Jump to content
Nessa

Celi FoReVeR

Recommended Posts

***** SREĆA SREĆA - RADOST! *****

Juce zavrsio konacno papirologiju i preuzeo dobro poznat auto. Vratio mi se osmeh na lice, joooj kako se to lepo vozi.

Jedina stvar koja me nervira je plin, htedoh da ga izbacim, ali ubedjivali me da je nova generacija da necu imati problema itd...tako da je za sada ostao. Nikada ga nisam voleo niti ga sada volim, ali kazu greota to izvaditi jer je skoro nov, neki Stag 4 ako sam dobro razumeo. E sada polako krecemo u istrazivanje, servisiranje, zezanje i sve sto ide uz ovaj auto :yeah: Jedini smor je sto ide zima :(

Auto je vrhunski ocuvan, kako spolja tako i iznutra. Po pitanju mehanike i motora, sledece nedelje ide na kompletnu kontrolu i onda polako da se dovodi u red sve sto bude trebalo. Poslusacu predhodnog vlasnika i prvo sto menjam su svecice a najverovatnije i kablove, jer sam primetio da je tu neko nesto cackao, Dragane znam da nisi ti :) , te nisu sva 4 kabla identicna. Zatim sledi zamena PK kaiseva i najverovatnije seta zupcastog i sve sto ide uz to, verovatno neki veliki servis. Ali pusticu Vladu i Knindzu da oni kazu sta je prioritet. :)

 

20151024_164016.jpg20151024_163048.jpg20151024_163158.jpg20151024_162959.jpg20151024_163337.jpg20151024_163740.jpg20151024_163819.jpg20151024_162935.jpg20151024_162946.jpg

 

 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Nešo, nemaš pojma koliko se radujem i koliko mi je drago da si opet uskočio u Toyotu i to T18! 

:bravo:

Koliko se sa slika može videti primerak je salonski! Bravo, svaka čast!

:toyo:

Welcome to the club, again!

:tcsflogo:  

Podeli ovaj post


Link to post

ac339f0d0c04dda01771e54e00179036.jpg

Čestitam, sve ostalo sam ti već rekao :)

Podeli ovaj post


Link to post

Stvarno lepo izgleda :) Neka je sa srecom i da uzivas jos mlooooogo kilometara u voznji, a hoces sigurno pogotovo sto je na plin pa ti je svaki km duplo jeftiniji :) :D

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao nazad hehehehehhe :)

Da si bolje tražio ne bi našao, sve čestitke i da uživaš.

Što se tiče plina, iskreno bih ga uklonio momentalno, razloga je mnogo ali to možemo uz ono pivo koje dugujem, do tada uživaj i redovno nas obaveštavaj o " sredjivanju" jer znamo kako ti to radiš.

Podeli ovaj post


Link to post

Nešice reko sam ti da je ovo dobar atutić i drago mi je što si nas poslušao i kupio ga.

Vozi ga godinu dve pa da ga otkupim od tebe :D

Podeli ovaj post


Link to post

Cestitke na prinovi, u zdravlju i veselju da se trosite :):drive:

Podeli ovaj post


Link to post

:tcswelcome:  :D   pa Neso da ti cestitam i ovde na kupovi izvanredne po meni celice,dugo da je vozis i maksimalno odrzavas i pazis. sto kaze wewerko drago mi je sto si nas poslusao posle naseg mini skupa u Kolacicu. bas mi drago da je ostala u klubu jer bila bi bas steta da takav primerak auta ode nekome sa strane. jos jednom sve cestitke i da je dugo vozis ;)  :ftoyo:

Podeli ovaj post


Link to post

 Čestitam Nešo. Drago mi je da si nas poslušao. Retko se po meni nalazi tako dobar primerak. 

Podeli ovaj post


Link to post

Е па дошло је време да се и ја, као бивши власник ове лепотице, огласим :) . Не могу а да не кажем да ми је страшно жао што сам морао да продам цецу, али ми је истовремено драго што је отишла у праве руке. Све похвале Неши. Нисмо се добро познавали, али за ово кратко време око купопродаје, показао се као прави човек. Што се гаса тиче, немој да га вадиш. Видећеш да нема разлике у перформансама када возиш, али ћеш осетити разлику у новчанику :D . Нећу да дужим, у здрављу да га возиш, а што се чувања и одржавања тиче, за то се не бринем. Надам се скором сусрету, дружењу на Кошутњаку или у Колачићу. Поздрав, и желим ти пуно километара задовољства и уживања. 

Podeli ovaj post


Link to post

:bravo: Odlicno, ocuvan auto, svaka cast.  :toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

Да се придружим честиткама.. Сећам се колико си био одушевљен кад се појавила на Кошутњаку... И ето... Поздрав и за calicd, добром је продао...

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala svima a najvise mojoj ženici koja je preuzela Hondicu :) U stvari fala Civicu sto ima automatski menjac, to je bilo presudno za njeno buduce spokojstvo i srecu u voznji. :) :) :)

Podeli ovaj post


Link to post

Cestitke i od mene. Ovo je win win. Nessa ima super auto :toyo:  a Calicd moze biti miran da ce se novi vlasnik starati o njemu najbolje moguce. :smoke:

Podeli ovaj post


Link to post

Cestitke i od mene. Da te dugo i bezbrizno sluzi...

Podeli ovaj post


Link to post

Evo sad dodjoh do racunara.....jedva sam cekao da auto zvanicno predstavis. Uf srece :wub:  :wub:  :wub:  :toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

×