Jump to content
boba

Pozdrav svima Toyota camry 2004

Recommended Posts

Pozdrav drugari,

 

Eto nekim cudnim cudom na poklon dobih Toyotu camry 2004, redovno odrzavanu u ovlascenom servisu, lepa kao lutka diskovi napred i pozadi, maglenke, mahagoni, cak je i rezervna felna alu sto kaze nas narod "nemetana" 2.4 vvti manuelni menjac, tempomat putni racunar sve na struju, enterijer kao nov... jedino sto me slogira jeste sto sam juce dao 62700 dinara za registraciju. Nije neki potrosac u gradu ne prelazi 10L benzina posto plin nema nit je imala. Nisam siguran koliko cu dugo moci da je posedujem imajuci u vidu da cekam drugu bebu, ali mi se toliko dopada da cu verovatno i posle nje kupiti toyotu ali neku meni malo pristupacniju. Doduse posto nigde nisam nasao ovakvu na oglasima neznam ni koliko ovaj brod vredi, vidim samo da su na mobile.de jako vredne. Ima li neko ideju koliko ovo vredi u srbiji uopste? Da znam na sta da racunam :)

Evo i par slika:

 

 


Ima i jednu manu, nece antena da izadje sama bas svaki put bez pomoci, ali se zato sama vraca svaki put :)

post-2397-0-59537500-1426861975.jpg

post-2397-0-56621100-1426861982.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

:dobrodosli:  Prava lađa  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao . Prava ladja, svidja mi se. Prokleta registracija i visoki nameti prave od ove lepotice skupo zadovoljstvo. Uživaj u njoj što duže možeš !

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao :) Redak primerak sa manuelnim menjacem, do pre mesec dana nisam ni znao da su se pravili sa tim menjacem. Inace auto je krstarica.

Sto se prodaje tice ocekuj da ces je dati ispod realne cene... Kod nas kad cuju ljudi za benzinac, preko 2000 kubika, beze ko da ih motkom juris :D Jos plus nema plin, redak model. Jedino poznavaoc neki

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro dosao!

Lep, jako lep porodican automobil.

Nazalost, moram se sloziti sa ostalima da prilikom prodaje ocekujes mnogo manju cenu nego sto automobil realno vredi :-[

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao :)

Daj jos koju sliku,ne vidja se camry svaki dan

U americi je glavni konkurent accord type-s e sad vodi se time oko cene al uzmi u obzir da iako je popularniji dosta kod nas type-s od camry-ja i on se tesko prodaje.

Sad i ja sam skeptik da mozes prodati za realnu cenu al stavi oglas i cekaj.Imas fore godinu dana

Podeli ovaj post


Link to post

Auto je neverovatan, prvo se necuje da radi malo treba vremena da se navikne covek da se nista necuje u kabini, a nista se i ne trese tek kad pogledas tablu znas da radi. Nije to ni neki veliki potrosac meni je vise trosio jugo 55, realno ciste gradske 10L mirne voznje, ne preko 6 na auto putu sa tempomatom na 120Km/h Nemam pojma sta znaci nerealna cena ja se nadam da vredi bar 4000?. Pokusacu da je ostavim do dogodine, ali ko zna. Da je bar malo manja registracija nebih je dao nizasta ovako ko zna sta mora bice. Jedno je sigurno i posle nje ce biti tojota samo jos nemam pojma koja.


Slikacu je sutra pa cu nakaciti, ja je vozim vec cetiri godine to mi je bio sluzbeni auto, jedan dan dobih novi auto, a camry kazu ako zelis teraj kuci... nije me bilo tesko nagovoriti. :) Naravno pre nego sto sam je doterao kuci zadnji servis na racun firme, sve komplet diskovi, plocice, prenos snage, ulje, filteri, remenica komplet provera mada sam znao da je auto kao ladja 30 dana pre toga je obisla pola evrope samnom.


