Jump to content
Mr Nebojša

Hachi-Roku in the Club

Recommended Posts

Pre svega zahvaljujem na čestitkama i lepim željama. :)

Što se tiče konkretno ovog modela od prvoga dana znao sam sve. Način vožnje i testiranja bio mi je poznat a ne tako davno i ja sam imao prilike da koristim upravo ovo vozilo na sedmodnevnom testu. Prošao sam sa njim ne tako malu kilometražu uvideo sve vrline ovog sjajnog auta (poneku i manu :) ) i od tada pa do dana današnjeg auto bukvalno ulazi pod kožu. Bolji vozački auto nisam vozio (a probao sam i nekoliko različitih Lexusa), auto koji bolje leži na putu, prolazi krivine, toliko upravljiv, jednostavno japanci su odradili sjajan posao. Što se tiče sumljičavih pitanja koja se odnose na mnogobrojna oštrija testiranja kao i ona tokom eksploatacije na Navaku mogu reći da je ovaj auto, ovaj model za to i napravljen. Auto je isti onaj koji sam ja testirao i pre odlaska na Navak. GT86 je dobijao redovne servise i originalne delove i pre nego što je to bilo neophodno da se uradi. Toliko Toyota sam video, načina i vidova servisiranja ali ovaj auto definitivno je presedan po tom pitanju. Auto nije prešao veliku kilometražu, vožen je oštro, za to je i pravljen, a sam pogled na servisnu karticu bukvalno daje neki vid sigurnosti i samopouzdanja.

Ja sam jako zadovoljan kupovinom, auto je još 2 godine pod garancijom, takođe 2 godine Toyota EuroCare, a nastavkom servisiranja auta u ovlašćenom servisu stiče se mogućnost da Toyota produži garanciju i preko 5 godina i plati ako dođe do nekog kvara koji se odnosi na sam kvalitet i pouzdanost.

Kao što član Melo kaže Toyota nije proizvođač automobila, Toyota je institucija za poštovanje! ;)

Podeli ovaj post

Svaka cast i sve najbolje :D auto je prava osica  :D

Podeli ovaj post

Toske bez zamerke, ovde je prevladala moja radoznalost a ne (ljubomora).

Mislim da je dobro imati povratnu informaciju o test vozilima kako i sta, posto mislim da niko na forumu nije imao prilike da kupi vozilo sa testan.

Hvala na odgovoru, eto mozda ne bi bilo lose da se i otvori tema o kupovi test vozila.

Lepo je znati sve to oko odrzavanja istog.

Meni je ovaj tvoj odgovor totalno promenio vid cele price o kupovini test vozila. :-)

Uzivaj u autu. :-)

Podeli ovaj post

@Seba

I mislio sam da je u pitanju radoznalost, a verujem i ostali bi želeli da znaju detalje vezane o ovoj kupovini, zato sam i pokušao da objasnim.

Mog oca prijatelj je kupio Avensisa test vozilo sa jako malo pređenih kilometara, takođe prezadovoljan kupovinom. Test vozila se servisiraju na najbolji mogući način, auto je da se vozi, ima garanciju, nema tu greške jer Toyota stoji iza tog vozila kao i iza prodatog novog vozila.

Blago modifikovane fotografije :)

DSC_0017_5.jpg

gt86_front_1.jpg

DSC_0011_1.jpg

DSC_0017-5.jpg

gt86_front_1.jpg

DSC_0011-1.jpg

Podeli ovaj post

@Mr Nebojša Čestitke na kupovini. Prelep auto i retka zverka .

odgovor na post prebačen u Hachi test temu

@matori Kad Mercedes ubacuje Renoove motore, onda šta reći. laki72 je objasnio zašto je dobra odluka da se ubaci Subaru motor.

Izmenjeno od Milos CTS
da ima smisla posle prebačenih postova

Podeli ovaj post

Photo by Mello87:

DSC_0229.jpg

12139969_10200957234849950_4074800932785

Uskoro više fotografija. ;)

Podeli ovaj post

:t86:

Podeli ovaj post

Nastavak ;)

11063890_10200957233729922_5958692666858

11226938_10200957233009904_6412599502153

12068539_10200957234969953_3709889452387

12068993_10200957234569943_3381363609640

Podeli ovaj post

Bravo Mello ova noćna iznad grada najbolja, eto sad bi trebalo promeniti auto na naslovnoj strani sajta kluba

Podeli ovaj post

Biće slika još samo da se nameste uslovi :)

Miloše svaka ti je na mestu ;)

Podeli ovaj post

Ajoooj.. prelep auto i prelepe fotke. Vrhunski sve svaka cast! ;)

Podeli ovaj post

sta reci sto vec nije receno o ovakvom automobilu :thumbcool:   :twothumbsup:  :bravo:

Podeli ovaj post

Memories :D

photo_2.jpg photo_3.jpg photo_4.jpg

Podeli ovaj post

@dzvini,

Daj neki video od tog dana, pošto tada sam bio sprečen da se družimo.

Podeli ovaj post

Mislim da samo Neša ima snimke, ali je rezime da Crvenkapa nije dorasla Svetlani na pravcu, po krivinama ili bar Navaku mislim da bi bio potpuno drugačiji ishod

Podeli ovaj post

Uh kakva nostalgija za mene. Dzvini bas si me pogodio :) Imam snimke ali se malo VHS traka izlizala :)

Podeli ovaj post

Kači video. Šta čekaš?

Podeli ovaj post

Uh kakva nostalgija za mene. Dzvini bas si me pogodio :) Imam snimke ali se malo VHS traka izlizala :)

Kachi im ti da ne moram ja :D  :P

Podeli ovaj post