Jump to content
vladimirgrunf

Corolla 1.6 vvti

Recommended Posts

Ево после дужег времена мене на форуму. Корола ускоро пуни четири године . Прешла 40к . Ове године сам најмање прешао . Нисам имао никаквих непредвиђених кварова , слуша као и кад је изашла из салона . Скорије сам имао удес пошто ме је ударио моториста у задња десна врата . Срећом сам имао фул каско тако да је све враћено у пређашње стање . 1ace4f4170f9a903110458b173d5a32f.jpg2852593c489a2cfca978cb8646cc225c.jpg

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

А у сервису професионалност на нивоу . Ауто сређено у року од пет дана од пристизања делова . Све враћено у фабричко стање као што се види на слици. Има још ожиљака на њој од отварања врата бахатих идиота ал и то ћу средити.

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

U kom si servisu sanirao udes?

Sto si aktivirao kasko, ako je on bio kriv?

Podeli ovaj post


Link to post

У Тојота центар Београд .Обојица смо били криви , а он наравно као и већина мотора није регистрован ни осигуран .

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Искрено да ти каже битно ми је што

дечко није повређен пошто је прелетио преко аута .Срећа па је имао заштитну опрему . То је најбитније а остало се све поправи.

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Iskreno se ježim proleća, ma koliko ga volim, zbog tih skuterista!

Podeli ovaj post


Link to post

Некад их не видиш . Ма мени изашла жена на црвено и стао да је не ударим, а он на мотору слабо проценио мислећи да ћу проћи.

 

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Обојица смо имали зелено . Њему прекршајна , а мени кривична . Јако је незгодно кад нису осигурани ( мада у овом случају сам ја крив ) ако ниси крив неможеш да наплатиш штету . Много ми криво што нисам имао камеру у ауту . Одмах после овога сам је набавио и морам ти рећи да је права ствар . Јесте да није доказ на суду али може да послужи код увиђаја .

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Kako misliš da nije dokaz na sudu? U tvom slučaju ili uopšte?

Podeli ovaj post


Link to post

Мислим да код нас не узимају као доказ те снимке . Нисам 100% сигуран ал мислим да је тако .

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Још нисам био код судије ал знам да ће бити опортунитет . Новчана уплата у неку институцију нпр Тиршова ...

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

To uzimaju 20 - 40.000 rsd okvirno.

Podeli ovaj post


Link to post

Мислим да код нас не узимају као доказ те снимке . Нисам 100% сигуран ал мислим да је тако .

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Zavisi od sudije, nekad i mogu da uvaže. Svakako korisna stvar da se ima u autu.

 

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Што је и логично да се уважи. Много добра ствар , а за мале паре може да се купи баш квалитетна камера . Конкретно код мене је yi . Непосредно после куповине је био блек фрајдеј и цена је била мања за 10 еур .b6bd58b00eda20a0e996c6c2400790d6.jpg

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Duze vreme gledam vec ovu kamericu da kupim: https://www.aliexpress.com/item/Car-DVR-Dash-Camera-1080P-Night-Version-12MP-165-Wide-Angle-WiFi-Registrator-Dash-Cam-165/32864766374.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.31f62e0erT8qRy

Ima wifi i sve ostalo što treba, a kvalitet slika nije loša. Kod motiranja može da se sakrije kabel za njegovo napaljenje.

Dopada mi se što može elegantno da se sakrije iza retrovizora :)

Podeli ovaj post


Link to post

Мени ни ова не смета , мала је . Видео запис је изнад мојих очекивања . Сликаћу је монтирану када будем ишао у ауто па ћу поставити слику .

 

 

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ja imam SJ Cam M10, zadovoljan sam kamericom.

 

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×