Jump to content
wazzuu

Wazzuu i Yaris 1.0

Recommended Posts

Probao jutros, pojacavanja i smanjivanje radi i sa pritisnutim volume knob-om. Jos malo sam cackao i drzeci par sekundi "neko dugme zaboravio sam koje" gasi se pozadinsko svetlo na displeju.. A nisam ni znao da imam user manual :) Mada mi treba neki i za na komp, pa ako neko ima neka dobaci

Podeli ovaj post


Link to post

Sve si dobio uz auto :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Wazzuu pa niko nije rekao da ne radi :) samo je malo nezgodno kad je pritisnuto, dodje mu kao mehanicki lock. Kada dugo drzic pritisnuto ono dugme za kao menu ili settings onda se gasi/pali backlight na displeju.

Podeli ovaj post


Link to post

It's not a bug, it's a feature sto bi rekli programeri :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ako je to glavno shto te muchi na novom malishanu, onda samo "na'rani kerove i nishta ne diraj"  ;) :D 

Podeli ovaj post


Link to post

Yaris mi pobrljaveo malo, nista strasno ali sam bas bio u problemu... Poceo je prvo da pali check engine lampicu i lose da radi, ... Ja u servis, greska p0171 - siromasna smesa, kaze covek moze da bude svasta, da zamenimo protokomer, ajde rekoh da malo prostudiram iskustva i nakupim internet znanja pa se javljam... Yare lose radilo, ali ide ne zali se....

 

Dok jos nisam otisao ponovo, poceo servo da baguje, samo cakne relej i iskljuci servo, posle nekog vremena se ukljuci sam od sebe, P/S lampica malo sija - malo ne sija... Ja opet u servis, kaze covek idi kod elektricara.... Zovem elektricare kazu ne radimo mi to... Ja u Japan Shop kazu ili servo motor ili servo modul, samo zamena, i jedno i drugo skupo polovno, ruke takodje...

 

Ajd rekoh da svarim malo cenu, drmnem koju rakiju i isplacem se pa dolazim... To vece me tast posalje kod nekog elektronicara koji me posalje kod drugog elektronicara, da on to pogleda... Ajde rekoh, nista me ne kosta... Dodjem kod decka, pogleda on to, kaze moze sve ovo da ti se sredi, zovem te... Zove za koji dan, kaze sredio sam ti, zamenio svecice i ocistio protokomer, popravio ti servo modul, dodji, teraj... Eno je zena opet srecna, videcemo dokle ce i da li ce se popravke isplatiti ili ce ipak morati novo na kraju da se stavlja...

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Protokomer sam čistio jedanput godišnje, nije nikada menjan . Za razliku od drugih yarisa ima električni servo. Koliko je km na satu trenutno ?  

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci da ga cistim redovno.... Mislim da je sada na 154k km.

Podeli ovaj post


Link to post

Neće da mu škodi . Pa koliko izdrži 

Podeli ovaj post


Link to post

Posle 6? (valjda) godina druženja, Yaris je našao novog vlasnika... Mogu da kažem da je sjajan auto za po gradu, mali a prostran unutra za dvoje klinaca. Išli smo i magistralom na po 2-3 dana, ništa mu nije smetalo.

Počeli su progresivno prohtevi da rastu, gospodja je zaslužila da se ponovi, odosmo na malo mladje, ali nije japanac nažalost.

Yare je otislo u finu kuću, neka ih dobro služi :)


Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

@wazzu mart 2015 Wazzu. To je tako kada kupiš dobar auto , od vlasnika koji ga je većinom sam održavao Ne mogu da verujem da se i dalje kotrlja

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Postavi neku sliku  ako imaš , čisto da ga vidim :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Nemam nista sveze nazalost, postavice popeye mozda u svojoj temi

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×