Jump to content
KILEbg

ZASTITA

Recommended Posts

 

Interesuje me sta je najbolja i najisplativija zastita za Aurisa? Razmisljam o instaliranju Zedera ali reko ajde da pitam :)

 

Podeli ovaj post


Link to post

Ja kad sam isao da pitam za alarm do duse za Celicu.

Rekli su mi mani se toga ko jos krade Japance...xD

Inace naj stvar ti je osiguras auto full kasko i miran si u svakom pogledu.

Ja sam tako u uradio sa mojom Insigniom i ne brinem.

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se tice zedera, jedan komsija ga ima na pasatu i to mu je spaslo auto od kradje, ali su mu verovatno revoltirani zbog toga namerno razlupali unutrasnjost i soferku. A drugi komsija je imao na golfu takodje zeder i taj auto je prodao, a novom vlasniku su ga ukrali posle 10 dana. Tako da sve zavisi ko se nameracio na tvoj auto :)

Podeli ovaj post


Link to post

+1 Каско

 

 

цена за Авенсиса 2006 - око 2900дин/месечно (5% учешће - са додатним осигурањем стакала, фарова - ово у случају лома стакла да се не би повлачио каско него лепо добијеш попуст следеће године, путника и помоћ на путу - без овога око 500-700дин мање месечно)

 

из искуства мог, пријатеља и према речима познанка који ради у осигурањеу (реалан је)...

 

делимичне мане:

 

- за крађу добијаш на колико си осигуран - (минус) учешће (чекање 2-3 месеца)

- али ако га у том периоду нађу иде процена у каквом је стању

- за вандализам има људи да су се жалили да не исплаћују тоталну штату (а рачун може да буде и већи од тотала)... осим преко суда...

- за мања оштећења до 100 евра не исплати се повлачити га због бонуса следећи пут

 

предности:

 

- мирно спаваш и кад је град, снег, олуја...

- нема додатних кључева, справа итд...

- ако су већа грабања, удрадања (преко 200е поправка) испалти се користити каско

Podeli ovaj post


Link to post

+1 za kasko. Evo moj je 11 godina star i pre nedelju dana je prošao tehnički i registraciju. Opet sam uzeo kasko. 400 eur komplet osiguranje...

Podeli ovaj post


Link to post

ko jos krade japance, ;) a i nisi valjda toliki maler da bas na tebe nalete :)

Podeli ovaj post


Link to post

×