Jump to content
wazzuu

Wazzuu i Yaris 1.0

Recommended Posts

Nekako mi lepse da Yare sada ima novu temu, Pisketova neka sluzi kao referenca za dosadasnju sudbinu

 

Lepsa polovina je resila da se otockovi, pa smo joj nasli zenomobil. Sa Pisketom sam se lako dogovorio, auto je u odlicnom stanju, ocuvan kao da ima daleko manje od 13 godina. Za sada par slika samo, pa kad se nesto bude radilo pisacu jos.

 

Prva slika je i prvi i najvazniji test, osnovna stvar koju novi autic mora da ispuni.

 

IMG_20150321_165506.jpg IMG_20150321_182405.jpg IMG_20150321_182425.jpg

IMG_20150321_182447.jpg IMG_20150321_182532.jpg IMG_20150321_182601.jpg

IMG_20150321_182627.jpg

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitam Wazzuu da uživate i pazite Yare kao što je i Piske 

Podeli ovaj post


Link to post

Cestitam i super sto yare ostade u istom toru :) U zdravlju da se navozate.

Podeli ovaj post


Link to post

Pridružujem se čestitkama!

U zdravlju da ga vozite!

I da, stvarno ne izgleda kao da je 13 godina star.

Podeli ovaj post


Link to post

Drago mi je da Yare ostalo u TCS. A sad, "patos" i neke 17-ice... hihihi... :D

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitke wazzuu, odlična kupovina i odluka, da vas služi kao i Ceca ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Aj uzdravje da gi teras. 

De si naso ovako ocuvan primerak :D

Podeli ovaj post


Link to post

Srećno  :) Pazite ga i čuvajte barem upola koliko sam ja  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitam na kupovini dugo da se tera :D

Podeli ovaj post


Link to post

Fala vi momci svima :) Ako imate neke r'n'r kasete primam u donaciju :)

Podeli ovaj post


Link to post

Oko 400 kom jos cuvam, sve one od po 3-5 marki, znaci TDK :) Mogu ti poklonim par komada i kaset dek Technics pa snimaj sta zelis.

Podeli ovaj post


Link to post

Ti si pametan covek, ja poklonio vec sve :( Imao sam brdo muzike, vecinom originalna izdanja i dosta demo snimaka bendova koje vise nikad necu nabaviti a lozio se kao lud na njih... Ortak posle to podelio dalje i gubi im se svaki trag...

 

Hvala na ponudi, prihvatam je sa zadovoljstvom :)

Podeli ovaj post


Link to post

Kupi adapter kasetu i poveži mobilni, mp3 plejer ili šta već imaš, a da ima 3,5 ulaz. Ako povežeš mobilni, moći ćeš da pričaš preko istog, a ruke slobodne za vožnju.

Podeli ovaj post


Link to post

Имам ја адаптер касету коју ти поклањам... Ако треба...

Podeli ovaj post


Link to post

Chestitke na i na  kupovini Wazzuu i na prodaji Pisketu , i da vas super sluzi!!!

Podeli ovaj post


Link to post

Ja u Hondi imam pored cd i kastetofon. I snimio neku muziku na tom Technicsu i nekoj basf kaseti iz '85. Ljudi to svira, ubija koja dinamika i kvalitet. Izmedju ostalog imam par fm transmitera, kasetu adapter i sve je to kesa u odnosu na pravi snimak audio kasete, verujte. Jesta zastarelo, ali zna wazzuu da neki danas slusaju muziku i na ruskim lampama iz '67 a o gramofonu i plocama da ne trosim reci :) Filing kad cujem ono klang, klik-klak kod premotavanja i gurkanja u uredjaj...ihhhaaaa....

Podeli ovaj post


Link to post

Da odličan zvuk sa te kasete u Hondi

Podeli ovaj post


Link to post

Imam vec fm transmitter i ne svidja mi se, jeste dobro za prvu pomoc, ali zvuk je nikakav, signal je preslab a i skalamerija mi viri kod menjaca pa me nervira :)

 

Kaseta je zakon! :)

Podeli ovaj post


Link to post

...jeste kad nema cd-a :) Pogledaj na kp, pre mesec dana bila original fabricka muzika sa cd-om za 35e, naravno za tvoje yare. Mislim na onaj donji deo koji se lako menja.

Podeli ovaj post


Link to post

Nista onda, nema druge do ovoga.

 

Gde da premotavas traku i juris pesme po kaseti .

Podeli ovaj post


Link to post

To se ne juri i ne premotava, mnogo trosi struje :) Kako i sta snimis tako pustis i slusas. A i ovaj gore predlog nije los.

Podeli ovaj post


Link to post

×