Jump to content
MikSa

Mikša i Toyota 4age

Recommended Posts

pozdrav svim clanovima,vozim toyotu corollu ae92 4age redtop smsllport oznaka motora i imam problema oko rezervnih delova. jel ima neko ko bi moga neki oredlog da mi da oko pronalazka celova

Podeli ovaj post


Link to post

IMALI JOS NEKOG OD CLANOVA DA VOZI AE92 GTI

Podeli ovaj post


Link to post

Ugasi CAPS LOCK kad kucaš

Podeli ovaj post


Link to post

ima, ima

samo se krijemo :P

Evo ja cu da ti dam moju bigport glavu za smallport :D

Podeli ovaj post


Link to post

sebo koje si svecice kuoio msm jel imaju neku odredjenu oznaku posto su kod mene klasicne od gti 116ks

Podeli ovaj post


Link to post

Koji delovi ti trebaju kao prvo?

 

Reci nam nesto o autu, imas koju sliku kola?

 

 

Svecice sam uzeo Denso iz vise razloga preko klubskih prijatelja iz madjarske 

 

K2OTT 4604

 

post-1184-0-35839000-1425411561.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

A bre glavonja ne maltretiraj coveka. :-P

Polako Wewerko nacices ti tu glavu uskoro. :-)

Podeli ovaj post


Link to post

pa za sada muku mucim sa kablovima i rayvodnikom palenja posto za kablove sam zvao i raspitivao se po svim toyotinim radnjama r delova i niko ih nema niti ce ih narucivati posto su specificni i nepasu nizasta drugo osim za moj motor tj 4age redtop smallport.;pa sam pokusao i sa polovnim takodje nista,onda sam isao u surcin na auto otpad toyotin sa namerom da promenim kapu i da stavim normalne kablove medjutim ni kapa nepase od nijedne toyote a prilikom probanja kape ustanovim i da moram i razvodnik da menjam jer je prop ustio semering koji se tesko menja a jos teze nalazi tako da sad neznam kog vise da yovem jer jednostavno niko nista nema

Podeli ovaj post


Link to post

jel ove svecice imaju kod nas i jel mogu na moj 4age redtop

Podeli ovaj post


Link to post

ok milose. au braco sta je ovo sa ovom toyotom nigde delova iscimao sam ceo grad i niko nista nema a sto je jos gore svi me gledaju cudno kada trayim neki deo za 4age red top kao da nikad nisu culi


da mi je neko ranije rekao da je toliko komplikovano naci deo za corollu nebih mu verovao,hvala brate ali nebih menjao smallport za bigport 

Podeli ovaj post


Link to post

E moj druze za 4AGE smallport je naucna fantastika naci delove u srbiji, polako pocni da trazis na ebay svasta ces naci :D

 

na ebay sam nasao klipove za smallport za male pare, pazario ali nigde ne mogu da nadjem u srbiji karike za njih doduse u prvoj specijali...

jedna informacija koja je mene iznenadila jeste da za smallport pasu karike sa honde :D

 

Tebe cudno gledaju sta ja da kazem kada sam sve moguce radnje auto delova zvao u roku od dva dana da trazim hondine karike za toyotu  B)

 

Kada budes ubacio slike auta postavicu ti link ka ebay kablovima koje smo kupili Sebi :P

Podeli ovaj post


Link to post

ubaci neku sliku auta, mozda dobijes vise odgovora :D

Podeli ovaj post


Link to post

Da toliko si se raspisao, a nigde slike od auta

Podeli ovaj post


Link to post

Wewerko ne mraci coveka, ti radis prvu specijalu pa ti je problem.

A ti druze napisi konkretno sta ti je problem da nadjes, pises kao da vozis ferari pa ne mozes da nadjes deo. xD Ja sam imao istu i sve sam uspevao da nadjem bez cekanja i problema osim kablova koje mi je Wewerko porucio preko e bay a i koji su kostali oko 70 e

Postoje i drugi gradovi osim Beograda u kojima mozes da nadjes delove, do duse pitanje je koliko para hoces i mozes da odvojis i koji kvalitet zelis.

SVE od delova mozes da nadjes kod nas. Ako nemaju na lageru uglavnom poruce.

Podeli ovaj post


Link to post

To jest istina, u standardu ima sve za prvu specijalu nista i niko "ne moze" da naruci... i na kraju se ispostavi da mogu :D

 

ako nema u prodavnici delova onda ima na ebay, samo sto mora da se plati shipping :)

Podeli ovaj post


Link to post

To sam odmah primijetio, ali rekoh,  neko drugi, stariji od mene na forumu će to spomenuti...

Da ne bude da sam neki namćor, a još gušter.

Na slikama koje je postavio na oglasu auto je bijele boje, a na slici gdje je motor, to auto je  crvene boje.

Podeli ovaj post


Link to post

Gledao sam ja pre taj auto na polovnim automobilima i bila je originalna slika motora. Znam da mi je privukao paznju posto je bio original bez maf-a ili ti bez klasicnog metalnog protokomera. :-)

Budzeni kabal od kape do bobine veci promer nego originalan. I gomila nekih crvenih zica msm da su bile od plina ili cega vec.

Opet kazem komenarisemo nesto a ne znamo o cemu je rec.

Koja slika i neka rec o autu ne bi bile na odmet. ;-)

Kablove neces nigde naci kod nas ja vec prevrnuo sve.

Imaju tri radnje koje mogu da nabave kablove kod nas u dve je cena ludilo a u trecoj je pristojna.

Razvodnik ne moras da menjas, lezaj unutra imas da nadjes svuda isto tako i o ring unutra zmenis i onda vise nemas problem.

Kao sto rekoh javi se na PM dacu ti broj od coveka koji je meni radio sve to pa moze da ti pomogne da ne razmisljas mnogo. ;-)

Podeli ovaj post


Link to post

e ta toyota sa oglasa je moja jbg rewsio san da je prodam posto je previse komplikovana ya odrzavanje,pre nje sam vozio honde civic 1.5 i crx 1.6 i sve su bile ekstra ya delove. moram vas trenutno napustiti sa kom,pisem kasnije


izvinjavam se na slovima

Podeli ovaj post


Link to post

koji deo treba da se menja sa slike?

diag_AuIeAA.png

 

Nasao sam kablove 60$ + shipping iz japana :D

Podeli ovaj post


Link to post

hvala brate ali nebih menjao smallport za bigport 

A jel hoces da prodas ti meni ceo auto? :D

Podeli ovaj post


Link to post

haha pa brate moze iznesi ponudu,slike imas na p.automobili a ubacicu sutra i na forum


wewerko brate sa slike bi mi trebali semering,razvodna ruka i kapa ili ti po siframa 19107,19102,19101 ali mislim da cu sutra resiti problem posto sam nasao nekog lika u jagodini koji prodaje delove za smslport,tako da mi sutra stize kompletan razvodnik sa kablovima. jes da je polovno ali mi lik garantuje da je u ekstra stanju.tako da cena raste :D

Podeli ovaj post


Link to post

sebo: druze nevozim ferari ali kao i da ga vozim jer mi se cini da bi lakse dosao do dela za njega nego za smallport,jbg morate me malo razumeti kad iz honde koju sam vozio i za koju mi nije bio problem za delove jer sam je odrzavao kod drugara koji vrsi distribuciju delova po celom gradu predjem na toyotu i to kakvu za koju deo naci moras ceo grad da prevrnes da bi nasao,veruj mi bio sam u ozbiljnoj frci :mellow:

Podeli ovaj post


Link to post

×