Jump to content
Seba

Seba&Insignia

Recommended Posts

Drustvo evo napokon ugrabih slobodnog vremena da se predstavim sa novim ne Japanskim ljubimcem.

Prvenstveno smo gledali Hondu Acorrd 2008 plus, Lexusa IS 220, Lexusa koga u to vreme nije bilo na oglasima a registracija i servisi su nas malo vise odvlacili od te price. Honda je lepa ali siromasna sa opremom bas za te pare.

Na nagovor zene da pogledamo Insigniju tu se prica zavrsava.

Odnos, cene i opreme je daleko bolji nego kod Honde.

Prvo smo uzeli karavana 2.0, 130 konja i vozili smo ga 3 meseca odradili sve servise, ugradili Zeder a i ja sam bio prezae paredovoljan.  Na zalost smo morali da ga prodamo posto moja zena hoce automatik. Tako da smo prodali karavan i uzeli limuzinu 2.0 automatik, 160 ks. 123000 km pravih svi servisi odradjeni COSMO oprema odlicno ocuvan.

Imali smo srece prolikom kupovine, servisna istorija od prvog dana dva seta guma itd.. 

Ne mogu da vam opisem kakvih krseva sam se nagledao po auto placevima...

Za sad sam prezadovoljan autom.

post-214-0-64101600-1430733629.jpg

post-214-0-58428200-1430733649.jpg

post-214-0-27131100-1430733657.jpg

post-214-0-42114800-1430733672.jpg

post-214-0-40352800-1430733685.jpg

post-214-0-08992500-1430733704.jpg

post-214-0-80190500-1430733713.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicna je insignia, ima vise prostora unutra od honde, veci gepek, generalno super auto :)

 

Opremu sa hondinom je tesko i uporediti jer ako se gledaju paketi opreme opel je tu losiji, ali zato kod opela moze sve i svasta da se doplati, dok kod honde maltene samo neke kozmeticke gluposti mogu da se doplate.

Al' zato honda ima bolje oslanjanje (dvostruke viljuske napred I nazad vs mekferson kod insignie) :P

Podeli ovaj post


Link to post

@NenadRAV4

Ja kazem u odnosu na cenu i opremu. Sto se HONDE tice samo 2.4 ATS je tu negde sa opremom. Pricam u poredjenju sa COSMO opremom kod Opela. ATS bi trebalo da se poredi sa OPC om.

Sto se vesanja tice nzm ja sam prezadovoljan...pegla. ;-)

Podeli ovaj post


Link to post

obrisite mu topic!
:ph34r: 

:rofl:

Podeli ovaj post


Link to post

Al si ljubomoran

Podeli ovaj post


Link to post

Ne bi on bio Wewerko da nesto ne zanoveta.

Podeli ovaj post


Link to post

Taj type s ima malo slabiju opremu, executive je najjaca I ima sa svim motorima...

Sto se tice lezanja nemam ni ja pojma, ovo na hondi je skuplje I bolje resenje, ali ko ce ga znati :)

I da joj nabudzis one fabricke 19" felne, mnogo dobro joj stoje :)

Podeli ovaj post


Link to post

Sebo dobra je insignia, neka vas lepo služi ... pocasti je sa nekim 19'' opc felnama :D

Podeli ovaj post


Link to post

Gledao sam te 19 tice, stoje jos brutalno bile su povoljno na oglasima, ali cena guma me odvlaci od te varijante.

Ali jednog dana bice. :-)

Podeli ovaj post


Link to post

To stoji ali svake sezone kupis po 2, kada kompletiraš setove miran si neko vreme ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Super limo, svidela mi se insignia od prve najave :clap:

Podeli ovaj post


Link to post

Nov auto  :) Nek vam je sa srećom  :)

Podeli ovaj post


Link to post

To stoji ali svake sezone kupis po 2, kada kompletiraš setove miran si neko vreme ;D

 

Najrealniji način

Podeli ovaj post


Link to post

Dobar auto! Da te dugo, sigurno i jeftino služi! Pre bi ga uzeo neko nekog BMW ili Audija u toj klasi. Porediš ga sa Akordom, hm, samo po veličini se može porediti. Totalno drugačija filozofija pravljenja auta. Ovo je lađa, a Akord je sportska lađa. Krivine i brzine se ne mogu porediti. Sam osećaj u vožnji je neuporediv, Jednostavno neuporedivo. Pitanje je ko šta voli u vožnji. Nekom je bolja lađa, a neko voli da ima osećaj da se vozi po šinama :). Sve su to odlični auti, ali totalno druga filozofija. 

Podeli ovaj post


Link to post

@matori

Hvala :-)

Poredim ga sa Akordom zato to sam se lomio izmedju Akorda i Insignije.

Akord u tom stanju je na lepoj ceni a sto se opereme tice u poredjenu za Insignijom Cosmo je dosta slabiji tako da je odluka pala na Insigniju.

Kad zatreba 160 KS zna da povuce veoma dobro, lezi dosta lepo za fabriku ja sam i vise nego zadovoljan.

PS: Akorda 2007 sam vozio i stvarno lezi ko po sinama odnosno kad predjes preko neravnine na putu kao da si presao preko sina...pretvrd je.

Podeli ovaj post


Link to post

Ma naravno. Insignija je odličan auto. Nema lošeg novijeg auta. Samo zavisi od potreba, stila vožnje i ljubavi prema određenom proizvođaču. Samo kažem da je filozofija izrade totalno drugačija. Honda ima sportskije aute i gaji taj stil. Ja više volim Japanski stil zbog toga jer su krući auti u vožnji, ali to je stvar ličnog ukusa ,a ne šta je bolje. Samo ti uživaj i da te dugo, srećno i jeftino služi ;) !

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitam, puno bezbrižnih kilometara..

Podeli ovaj post


Link to post

Sa srecom da vas sluzi. Prelep auto.  :good:

Podeli ovaj post


Link to post

sa srecom brate sebo!!! neka te lepo sluzi ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×