Jump to content
CrniBranko

Nekoliko pitanja o mom Versu

Recommended Posts

Webasto je sistem koji greje kabinu i kad je motor hladan i ugasen.

Kao malo centralno grejanje paralelno povezano na sistem hladjenja(grejanja) auta

Podeli ovaj post


Link to post

Не бих рекао да је добро да мотор буде угашен.... Тај додатни грејач не вуче мало струје поготову што се брзо загреје... И зато и служи да не чекаш топлоту са мотора

Podeli ovaj post


Link to post

Taj grejac trosi gorivo.I pretezno uvek se pali kad je motor ugasen.

Moze se programirati da se pali sam u odredjeno vreme ili na daljinsku komndu ili sms sve zavisi od samog sistema.

Ako ima problem sa kapacitetom akumulatora sistem to prepoznaje(bar tako kazu)i ni ne pali se .

Nisam imao kola sa ovim sistemom ali mi se svidjai voleo bih da ga imam jednom u kolima.

Krenes ujutru na posao a auto topao,motor palis ugrejan,divota

Podeli ovaj post


Link to post

Tako kazite :-) . Mislim da ja to nemam. Kad okrenem na grijanje, dok se motor ne zagrije nema toplog vazduha. Dodatnih dugmica (ako se pali posebno) nema.

Podeli ovaj post


Link to post

Samo da dodam, da kod vecine novih dizela, ne greje samo vodu za kabinu, vec i ubrzava grejanje kompletnog sistema...

Podeli ovaj post


Link to post

Kako moj Verso nema krovne sine, da li postoji mogucnost naknadnog montiranja istih i ako je to neizvodljivo, da li je moguce namontirati neke poprecne nosace da bi mogao da postavim krovni kofer?

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam na pezou 406 imao ove univerzalne ali sam na njemu imao mjesto za srafove i pomocu njih sam fiksirao nosace.

 

Ovo mi je malo sumnjivo da bez fiksiranja stavim nosace i jos natovarim na njih kofer u koji moze da stane 50-ak kg i pride vozim recimo 100-tinak km/h. Iskreno radije bih stavio sine (ako je moguce da se naknadno postave) pa onda stavio ove nosace koji se zakljucavaju na njih.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja isto nemam sine i kupio sam poprecne nosace..neke italijanske 70-80 eura,mislim da su Cam. Vozio sam letos 150 na autoputu sa krovnim koferom i sve je bilo ok. Mislim da ti ne trebaju sine osim ako ne znas sta ces sa parama.

Kako si resio treci red sedista,da li si nesto prepravljao?

Na versu nema nilakvih ulegnuca na vratima ili karoseriji. Bar ja nisam video. Montirao sam po nekom uputstvu sa neta sto sam pronasao i sve je bilo ok.

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam nista resavao po pitanju treceg reda sjedista. Jos uvijek mi nije potreban.

Sinoc sam gledao, ima ulegnuca za nosace ali su bas mala. Vidjecu da se pozabavim tim pitanjem jer kad naguram sve stvari u gepek + dvoje kolica, ne vidim nista pozadi osim na retrovizore sa strana.

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav drugari.

Recite mi da li se u Corollu Verso moze ugraditi tempomat?

Da li je dovoljno namontirati rucicu i preko dijagnostike da se ispodesava sta treba i da radi?

Podeli ovaj post


Link to post

Evo mene opet sa pitanjima za stručnije od mene.

Elem, kako volim da imam što više nekih sitnica na autu, tako sam naručio prednje maglenke i ručicu sa prekidačem za njihovo paljenje. Maglenke sam prikopčao (postoji instalacija) ali se ne pale kada okrenem prekidač.

Gdje da tražim problem? Da li je moguće da imaju džekovi za sijalice maglenki, a da nije razvedena instalacija od ručice?

Podeli ovaj post


Link to post

Verovatno ti fale ili osigurac, mada verovatnije fali relej za maglenke.

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×