Jump to content
Mr Nebojša

Hachi-Roku in the Club

Recommended Posts

Za zimu spremni. ;)


 
IMG_0451.jpg
 
IMG_0453.jpg
 
IMG_0447.jpgIMG_0455.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

:good:  da nije malo rano za zimsku varijantu :)

Podeli ovaj post


Link to post

Meni bi bilo žao da vozim Crvenkapu zimi

Podeli ovaj post


Link to post

Pa po zakonu od 1. Novembra moramo prelaziti na zimske zar ne?

Crvenkapa snega videti nece, spava ona u zimskom snu u garazi 15C.

Podeli ovaj post


Link to post

Pravi auto za uživanje u čarolijama zimske vožnje. Zadnji pogon :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Crvenkapa snega videti nece, spava ona u zimskim snu u garazi 15C.

 

:toyo:  :toyo:  :twothumbsup:

Podeli ovaj post


Link to post

zar nije po novom zakonu dozvoljeno furati letnju kombinaciju guma sve dok nepadne sneg? :)

Podeli ovaj post


Link to post

Mikša iako neće videti sneg mnogo je bezbednije voziti zimsku gumu na ispod 15 stepeni nego letnju, tako da podržavam zimske gume koje neće videti sneg

 

a inače piše na linku lepo

"Pravilnik o podeli motornih i priključnih vozila i tehničkim uslovima za vozila u saobraćaju na putevima, podrazumeva da vozila moraju biti opremljena zimskom opremom ako se na kolovozu nalaze sneg, led ili poledica."
"U zimsku opremu spadaju četiri zimska pneumatika kod kojih dubina gazećeg sloja ne sme biti manja od četiri milimetra, u prtljažniku odgovarajući lanci za sneg, odnosno drugi uređaji za povećanje trakcije koji se, u slučaju potrebe, postavljaju na najmanje dva pogonska točka."

 

Podeli ovaj post


Link to post

Malo smo posetili jedan od ovlašćenih Toyota servisa. Dijanostika i provera komplet vozila. ;)

IMG_0144.JPG

IMG_0145.JPG

IMG_0146.JPG

IMG_0147.JPG

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo nije servis nego "apoteka" :D Nego mi nesto privuklo paznju u onom cenovniku ? Auris i Yaris isti motor a razlicita cena servisa ? Ima li kakve razlike u odrzavanju ?

Podeli ovaj post


Link to post

Bilo nam je malo dosadno, pa smo rešili da vidimo kako bi izgledao Hači u crnoj boji :D

DSC_0546.jpg

Wallpaper za desktop :)

DSC_0486_2.jpg

 

Slika je inače u sred dana okinuta  :D
 

Podeli ovaj post


Link to post

Evo ga u još jednoj izvedbi. Jedna od mojih omiljenih boja.

Ko zna, možda ga zadesi neka folija, pa kada dosadi opet ga vraćamo da bude crvenkapa. ;)

 

uti_ha_i.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Šta radite sa tablicama? Čas ČA čas BG :) Crvena je ipak naj. Naranite piliće i ne dirajte dugmiće :)

Podeli ovaj post


Link to post

Neso brate pa gde nas odaješ :D

Mi to shodno situaciji prebacimo se na opštinu koja nam odgovara, da zavaramo trag državnim glodatorima.

Heheheh ko u Švici, vozimo dvoja kola na iste tablice :D

Podeli ovaj post


Link to post

Šta radite sa tablicama? Čas ČA čas BG :) Crvena je ipak naj. Naranite piliće i ne dirajte dugmiće :)

:thumbcool:  :twothumbsup:  tako je :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dok sam bio u inostranstvu Hachi je poveren ovlašćenom servisu Mk Techno Auto - Toyota Čačak na najbolji mogući tretman. :)

  1. Ulje TOYOTA 0W-20
  2. Filter ulja
  3. Filter vazduha
  4. Polen filter
  5. Antifriz
  6. Svećice
  7. Kočiono ulje DOT4
  8. Ulje diferencijala 75W-85
  9. Prednje pločice
  10. Zadnje pločice
  11. Zamenjene zimske gume letnjim
  12. Napunjena klima

Svi delovi su naravno original Toyota. Ovo je bio servis na 60.000km iako je na satu 30.000km. ;)

 

Nakon servisa, auto je dat na full pranje a potom prekriven kako bi ga zaštitili od prašine dok vlasnik nestigne. :wub:

 

Ovom prilikom želim da javno pohvalim stručnost i profesionalizam servisa Toyote Čačak.

 

:toyo:

 

IMG_0450.JPG

3aa645a30ef3308241a3940391a5009d.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Da li je bilo potrebno da se radi dopuna klime, jos je to sve novo? Inace gospodski tretman :)

Podeli ovaj post


Link to post

:bravo:  i svaka cast :twothumbsup:  :toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

×