Jump to content
dzvini

Plast Dip i Rubber paint

Recommended Posts

Stoji dobro dok ne krene da se negde "cepa" tj ljušti a onda ode brzo skroz :D

Podeli ovaj post


Link to post

Marx baci slobodno i link za tog iz Niša što prodaje

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se plasti dip-a tice nasao sam u kaludjerici radnju. Oni uvoze u vecim kolicinama tako da prodaju i na meru. Litar je 3500 din moze i na 100 grama toniraju u zeljenu boju cak i pune sprejeve sa njim. Mislim da sprej izadje oko 1000 din ali moze boja po zelji.

Podeli ovaj post


Link to post

gde u Kaludjerici? i kako se zove radnja. post sam bio u potrazi za farbarom koja puni sprej i nasao sam jednu u kaludjerici a to je Irgonox ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo je na smederevskom putu. Ne znam tacno ime radnje u pitanju je neka turska firma. A nalazi se pored kafe picerije hram to je lako naci.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bash u toj radnji pre neki dan kupio farbu za felne i video shta sve imaju :) Nalaze se na krivini pre Toyote Zivkovic, sa desne strane kada idesh iz pravca grada ka Kaludjerici, Smederevski Put 18 valjda, odmah pored restorana Hram ;)

 

image.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

To je ta radnja. Radi neki celavi tip vrlo raspolozen za pricanje. I maju dosta toga. Cak i fosfornu boju koja svetli u mraku.

Podeli ovaj post


Link to post

aha, to je nesto skoro otvoreno? ja sam cini mi se tu svracao ali nije radilo ili sam otisao u nezgodno vreme. pa sam  produzio tada do kaludjerice i Irgonox>a :)

Podeli ovaj post


Link to post

Prvi put zelenu boju za felne Kosei sam kupio u Irganox (ili kako već se zove) 2010.-2011. a sada ovde :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dzvini> irgonox i dalje,bio pre par nedelja i ljudi me smorili zesce,za obican sprej da bi mi napunili malte ne treba da im skines deo sa auta. <_<   ima takva jedna farbara u vojvode stepe koja se bavi tim sprejevima,tj ubacivane zeljene boje u sprej. ja sam uzimao kod njih kada sam farbao branik i bila je oko 1000 din sprej,sad kada sam svracao do njih nisu radili zbog radova u Vojvoda stepe. inace ekstra rade i jako ljubazni sto se za Irgonox nemoze reci. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja recimo imam dobro iskustvo sa njima. Kupovao više puta farbu na meru i materijal za farbanje...a ovaj lik što radi na Smed. Putu je skroz ok i raspoložen za priču o tematici :)

Podeli ovaj post


Link to post

I u Max Mayer-u,u blizini Lav auta rade stavljanje zeljene boje u sprej,bas sam ih pre neki dan pitao,kazu 1000 dinara 100 ml,ne moze ni manje ni vise,to im je neka mera....pa ako je nekome blize na ovoj strani grada,cisto da zna ;)

Podeli ovaj post


Link to post

farbara u vojvode stepe koju sam pominjao u redhodnom postu je Kolor Star  isto je 100 ml 1000 din . ;) rade sve  boja,tj  specializovani su za auto boje :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ajd kad se vec frljate s ciframa :D Za felne sam kupio troslojnu boju, 150gr bele baze obichne, 350gr narandzaste podloge i 150gr zavrshnog sloja kao sjaj sa kristalima...dakle tih 650gr me koshtalo 1900din, a kao spada u skuplje boje jer ima 3 sloja...

Podeli ovaj post


Link to post

@Dzvini, koliko te jos kosta covek koji ce da ih pripremi vrhunski i ofarba kako dolikuje?

Msm na normalnu cenu ne na drugarsku varijantu...;-)

Podeli ovaj post


Link to post

Kada sam felne farbao sam tj. sa kumom koštalo nas je 2 soka i sav materijal...ukupno 15-20€ a ovako za ruke dam ~80€ i ne šmirglam i ne zezam se sa felnama danima kao sa onim OZ zlatnim što sam radio u podrumu :/ Rekoh tada sebi "Nikad više" i ostajem pri toj izjavi...

 

A što se tiče sprejeva, za zlatne sam potrošio 3-4 spreja zlatna plus 2 bezbojnog laka preko pa preračunaj koliko tako košta, a morao sam da kupujem i šmirglu, podlogu/držač za šmirglu, brusne sunđere, masku, foliju da zaštitim podrum od prašine i ko zna šta još...uopšte nisam uštedeo a nervirao se danima :/

Podeli ovaj post


Link to post

×