Jump to content
toyotafun

beogradskimanifest 22-24 maja

Recommended Posts

Interesantna manifestacija

kalemegdan3d.jpg

plakat.jpg

mapa.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ја био, водио клинца да види ВЕЛИКЕ балоне... Субота, лепо време од 12 до 15ч нисмо видели ни један балон... осим оних рекламних балончића... Мали се разочарао, ја се осећао усрано... Платили 250 дин за најобичнију шетњу Калемегданом и неку буђаву киселу воду... Организација крш или сам ја превише очекивао... или не треба да буде отворено од 11 пошто ни кокице нису почели да праве...

Podeli ovaj post


Link to post

Prvi balon je kreno oko 4 da se naduvava. Bedak...

Podeli ovaj post


Link to post

Сајт им не ради од петка вече.. Изгледа да су превалили лимит хостинга... А ја тражио неки мејл или телефон организатора... Да мало попричамо... И да из принципа тражим 250 дин назад...

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam došao u subotu oko 4 i čekao do 6 da naduvaju balone i onda da ih isprazne. kažu , loš vetar.

sreo sam i organizatora i žestoko ga popljuvao, jer nemam dlaka na jeziku, nikada 

pa me mnogi zato i mrze, kada im kažem istinu u oči, ali jebe mi se zbog toga, ne zavisim ni od koga.

sve je bilo strašno vašarski, sa nekom očajnom klopom i šarenim liciderskim srcima i šarenim bonbonama.

koliko je bilo najavljivano i reklamirano, totalno je uprskano.

ne umemo mi dalje od vašara i koncerta uveče. najvažnije da su bili trubači.

upoznao sam pilota slovenačkog balona Dušana i razmenili smo telefone pa me pozvao da dodjem na let, kod njih.

Podeli ovaj post


Link to post

@toyotafan cuvaj se slovenaca :P pamet u glavu i dupe uza zid :P

Podeli ovaj post


Link to post

×