Jump to content
BackInBlack

Toyota Starlet 1.3 12V '85

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Skoro sam postao vlasnik Toyote Starlet 1.3 12V pa rekoh da vam se pridruzim. Auto je u solidnom stanju. Nadam se da cete mi pomoci oko sredjivanja i delova.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao! Ime, odakle si i koja sličica autića :)

Podeli ovaj post


Link to post

dobrodosao

Extra autic :D

u zdravlje da te sluzi :)

cini mi se da corolla i starlet imaju isti 1.3 (2E)motor sa 75ks?

Podeli ovaj post


Link to post

samo ga skini i baci u kontejner :D

uzmes dvogrli od corolle koji je i isao na taj motor :D

da li imas plin?

koliko ima kg auto? :D

Podeli ovaj post


Link to post

extra :)

Podeli ovaj post


Link to post

Deluje ocuvano!

Daj jos slika ovog sada vec i zvanicno greentimera

Podeli ovaj post


Link to post

:welcome: sto kaze  wewerko skidaj taj karburator i stavljaj original :toyota:

Podeli ovaj post


Link to post

To je neko stavio od keca jer se bojao da će mu dvogrli trošiti više goriva. Devedesetih su to masovno radili kad je bilo jako skupo gorivo. Samo ti nađi njegov original i videt ćeš kako ide taj autić.

Podeli ovaj post


Link to post

Planiram da vratim njegov orginal. To je isti kao u corolli 1.3, jel tako? Sutra cu da slikam po danu pa cu da izbacim jos slika.

Podeli ovaj post


Link to post

 

 

To je neko stavio od keca jer se bojao da će mu dvogrli trošiti više goriva. Devedesetih su to masovno radili kad je bilo jako skupo gorivo. Samo ti nađi njegov original i videt ćeš kako ide taj autić.

Pre mislim da je bio klipni, koji (skoro)niko ne zna da odrzava, pa se pri nekom problemu pribeglo ovakvom resenju...

Podeli ovaj post


Link to post

Baš lepo izgleda auto! Sedišta su mi mrak! Ekstra ;)

Podeli ovaj post


Link to post

auto stvoren za turbo :D

7AGE turbo  :wub:

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao...Ja sam vozio Starlet 1.0 12v 5-6 godina i bio sam prezadovoljan...Jeste da sam sve zamenio sto je moglo da se zameni(volim da sve bude pod mojom kontrolom i da znam svaki sraf gde se nalazi),ali ne zalim,isla je kao luda... Za tu kubikazu je bila odlicna...Ako ti nesto treba od delova javi se,imam celog stranca u delovima(kupio sam da pravim Buggy :D )

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao...Ja sam vozio Starlet 1.0 12v 5-6 godina i bio sam prezadovoljan...Jeste da sam sve zamenio sto je moglo da se zameni(volim da sve bude pod mojom kontrolom i da znam svaki sraf gde se nalazi),ali ne zalim,isla je kao luda... Za tu kubikazu je bila odlicna...Ako ti nesto treba od delova javi se,imam celog stranca u delovima(kupio sam da pravim Buggy :D )

Imas poruku na pp

Podeli ovaj post


Link to post

Ideeeeemoooo.......!!!!!

 

Odlicno sto jos neko ceni staru skolu Toyote, svidja mi se oprema.... i pridruzujem se dobrodoslici :)  :toyo:

 

e da....1.3 je imao K i V tip karburatora....tako da mozda skupis jos negde savet koji da uzmes....K je starija verzija msm da je bas za taj motor

Podeli ovaj post


Link to post

×