E da, i fabricko ozvucenje je ali LUDILO, moram malo da sredim tackice na haubi od kamencica i ako bude neko okupljanje ima da se dokotrljamo!

Podeli ovaj post


Link to post

Daj sliku sa registracijom....mozda smo ovaj auto vec zabelezili u "Toyote u prolazu" ;)

 

Dobro nam dosao!

Podeli ovaj post


Link to post

Camry je sam vrh Toyotine ponude, a zbog EU zakona i "patriotskog" razmišljanja građana najvećih država, teško da se moglo izboriti za veću prodaju. Što se dalje prodaje tiče, teško, ali ćeš pomoći ubacivanjem plina, mada ti ni to ne garantuje brzu prodaju.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja ni ne zelim brzo da je prodam :) Kad ode otisla je, ko zna mozda padne i neka razmena.

Podeli ovaj post


Link to post

 

 

Dobrodosao :)

Daj jos koju sliku,ne vidja se camry svaki dan

U americi je glavni konkurent accord type-s

Nisu oni ista klasa, Camry je sa Legendom u klasi

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam znao :unsure:

Mislio sam sa je sa accordom posto kad se spominje prodaja uvek ide prvo camry pa accord pa svi ostali.

Podeli ovaj post


Link to post

Sa legendom moze da se guzi i Avalon. Al sve su oni to napravili nekako medjuklasno da ne moze covek da konkretno uporedi dva auta u idencitnim klasama i po velicini, luksuzu, i da izabere bolji.

Accord, Camry, Legend, Avalon, ako su u istoj klasi po velicini onda nisu po luksuzu i tako u krug.

To je pogotovo karakteristicno kod brandova koji su direktni konkurenti.

 

 

I da. Dobrodoslica i sa moje strane.

Moj matori je vozio Camry '88 pre desetak godina. To je bila prava ladja. I to turbo dizel. Mogu da zamislim kakvo je ovo tvoje cudo. Milina za voznju, ne sumljam

Jeste da te registracija hebucka, al nisam siguran da ces biti odusevljen nekom novijom toyotom kao sto si odusevljen njime. To je top klasa, sve najbolje od toyote. I da uzmes Avensisa ne znam da li ces imati takav ugodjaj, a kamoli ovi jeftiniji modeli..

Podeli ovaj post


Link to post

Osecaj je stvarno jedinstven dva metra metala ispred i tri iza, a pliva na putu kao da lebdi... Kad se stisne gas grabi strasno ali nije osecaj kao da poleces nego nekako suptilno tako da putnici i ne primete ubrzanje, dok recimo na alfi kada stisnem gas zalepis se za sediste pa, ako se neko nije nadao odupire nogama o patos, a tu su po snazi alfa je 150ks a Toyota par konja vise...

Podeli ovaj post


Link to post

Hehe. Verovatno pricas o alfi dizelu koji odma chupa. I camry bi pocupao na 5000 rpm...

 

A za prodaju ne znam sta da ti kazem... Sigurno ces je prodati za manje pare nego sto vredi. Kako da kompenzujes registraciju... Dal plin dal ne.. Ni to nisam pametan. 10L po gradu je smejurija za taj auto. Meni je 1.4vvti trosio 8.5 do 11 zimi sa kratkim relacijama. Otvoren put je druga prica. Moze i ispod 6..

Plin platis 500, 600e..i treba da se navozas da ga isplatis, a imas drkanje sa atestom, odrzavanjem, eventualnim problemima, a i pitanje je dal ces naci majstora koji je u zivotu video taj motor, pa da zna ako ima neka zackoljica..

Ako sam razumeo dobio si auto. Prezali onda tih 60k i teraj, neka to bude kompenzacija sa dobar prolazak prilikom kupovine, los polozaj u prodaji, luksuz u voznji, i pouzdanost na duze staze...

Podeli ovaj post


Link to post

Prelep auto! Da izvidete, jebala ih luksuzna registracija! To samo kod nas ima. 

Podeli ovaj post


Link to post

×