Jump to content
MikSa

Mikša i Toyota 4age

Recommended Posts

Ne stedis ga u smislu da ga cesto vozis, a ne da divljas nesto s njim,nisi me razumeo

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

@frank  :viber14:  nemam neku alternativu,ili Toyota il gradski Bus(izbegavam ga max).  ;)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Posle mesec ipo dana evo i ja da se oglasim..u pomenutom periodu sto se Rolle tice radilo se pomalo.. :viber14:

 

>Zamenjen Hladnjak <posto je moj procureo> umesto Oem Gti stavljen od Cece 1.6Sti ili ti >4A FE< drugacije malo od standardnog Gti,ali vrsi posao uz malo korekcija..

>Odradjen mali servis.. ulje  Liqu Moly 10w40 Mos2 i filter ulja Mann.. ostao filter vazduha koji tek treba da zamenim

> odradjeno centriranje trapa i slicovanje amortizera kod Sase VULCO Kaludjerica.. <sve pohvale i preporuka< 

>ispravljeno levo krilo.

 

Lamelu i ceo sklop oko nje za sad nisam dirao posto je nekim slucajem pocela normalno da se ponasa <sama se izgeda popravila>  :lol:

Bice slika svega tog sto je radjeno uskoro.  ;)

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Pozz drugari  :viber14:  evo i mene posle 105 godina da se oglasim  :lol:  dugo me nije bilo zbog raznih obaveza,ali evo me opet na starom mestu  :ilovetcs:

sto se  :mojatoyota:  tice sve sljaka vrhunski.. krecem uskoro sa detaljnijim sredjivanjem za sezonu TS skupova.. u planu je sredjivanje limarije i motornog prostora (da se malo dovede u red)  :viber14:

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Malo taze slika  :viber14:  nisam odavno nista kacio  :lol:

 

24294434_1410959635697899_7994567242425224131537_1410959719031224_13578117440918

 

24301389_1410959592364570_75329302075674

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Stigao i Kalendarcic za 2018.. u novu god sa prijateljima.. PetrolHeads Asocijacija,BrmBrm.HR, SDC,Tuning Styling Club Beograd. i Naravno  :tlogo:  :ilovetcs:  :yeah:  :japan4life:

 

25289736_1418891358238060_27079505022828

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

:tcsflogo:  :bravo:

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Bravo majstore :)

Podeli ovaj post


Link to post

@Piske @Mr Nebojša  ;)  :yeah:  :toyolove:  :clap:  :tcsflogo:

Podeli ovaj post


Link to post

Drugari evo da se oglasim i ja pre nego sto posetim nekog majstora.. Naime,kao sto i sami znate Rollu vozim na TNG (opste poznato da sam veliki Ljubitelj Tng-a :lol: )..posle dugog perioda jutros sam pokusao da je startujem na Benzin i nisam uspeo,desava mi se da kad prebacim na benzin auto jednostavno upali i odmah se ugasi.. kao da nema goriva.. e sad sta vi otprilike ciljate da je problem..Pumpa,Dizne ili mozda Filter? ili mozda nesto drugo  :unsure:

Podeli ovaj post


Link to post

Tipujem na dizne. 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Pumpa, koliko se secam i pre si imao problema sa njom a nisi nista radio po tom pitanju.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kada das kontakt mora da se cuje pumpa, ako se ne cuje na usisnoj grani imas sraf koji treba da popustis i kada das kontakt treba da krene gorivo. Sraf se nalazi na fuelrail-u, cini mi se da se kljuc 22. :)

 

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Po narodski 5 ta dizna...

A ako odvijes sraf i pumpa se ne cuje...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Izmenjeno od Seba

Podeli ovaj post


Link to post

@Seba jesam imao problem sa radom na benzin ranije ali ne kao sad,ranije mi je pravila "knedlu" izmedju 2000-2500rpm.. ali je na leru savrseno radila i na viskim obrtajima..

@wewerica desava se kada dam kontakt pumpa zuji par sekundi i onda stane,tada zaverglam i upalim na benzin,ali posle par sekundi se ugasi auto.. i tako svaki put. kao da pumpa krene i kad se auto upali tako i ona stane..skroz mi nejasno ovo  :o  da  ona neradi valjda nebi mogao ni upaliti uopste,ovako upali i ugasi se

Podeli ovaj post


Link to post

×