Jump to content
Mr Nebojša

Hachi-Roku in the Club

Recommended Posts

Neki možda znaju, većina ne, pa da mi ne bi pretili banom na forumu i isključivanjem iz kluba, hajde da prestavim svoje novo vozilo. :)

 

U pitanju je Toyota GT86 (popularnije, nova Hachi-Roku). Model je sa Sport Leather paketom opreme što uključuje sve.

 

Motor je 2.0 litarski bokser snage 200 KS od Subarua, ojačanog Toyotinom D-4S (direktno ubrizgavanje) tehnologijom.

 

Auto je kupljen u Srbiji, na satu 28000km, servisirana više nego odlično, sve je rađeno pre nego što je i bilo potrebno. Auto je i dalje kao nov i ja sam jako zadovoljan kupovinom.

 

Fotografije u prilogu:

 

image.jpg

12.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

8.jpg

6.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Uživaćeš u svakom kilometru sa Hachiem! Nek je sa srećom i zvanično

Podeli ovaj post


Link to post

nek je sa srecom i na sledeci skup sa njom ;)  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Свака част на избору!

Било је задовољство бити сувозач у овој машини на стази Навак пре неког времена...

А ти сад лично уживај на путу, а и на стази још више...

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci taj smo vozali po Navaku, rekao si mi u subotu da si kupio ovakav auto, ali nisam znao da je bas ovaj sa testiranja. Navozaces se u svakom slucaju sa autom bas dugo.  

Podeli ovaj post


Link to post

svaka cast za kupovinu :D

da ga u zdravlje vozis  :japan4life:

Podeli ovaj post


Link to post

Neka ti je sa srecom... :toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

Dobaaaar :) Nek je sa srecom i da uzivas u njemu :) Vidim na slikama poznate mi tablice, ako se ne varam taj je i u uvodnoj špici za emisijusat

Podeli ovaj post


Link to post

Extra! Cestitam i da ga ne stedis puno. Ali prvo ga malo razradi pre punog gasa :)

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitke na izboru auta i da te dugo i srećno služi! 

Podeli ovaj post


Link to post

svaka cast  za auto pun pogodak neka te lepo i dugo sluzi,a u to nesumljam posto je  :toyo: ima tu i subare al sve je to made in JAPAN:)

Podeli ovaj post


Link to post

Očekivao sam GT4 sređenu ali i ovo je interesantno :D Srećna dalja eksploatacija

Podeli ovaj post


Link to post

Lep auto . Čestitam na kupovini

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast za auto VRH, nek sluzi jos dugo dugo. :-)

Toske kazi mi, nikad nisam imao iskustva o sa kupovinom test vozila.

Kakvi su tvoji utisci...? Bio sam na Navaku i video kako oni testiraju ovaj auto.

Zanima me kako se to odrazava na sam auto.

Kakav je to pritisak na sam motor, delove koje trpe opterecenja, posto se sam auto forsira mnogo vise od normalne svakodnevne voznje?

Podeli ovaj post


Link to post

Očekivao sam GT4 sređenu ali i ovo je interesantno :D Srećna dalja eksploatacija

valjda ce ti u cacku malo popustiti pa ce toske uspeti i gt4 da sredi,prvi put sam cuo tu pricu za cacane i taj problem na  predhodnom  skupu od Tosketa i prosto nemogu da verujem da coveku nedaju da registruje auto posle pet godina sudskog spora :mellow:

Podeli ovaj post


Link to post

Sebo taj auto je pravljen da se przi...Ko normalan moze da ga vozi normalno :) Al ajde da cujemo Tosketove utiske.

Podeli ovaj post


Link to post

Imao sam zadovoljstvo da ovaj isti auto vozim sa svega par kilometara na satu, zatim malo kasnije opet, pa i na stazi u Navak centru i kada je stigao u klub, tačnije kada ga je Toške kupio. Ono što je zanimljivo je činjenica da je to potpuno identičan auto pri vožnji, kako kao tek proizveden tako i danas.

Naravno takva situacija je direktna posledica Toyotinog kvaliteta, koju je pratilo više nego strogo održavanje ovog auta i na kraju Toyotina briga o kupcima koja se ogledala u konkretnom slučaju do te mere da prilikom kupovine auta je dogovoreno pre preuzimanja da se auto kompletno još jednom servisira iako je to već odradjeno, ali ne samo u vidu zamene potrošnih ili eventualno pohabanih delova već zamenom celog sklopa u čemu odredjeni deo učestvuje. Time je Toyota dokazala ne samo da je proizvodjač automobila već institucija, od koje ostali treba da nauče.

Da sam bio u situaciji da sam razmišljao o uvozu ovakvog modela od N.N fizičkog ili pravnog lica u inostranstvu ili kupovini ovog primerka, ja bih izbacio glagol "razmišljao" izbor je jasan.

Ostaje samo da čestitam na kupovini, nije mogao otići u bolje ruke.

P.S
ako dodje do sranja,on je moj. I pamet u glavu, da mu redovno menjaš ulje i nemoj da te zmija ujede da si ga tera'o preko džombe :)

https://youtu.be/WkknqGi4psg?t=48s



 

Podeli ovaj post


Link to post

×