Jump to content
jezzabg

Jelena bi možda kupila Tojotu :)

Recommended Posts

Pozdrav Jeco. Preporuka za Yarisa. Moj je prve generacije, burazerov druge generacije. Oba imaju isti motor 1.3 sa 86 konja. Veruj mi ne treba ti jači. Oba idu 180 km/h ,a imam i na mojem postu kako ubrzava. Ne moraš gledati na kilometražu , samo da neko ko se razume ode s tobom videti da li je auto udaran i koliko . Gledaj i na troškove održavanja. Spominješ pežoa(koji stvarno ima lepe linije), a njemu je serviš 300 eura spram 100 eura za Yarisa. S tim da kod Toyote nema kvarova. O prosotru u kabini da ne pričam jer u Yarisu je prostora na pretek, pogotovo kod druge generacije gde ne možeš poverovati da je to toliki auto kad uđeš u njega. U vožnji je prelep i ko ga je vozio zna da je najbolji mali auto za voziti. Ja sam kupovao auto i probao sam sve. Yaris je vrh. Ako hoćeš jači auto, 1.3 ti je sasvim dovoljno jak jer je auto lagan i taj motor ga napravi pravim malim sportskim autom kada se stisne gas. Naglašavam , obrati pažnju kd izbora o cenama održavanja auta jer su velike razlike , a tu je Yaris u prednosti nad drugima. Stalno pričam da je danas jeftinije kupiti auto nego ga održavati. Pozdrav i srećno pri odabiru!

Podeli ovaj post


Link to post

×