta bi sa tim performarsama i sa tim izgledom :) ? Ne bi da mislite da nešto kenjam, al da imam tolike pare najozbiljnije mislim da bi mi R34 bio vrh prohteva,a za daily varijantu EVO 9 i to je to. Nikad ovako nešto ne bi uzeo.

Podeli ovaj post


Link to post

Miksa za mene moze da bude brojka i od 10000 konja kad je ruzan.

Ima jos dosta automobila na svetu koji idu 0 - 100 kmh priblizno a mnogo bolje izgledaju.

A recenica u tekstu koja kaze da je posle dve godine pao u zaborav govori sve.

Za taj novac meni ne izgleda ni malo impresivno, ali boze moj ukusi su razliciti.

Podeli ovaj post


Link to post

 Ovo je mnogo bolje od tog batmobila :D 

Podeli ovaj post


Link to post

Miksa za mene moze da bude brojka i od 10000 konja kad je ruzan.

Ima jos dosta automobila na svetu koji idu 0 - 100 kmh priblizno a mnogo bolje izgledaju.

A recenica u tekstu koja kaze da je posle dve godine pao u zaborav govori sve.

Za taj novac meni ne izgleda ni malo impresivno, ali boze moj ukusi su razliciti.

drug moj Seicima nije bitan izgled,bitno je ko je bolji i brzi a pogotovo ciji je skuplji u garazi. ;)  vecina njih ce ga kupiti zbog cene :)

ima njih koji idu priblizno ali da stignu za ispod 2 sekunde do 100km\h i nema. :)

sto kazes ukusi su cudni i razliciti :D  da nije tako verovatno ga i nebi proizveli,svaka roba na kraju nadje svog kupca ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Sultan od Bruneja je poznat po svojoj kolekciji , ali sma čitao pre par godina da je nešto pukao(financijski) pa mu je kolekcija išla na aukciju. Koliko je to tačno i koliko je prodano auta iz te kolekcije, to nisam našao. 

Podeli ovaj post


Link to post

:o sunce ti poljubim,da nepoverujes :blink:  svasta ce se covek nagledati pa i ovakvih kao sultan. kakav kralj :D

pitam se samo sta ce mu toliko automobila :huh:  

Podeli ovaj post


Link to post

Dosta bogataša ulaže svoj novac u kupovinu retkih i skupih oldtajmera . Često je u pitanju investicija. Vrednost tih automobila vremenom je sve veća. Novac je običan papir koji vremenom gubi na vrednosti. Treba pametno ulagati. Neko ulaže u nekretnine, zlato, dijamante, brilijante... , akcije, umetnička dela... a neko u skupocena kola.

Podeli ovaj post


Link to post

@Mikša kao mali skupljao si autiće tako i on samo su njegovi u razmeri 1:1

Podeli ovaj post


Link to post

Upravo to sto Milos rece!

 

Neko skuplja autice, neko skoljke, neko postanske markice...

Stvar aginiteta i mogucnosti.

Podeli ovaj post


Link to post

jeste Milose i Laki u pravu ste ali 1\1 i to jos 5000kom :blink: pa da skoljke i markice skupljas pa nemoze toliko skupiti koliko ovaj tih automobila :)

koliko li se taj car otvorio za takvu kolekciju :D  <_<

Podeli ovaj post


Link to post

Jednom tipu kojeg indirektno poznajem godisnje ostane zarada u jednoj fabrici 19 miliona evra. A ima nekih 3-4 fabrike tog tipa i jos jednu dosta mocniju. Taj je da kazemo "siromah" u poredjenju sa nekim sultanima, seicima i slicnim. A kad se sabere njegova zarada ispada je da je njemu auto od milion evra trosak kao nekome ko zaradjuje mesecno 500e da kupi jednu dobru burago maketu autica (50e).

Sad prevedi to na stostruko bogatijeg seika i ispada da on oseti trosak za kupovinu tako nekog auta koliko ovaj sa 500e platom kad kupuje pakovanje orbit zvaka :)

Podeli ovaj post


Link to post

I to nisu bacene pare, jer za kolekcionara takvi automobili ce uvek biti na ceni, mogu biti cak i skuplji

Podeli ovaj post


Link to post

Koji/kakav internet koristite u kucnoj varijanti.

Nesto bih promenio jer sam kod poste na kablovskom koji je oko 4mbps/0.25mbps, a sad uz potpisivanje ugovora postoji mogucnost za 10mbps/2mbps

 

A posle gledam mts daje takodje neke povoljnosti uz ugovornu obavezu. Koristi li neko mts-ov net. Kakva su vam iskustva?

Podeli ovaj post


Link to post

Ako mislis na mts-ov ADSL, ja ga koristim u okviru BOX paketa.

Brzina je kod mene 10/2, stim sto unapredjenjem tehnologije moze i brze, ali to je od lokacije do lokacije.

U okviru BOX paketa imam fiksni sa neogranicenim razgovorima u nacionalnoj mrezi + mobilni (500SMS, 300+200min i 1Gb mobilnog neta) + internet ADSL 10/2.

Cena zavto mi je 2700din, stim sto se moze kombinovati i IPTV za dodatnih 500 din, ili oduzeti neka od usluga.

 

Tehnicki, to sto su obecali to i pruzaju, bez prekida ili problema u konekciji ili protoku, sto je po meni najvaznije.

Na drugoj adresi imam SBB kablovski internet koji, bar na mojoj lokaciji neretko ima problema kada je kisa ili vlazno vreme i to se ponavlja u zadnjih par godina.

Opet, kod kuma istiprovajder, SBB funkcionise odlicno, sa retkim prekidima...

Podeli ovaj post


Link to post

Кабловски ако можеш... АДСЛ ако нешта друго нема или ако је кабловски крш...

На жалост 'уплоад' је свима бољка, тешко ћеш добити преко 2Mbps за 'нормалну' цену...

Podeli ovaj post


Link to post

IKOM Tel 4 125/3 3,525 Brdo kanala par HD (HBO, FOX i još par) i fiksni da ne plaćam harač gospodi iz Telekoma

Radi odlično, ako ima neki bug rešavaju u roku od 24h

 

U svakom slučaju bi ti preporučio Kablovski, SBB mi je interesantan najviše zbog D3GO i svih SK kanala

Podeli ovaj post


Link to post

ja koristim mts box 3 i nisam nesto bas odusevljen kako to sve radi <_<  mesecna preplata 2700 tv,fix i net. najvise me nervira sto u celom paketu tv kanala imaju 50% pinkovih. a uz to dosta blokira tv signal -_-

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×