Jump to content
MikSa

Mikša i Toyota 4age

Recommended Posts

:D nema veze,i onako placam svake nedelje po neku,a bio sam i pod zabranom 4 meseca zbog prekoracenja brzine ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Hahaha pa ako ti nisi već sklopio prijateljstva u policiji onda nije niko :) .

Podeli ovaj post


Link to post

Pa Miksa kao komercijalista za LM ima prodju i kod policije...

Podeli ovaj post


Link to post

Pržiš li pržiš a lampica za gorivo gori li gori :DD

Podeli ovaj post


Link to post

Aj sto mu svetli lampica za gorivo, ali sto mu na 5.500rpm na ekonomeru svetle obe lampice !? ;) :D

Podeli ovaj post


Link to post

@Piske Miksa przi na plin a posle ce da kuka za gumice ventila...xD

@laki 72 to je izmedju ekonomicne i pojacane voznje. :-)

Podeli ovaj post


Link to post

Sebo ocu i ja da kukam? Mada ja na plin vozim penzionerski :)

Podeli ovaj post


Link to post

Neso teranje za plin ide od 4500-5000 obrtaja max, ako mislis da sacuvas gumice, a mogu da se jave i druge komplikacije poput pucanja ventila, progorevanja klipa itp. Plin ima mnogo jacu explozivnu moc nego benzin.

Sekvent uredjaj sto ti imas neuporedivo bolji.

Nzm da li ti imas kapalicu, ako imas kapalicu onda nemas problem nikakav problem.Samo trebas da pazis na nivo ilulja u njoj i da dolivas.

Ona bas sluzi za to, ne da da ventili ostanu suvi.

Ako nemas kapalicu to ti je 50 e investicije a ne razmisljas.

Svako ko ugradjuje plin moze da ti de ugradi.

Isto tako nzm kako ti je izmapiran plin tj. Meni je na celici bilo kako je uterm u obrtaje on mi automatski prebaci na benzin.

Ja sam vise voleo to sam da radim kad ocu da uzivam sam prebacim i gas.

U svakom slucaju kapalica je idealno resenje. :-)

Podeli ovaj post


Link to post

Ih bre pa je do 3500 max vozim i na plin i na benz. Kad bas stisnem onda prebacim sam na benz. Mislim da nemam kapalicu. A sta ce to za stare motore? Zar to nije za vvti, vtec itd tj novije?

Podeli ovaj post


Link to post

Hahaha pa ako ti nisi već sklopio prijateljstva u policiji onda nije niko :) .

:D nije da se hvalim ali mesecno legnu od 2>4 kazne ;)

Pržiš li pržiš a lampica za gorivo gori li gori :DD

a lampica cesto gori,posto mi je stalno na min minimuma. palim na benzin a vozim na TNG  pa mi stalno lampica gori od benzina ;)

Aj sto mu svetli lampica za gorivo, ali sto mu na 5.500rpm na ekonomeru svetle obe lampice !? ;) :D

:D turbo ubrizgavane  na tng posle 5500rpm

Podeli ovaj post


Link to post

:D nije da se hvalim ali mesecno legnu od 2>4 kazne ;)

:ban:  :nono:

Podeli ovaj post


Link to post

Pa Miksa kao komercijalista za LM ima prodju i kod policije...

eee buraz neprolazi LM kod murije, samo crvendaci i zelembaci,doduse kod pojedinih a kod nekih nema sanse ;)  da nevozim za firmu nebi imao takav prosek,nakupi se malo toyota malo sluzbeni auto....izadje na kraju meseca lep prosek sto se kazni tice :D

Podeli ovaj post


Link to post

Neso u pocetku ugradnje TNG uredjaja nije postojala kapalica.

Kako je TNG napredovao i krenuo neverovatnom brzinom da se razvija krenuli su i problemu.

Ljudi prze aute kao da voze na benzin i onda krecu problemi sa gumicama na ventilima-belu dim iz auspuhu...moze da se desi da izgori ventil i napravi havariju u celom motoru...

E onda su se dosetili kapalice, podmazuje ventile i resava sve probleme.

Ne mora da se stavi ali je po meni odlicno resenje.

Ja kad bi vozio na plin sad ne bi se razmisljao.

Investicija i nije tako strasna a korisna je. :-)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Sebo...i svrati sutra da proveris da li imam kapalicu :)

Podeli ovaj post


Link to post

drug nije da ja nesto pametujem,ali ja vozim zadnji 8 godina na plin razne modele automobila i to pretezno japance i nikad nisam imo problema kako kazes sa gumicama ventila,ventilima,klipovima itd kako svi kazu.svaki auto koji sam vozio je bio na plin ili sam mu ja ugradjivao Tng i nijedan me nikad nije ostavio nigde niti sam imao neki kvar na plin. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Seba prica preventivno i u pravu je, sto ne znaci da ce se to i desiti. Uzivaj i cepaj samo :)

Podeli ovaj post


Link to post

buduci vlasnik nekog modela toyote i clan TcS :)

 

post-2218-0-81637500-1447531020.jpg  post-2218-0-33170900-1447531032.jpg  post-2218-0-88007600-1447531056.jpgpost-2218-0-41929100-1447531045.jpg  post-2218-0-66039800-1447531004.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Šećer maleni :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala drugari.

od malih nogu pokazuje interesovanje za Toyotu.:-)

Podeli ovaj post


Link to post

Krv nije voda hahaha. Nek je živa i zdrava, da nađe momka , a ti da daš deci da se provozaju u Toyoti !  :bravo:

Podeli ovaj post


Link to post

:D Matori> slazem da krv nije voda,a toyotu ce sigurno voziti mislim da je na tatu tu ljubav povukla prema :toyota:  i :japan4life: ,samo je pitanje koju ce toyotu voziti. nadam se da ce se na ovoj sadasnjoj Gti uciti da vozi,mada do tog ima jos dosta vremena ;)

Nessa> obavezno,jest da ces se  nacekati  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ma nju ima da čeka neko malo Yare za 18. rođoš :)

Podeli ovaj post


Link to post

×