Jump to content
Milos CTS

XI TOYOTA club Serbia skup - Palić

Recommended Posts

+1 :)

Podeli ovaj post


Link to post

Odlična lokacija. To smo rešili. :)

 

Kao što je wewerica rekao to je standardna oprema sa kojom svi mi idemo na roštilj. Ponese svako po želji hranu i piće i to je to.

Podeli ovaj post


Link to post

i ja sam za mesto 3.mislim da sam tu vec bio prosle godine u maju,ali nisam siguran ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Tamo ljudi prave rostilj ili kotlic i znam da to nije bio problem. Za mesto 2 i 1 mislim da bi bio problem loziti vatru. Ja vec sad znam da necu moci doci pre 12h ali sam tu ako treba nesto pomoci pre toga za organizaciju...molim vas da me kontaktirate jer nisam do sad ucestvovao u organizacijama skupova. Pustite pp ili moze i na tel. 063528824

Podeli ovaj post


Link to post

nego drustvo hocemo da se dogovorimo mi koji idemo iz bg>a da se zajedno negde okupimo i krenemo zajedno za palic,po meni bi to bilo nekako bolje nego da idemo odvojeno. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

polako miksa gde zuris ima jos dve nedelje do skupa, dogovoricemo se.

 

samo da znate ja mogu da vozim max 85-88km/h autoputem to mi je 5-om na 3000rpm :D

Podeli ovaj post


Link to post

bolje to na vreme da predlozim da bi se bolje iskombinovali,ako se uvazi moj predlog :)  au pa ti ces morati dan ranije da krenes pa cemo te stici oko novog sada :P  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Lokacija 3 je win po mom misljenju.

Malo je dalje od jezera ali ima bolju infrastrukturu a u tom periodu parking bi trebao da je dovoljno prazan da se svi spakujemo. ;)

Moze da se lozi ali nema izgradjenih rostilja nego treba poneti neki mobilan. Takodje tu nema sume i lomljenja granja za potpalu pa treba poneti cumura.

Podeli ovaj post


Link to post

Ko će moći dal ti ili ostali iz Subotica pa kao i do sada sto smo radili.....zauzmemo parking ujutru :) Al to je samo predlog, videćemo do skupa još kako i sta

Podeli ovaj post


Link to post

@propeler

 

da li mogu da porucim burek sa eurokremom dok se rostilj ne ispece :D

Podeli ovaj post


Link to post

Pizza burek Pod lipom (ako jos postoji) nenad*ebiv.

 

Ja vrv sa familijom dolazim, planovi se jos prave

Podeli ovaj post


Link to post

Bez porodice nemoj da si dosao, da te ne bi sanjali ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam siguran, verovatno se pridružuje sestra i "kum", verujem i moja mi žena... Naravno u slučaju da me ne pošalju opet negde.  :unsure:

Podeli ovaj post


Link to post

@propeler

 

da li mogu da porucim burek sa eurokremom dok se rostilj ne ispece :D

A jel znas da to stvarno postoji?! Pekaru ruke odseci.

Podeli ovaj post


Link to post

@mahatma znam da postoji zato sam i trazio :D

cuo sam da su ljudi odlepili na taj burek hocu da ga probam makar zavrsio na wc solji :P

Podeli ovaj post


Link to post

Stavite i mene za listu za taj burek sa eurokremom...ili dajte lokaciju te pekare "Pod lipom" dje su ekstra bureci...Moja familija i ja dolazimo dan prije, pa da ga probamo.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja ni ne znam za te exluzivne ukuse...ostario sam izgleda. U moje vreme je bilo sa sirom,sa mesom i ponegde sa jabukom. Posle je dosao i sa krompirom,visnjama,a pica burek je bio hit! Posle izlaska kad krenemo kuci zorom obavezno burek pa kuci. Cesto je jedan bio malo pa smo duplirali...au kakva vremena kad se setim...al i dalje sa sirom mi je favorit

Podeli ovaj post


Link to post

Sve sto se setite treba pitati, predloziti... verovatno bi otisli na Palic bez rostilja... :P

 

sto se tice rostilja potrebno je:

- rostilj

- cumur (mislim da je 2 kese sasvim dovoljno)

- serpa/serpe

- salata

- meso (svako za sebe kupuje i verovatno je u planu da se uzme malo vise zbog gostiju iz inostranstva?)

Ja imam neki rostilj iz dva dela koji se moze koristiti kao jedan i da se okrece, ili kao dva posebna. To mogu da ponesem, jedino sto nema stalak pa ili da se kopa rupa pa na zemlji ili neke cigle da ponesemo pa opet na zemlji. Da li je to dovoljno?

Za cumur, ne znam na kakve kese mislis ali imam ja dobrih pola dzaka (onaj za brasno ili sta vec 40-50kg) mogu i to da ponesem.

Serpe escajg to svako za sebe.

Za salatu mogu skoknuti taj dan ujutru na pijacu ako treba ili da ponese ko sta voli? Stvar dogovora.

Meso isto. Mozete poneti ili kupiti ovde.

Podeli ovaj post


Link to post

Stavite i mene za listu za taj burek sa eurokremom...ili dajte lokaciju te pekare "Pod lipom" dje su ekstra bureci...Moja familija i ja dolazimo dan prije, pa da ga probamo.

Ne znam za pekaru Pod lipom pa cu predpostaviti da mislite na pekaru Lipa.

Vi sto dolazite dan ranije, javite se pa mozemo otici i zajedno na burek, ako ne budem radio.. Naravno da necu jesti burek sa eurokremom  :P . Nisam ni znao da postoji. Sledece nedelje radim trecu smenu, cesto svratimo sa kolegom u Lipu, pitacu za taj, sto kaze Stana1 exkluzivan ukus

Podeli ovaj post


Link to post

Nazalost moracu da 'ubijem' hajp za burek sa eurokremom :( Bio je jedno vreme u 'Lipi' burek sa eurokremom i keksom ali su ga ukinuli jer je slabo isao. Ne ide brate onaj eurokrem pomesan sa mast :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ja necu plakati zbog tog i cak cu spavati ko beba,ne sekiraj se

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste Lipa u pitanju, u Djure Djakovica, davno sam letovao na Palicu pa izlapelo. To brljotine sa eurokremom nisam srecom iskusio, ali sunka trapist i pizza burek bili i dorucak i rucak ponekad :)

Podeli ovaj post


Link to post

prvi put cujem da postoji tzv burek eurokrem, :huh:  ko bi to mogao jesti nije mi jasno? :D

Podeli ovaj post


Link to post

×