Jump to content
kayandziya

kayandziya yaris 1.3

Recommended Posts

To je ovaj volan što je u Yaretu iz oglasa što sam mu postavio. Nije kožni kao iz 1.3. Takvi su se ugrađivali u 1.0 Yarise.

Podeli ovaj post


Link to post

Istripovali ste za to sa volanom. Pola 1.3 na oglasima ima takve volane...

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam jel trip ili ne , ali samo jedan još ima u oglasima sa takvim volanom. Nije ni bitno ako je auto dobar.

Podeli ovaj post


Link to post

Kad sam ja trazio yarisa, jedno 80% 1.3 yarisa je imalo ovakav volan.

Podeli ovaj post


Link to post

I ja sam svojevremeno tražio yarisa 1.3. Kožni volan je deo dodatne opreme. Nije lako naći dobrog yarisa 1.3, pogotovu ako se opredeliš samo za verziju sa petoro vrata . Posle 6 meseci potrage kupio sam yarisa 1.0 i nisam se pokajao. 

Podeli ovaj post


Link to post

@mahatma - stvarno ne znam. Jako retko sam video Yareta 1.3, a da nije kožni volan. Opet mislim da to nije ni bitno, najbitnije je da je auto ok. Možda je bolje da nije kožni volan jer im je to slaba tačka i nema Yareta da mu je volan ok, svi kožni su izlizani. 

 

@Piske - Mislim da je kožni volan do paketa opreme, Luna svi imaju kožni volan. Što se tiče koji je dobar , akoji nije, to je već za diskusiju. Sa 5 vrata ljudi se teško odluče za prodaju, a i kad se odluče, cene su velike. Ne treba samo da žuri, uvek se pojavi neki dobar primerak ako ima malo strpljenja :) .

Podeli ovaj post


Link to post

slazem se u potunosti,bitno je da je auto ok a volan se lako namunji ;)

Izmenjeno od Milos CTS
Ne citiraj poslednji post u temi

Podeli ovaj post


Link to post

@mahatma - stvarno ne znam. Jako retko sam video Yareta 1.3, a da nije kožni volan. Opet mislim da to nije ni bitno, najbitnije je da je auto ok. Možda je bolje da nije kožni volan jer im je to slaba tačka i nema Yareta da mu je volan ok, svi kožni su izlizani. 

 

@Piske - Mislim da je kožni volan do paketa opreme, Luna svi imaju kožni volan. Što se tiče koji je dobar , akoji nije, to je već za diskusiju. Sa 5 vrata ljudi se teško odluče za prodaju, a i kad se odluče, cene su velike. Ne treba samo da žuri, uvek se pojavi neki dobar primerak ako ima malo strpljenja :) .

 

Moj nema kožni volan a kupljen nov. 1.3...

Podeli ovaj post


Link to post

@Toyokiz - Koji je fabrički naziv paketa opreme na tvom Yaretu?

Podeli ovaj post


Link to post

@Toyokiz - Koji je fabrički naziv paketa opreme na tvom Yaretu?

 

Mislim da je Terra.

Podeli ovaj post


Link to post

Ćao društvo... Nije me bilo neko vreme, obaveze stegle oko vrata...

 

Pogledao zelenog iz Vrbasa koji je preporučio matori. Ima rupu na šoferki, ručna kočnica ne funkcioniše kako treba, generalno u dosta zapuštenom stanju. Prodavac nije i vlasnik vozila, nema servisnu knjižicu, uzeo je Yarisa u zameni pa sad prodaje. Generalno sve je ostavilo loš utisak na mene i znao sam samo da to nije to. A vidim u poslednjem update-u oglasa cena mu je skočila sa 2500€ na 2800€, ne znam iz kog razloga... Obrnuta psihologija možda...

 

Nadam se narednih dana da ću posetiti Futog dok je Yaris TS još aktuelan!

 

Interesuje me vaše mišljenje i za naredna dva:

 

Yaris 1.3 BG: www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6936850/toyota-yaris-13

 

Yaris 1.3 NS: www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6948823/toyota-yaris-13b-kao-nov

Podeli ovaj post


Link to post

Ja se pitao gde si. Reko nije valjda nešto pazario pa da ne javi :) . Ok izgledaju na slikama i jedan i drugi. Zavisi da li bi više volio sa 3 ili 5 vrata. Treba svakako videti uživo jer na slikama su uvek svi super, pogotovo kod preprodavaca. Vidi onaj u Futogu kakav je kad budeš imao vremena, i mene zanima.

Podeli ovaj post


Link to post

Najverovatnije ću u petak do Futoga pa se javljam.

 

Od naredne nedelje ću morati da rešim tu kupovinu, da smanjim broj briga u glavi (mada od svih briga ova mi je najdraža :) ).

Podeli ovaj post


Link to post

Potraga je konačno završena! Posle dugih i teških pregovora postao sam vlasnik svima vama znanog Yareta. Ja se takođe, kao i matori, nadam da je u dobrim rukama. :D 

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala! :)

 

Možda je najbolje da otvorim novu temu ovih dana kad uhvatim vremena i kad završim sa izmenama fizičkog opisa yareta. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

NECES GA VALJDA TUCI  !!!!????? Jadno Yare :D :D :D

 

svaka cast....mislim da je tvoje ime presudilo za prodaju ;)

Podeli ovaj post


Link to post

:twothumbsup: cestitke i od mene i da te lepo sluzi ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Navikao je na nežno i MOLIM TE da se tako i nastavi :) !

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitke na odličnoj kupovini . Gde je @matori stao, ti produži .

Podeli ovaj post


Link to post

×