Jump to content
Biske

celica 7th

Recommended Posts

Dobrodosao :D

:tcswelcome:

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao! Lako biti zaljubljen kad je Ceca u pitanju :);):toyo:  

Podeli ovaj post


Link to post

ljubitelji wv i golfa vole tu cecu,a ja ih ono pozdravljavm

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodoslia druze, i pitanje, odakle si?

Podeli ovaj post


Link to post

Super, kad budes dolazio na neki od skupoVa, imaces odllichnu kilometrazu da se zblizisH sa ljuBimiCom

Podeli ovaj post


Link to post

Podrazumeva se,.. ali ako je preko dva i po sata ne rachuna se  :D  ;)  :) . Shalim se naravno. Jesi li pokushao da izrachunash potroshnju?

I tu bi se verovatno iznenadio pozitivno.

Podeli ovaj post


Link to post

nisam precizno racunao ali mislim da je ok 6l mozda malo jace,jer sam se i u grckoj dosta vozio. prezadovoljan sam,samo vise nikad preko makedonije.

Podeli ovaj post


Link to post

Зашто не преко Македоније? Ја сам ишао почетком Августа и није било проблема, што се тиче гужви... Тамо где су радови ишло се опуштено 80-100кмч.... Што се тиче аутопута, ни наш није бољи око Ниша и деоница код Алексинца... али није тако страшно као што неки причају.. лични утисак

 

По мени најбољи аутопут је Солун-Кавала и ове нове деонице код нас од границе до Ниша... ту сам ишао пристојно-непристојним брзинама ;)

 

Потрошња је одлична... мени је била 7.4 на неких 2600 пређених км (има ту и по Београду и по Солуну, али и магистрале по Србији)

Podeli ovaj post


Link to post

nisu problem guzve nego put,kod mene na autu nije fabricko vesanje tako da je mnogo tvrd,na nekim delovima oko kumanova sam morao na autoputu i 40 da vozim,ma sramota kakve puteve naplacuju,zelena karta plus putarina ukupno 30e da izmaltretiram kola. manje bi ih amortizovao da sam do madrida dva puta bio,nego aj sad. potrosnja je super mada brzo sam vozio samo od preseva na ovamo,e da za nekih 1200km potrosio mi oko 0.8l mozda i malo jace ulja,mislim da je to ok? inace u njemu je castrol magnetic 10/40.

Podeli ovaj post


Link to post

Iskreno , puno ulja potrošeno. Vidim znak pitanja pa ajd da kažem šta mislim. Njabolje da to komentariče neko ko se bolje razume u taj motor. Za moj pojam je to mnogo. Meni potroši toliko na 12 000km , a ne na 1200km. Što se tiče puta kroz Makedobiju , tu s u potpunosti slažem s tobom, gori autoput nigde nisam video. :)

Podeli ovaj post


Link to post

sta znam,dosta njih su mi rekli da je to ok potrosnja,kazem nisam je brzo vozio ali sam je peo do crvrnog cesto,na svakom preticanju. doduse to su mi rekli ljudi koji nemaju tojotu nego uglavnom benzince 120-130+hp,a auto je uvezen iz svajcarske,prvi sam vlasnik kod nas,imam punu fasciklu racuna i faktura,maksimalno je utegnut motor prede inacesam je uzeo na190500km

Podeli ovaj post


Link to post

mnogo je to druze ulja za toyotu,menjaj ulje i batali casrtoll magnetic.po meni taj castroll nevalja nista,cim ga pakuju svud po evropi nema tu kvaliteta. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

mislis da je do marke ulja? ono sto se tice auta sve je ok. mislio sam da probam da je testiram u umerenoj voznji al jbg ko ce da je vozi do 4-5k obrtaja 1000 i kusur i km.

Podeli ovaj post


Link to post

Sta mislis kako je meni sad kad vozim do 3000 obrtaja, 1000km... razrada motora

.. ;)

 

Sto se tice ulja, Milos ce me ispraviti, mislim da svaki motor pa i taj trosi ulje kada se gazi u crveno... e sad da li u toj meri ili ne to vec ne znam.. koje je godiste auto? Baby celica (143ks) ili TS(192ks)?

Podeli ovaj post


Link to post

ma definitivno po meni bi trebao da probas da mu zamenis ulje i da predjes na drugog proizvodjaca tipa eneos,liqui moly,elf ili total neki 10 40. ja bi ti preporucio liqui moly mos2 ekstra ulje,ja ga koristim i svakom bi ga toplo preporucio,mada i eneos je ok i svi ga fale. po meni ako hoces neki proveren kvalitet  to bi trebao biti LM jer ga pakuju samo u nemackoj i nigde drugde.znaci nema falsa a ima u sebi aditive koji ti stite motor. tako da ja mislim da je tebi problem u ulju. po meni mada nemora da znaci :)

Podeli ovaj post


Link to post

×