Jump to content
Mr Nebojša

TcS i GWS Paint Shop

Recommended Posts

Poštovani članovi kluba,

 

gsw.png

Sa zadovoljstvom Vam predstvljam joše jednu, novu saradnju TcS-a u nizu.

Ovoga puta u pitanju je GWS Paint Shop firma koja je specijalizovana za limarske i farbarske radove. Inače, u pitanju je jedinstvena radionica koja radi isključivo:

  • Smart repair popravke
  • Poliranja farova i stop lampi (u servisu ili na poziv do vaseg auta na licu mesta)
  • Terenske usluge osposobljavanja vašeg vozila na vaš poziv do mesta udesa (da nebi pozivali šlep službu)
  • Terenske usluge ili usluge u servisu pregleda vašeg vozila pre kupovine ili posle reparacije u drugom servisu…
  • Smart repair popravka vaših alu felni na vaš poziv do vašeg kućnog praga ili u servisu bez skidanja točkova sa vozila (sve na licu mesta)
  • Reparacija plastičnih delova vozila

 

gws_logo.png

 

Popust koji je ugovoren odnosi se na limarske i farbarske radove za TcS članove i iznosi 15%.

 

Telefon: 066/910 44 11

Adresa: Vlastimira Pavlovica Carevca 10b, 11160 Beograd

E-mail: office@gwspaintshop.rs

Web: http://gwspaintshop.rs/

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Gagi, super drugar i odlichan majstor :)

 

Meni je farbao OZ felne u zelenu boju (ja sam birao boju, nije on seljachina :D) i farbao mi je prednji branik (ne moj fabrichki nego drugi polovan) koji mi je i poklonio :)

 

Uskoro idem kod njega na osvezavanje prednjeg i zadnjeg spojlera a mozda i felne u novu boju "okrechim", videcemo vec...eto, da ne preteram sa hvaljenjem, dobrica je Gagili :D

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Gagi,

na mom hačiju zadnja desna felna je od kamenčića. Ofarbana je fabrički u 2 boje. Može li šta da se odradi a da se ne priprema / ne farba cela. :)

Puno tražim, jel da. :)

Podeli ovaj post


Link to post

U principu je izvodljivo i farbati felnu parcijalno samo zavisi kakvog je oblika ostecenje :)

A da ko je dalje od BGD- a moze fotografisati bilo koje ostecenje na svom vozilu i poslati sliku putem Vibera ili mailom,a odgovor za okvirnu cenu popravke bi dobili u sto kracem roku... Pozdrav svim clanovima TCSa :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Od mene ti stižu fotke, šibni mi tvoj mob na pm. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Slanje slika na mail:

Office@gwspaintshop.rs

ili preko vibera 066/910-44-11

Podeli ovaj post


Link to post

E ovako, Gagi je moju Corollu E120 više puta "osvežavao" posle nekih manjih incidenata i jednog malo većeg. E tada je od zgužvanog krila napravio novo, jer nismo mogli da našemo deo. to je bilo 2012 i evo i danas se vozim tako.

Izgleda .. isto. :D

 

Zadnji put ovog leta kad mi je pas istrčao na autoputu i otkinuo maglenku i deo branika, e pa gagi je sve to okrpio profesionalno, sve izgleda kao i pre a po drugarskoj ceni.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Vrlo pozitivno iskustvo sa moje strane sto se tice farbara Gagija :)

 

Za one ljude koji nisu pratili moju temu, rubovi i deo haube ofarbani u boju auta, slike samog poduhvata mozete pogledati u nastavku. :D

 

IMG_20150819_212934.jpg IMG_20150819_213039.jpg IMG_20150819_212951.jpg 11903527_946369952087841_24720081_n.jpg

 

 

IMG_20150819_225314.jpg 11928702_946369938754509_718235628_n.jpg IMG_20150819_233109.jpg

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Kod Gagi-ja sam pre tri nedelje farbao svoju korolu. Ustvari, korola je imala pet-šest ogrebotina, jedno udubljenje i jos neke sitnice. Pored toga mi je sredio i deo branika, za koji se nismo dogovorili. Takodje mi je polirao farove i stop svetla, gratis. Jako sam zadovoljan. Covek je odličan farbar i izuzetno dobra osoba  :clap: . Moja preporuka  :win:  :win:  :win: 

Podeli ovaj post


Link to post

Radi sve u sesnaes :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Radi li Gagi???

za sad radi ali dokle ce? tako da ako imas nesto u planu bolje pozuri  :)

Podeli ovaj post


Link to post

×