Jump to content
Nessa

Celi FoReVeR

Recommended Posts

Kvacilo moze sigurno jos da gura, ali ima naznaka da je pri kraju. Visoko hvata...preko 6k rpm proklizava. Bolje zameniti nego da razmisljam.

Miksa, ona jeste u fabrickom stanju, realno sve sto sredjujem i menjam je potrosni deo koji ima svoj vek trajanja. U mom slucaju, cetvrt veka :)

Podeli ovaj post


Link to post

pa da u sustini i jeste u fabrickom stanju sem tih potrosnih delova koji su menjani kao i na novim automobilima. lose sam se izrazio :) ,dovodis je u stanje savrsenstva. ;) nastavljas tradiciju da bude garazirana preko zime kao i sto je predhodni vlasnik radio :)

Izmenjeno od Milos CTS
Prestani da citiraš poslednji post u temi

Podeli ovaj post


Link to post

Sve je to normalno. A Nessa je poznat da savesno i kvalitetno održava svoja kola.

Podeli ovaj post


Link to post

Danas, 255.600 Km, zamenjen set kvacila, ulje u menjacu i dotegnuta rucna. Sledece nedelje VELIKI servis :)

post-164-14473447097077.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo je sad drugi auto...druk lager je bio u fazi raspada zajedno sa korpom i lamelom. Proizvodio je veoma cudne zvuke dok se ne ugreje. Sad je sve kako treba, menjac se salta malim prsticem i ne cuje nista.

Podeli ovaj post


Link to post

Mene će biti sramota kada registrujem GT4 da parkiram pored Nešine. :lol: :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ocu ovaj auto

Zakasnio si ;) 

Podeli ovaj post


Link to post

Nikad nije kasno :) Polako, ima tu jos da se radi. Ovo je samo prva faza.

Podeli ovaj post


Link to post

:bravo:  samo napred,ko od nese kupi ovaj auto kad bude prodavao miran je 10 god min ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Nesso tebi vredi prodati auto, pustiti te da ga sredis pa onda opet otkupiti :) Po istoj ceni naravno :P :D Svaka cast na odrzavanju i sredjivanju :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala, hvala...Wewerko se prvi prijavio za ovaj sa desne strane :)

Podeli ovaj post


Link to post

Kako je njoj lepo na krovu mog auta, čekajući Vladu i Knindžu da zamene kvačilo :)

d596e5391c3ab76fa40b797471d4d396.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Prijemno odeljenje je i meni poznato

f8c2c77ea4ff1ea6fcd92cad6d854eb6.jpg

e50221e359f73f0d977a1aa767bcb361.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala, hvala...Wewerko se prvi prijavio za ovaj sa desne strane :)

Prigovor prijatelju... pazljivije prochitaj postove  :angry:  :angry:  :angry:

Oprosticu ti samo zato shto nije bilo u ovoj temi, vec kad sam pronicljivo izvalio ko je novi vlasnik Celice, bez da sam i znao da si je pazario.

Podeli ovaj post


Link to post

Sale sta god da si pisao i mislio...wewerko je ono vece u Kolacicu, sa ostatkom prisutne ekipe, mene nagovarao da kupim auto i odmah se prijavio da cu ga lako prodati njemu za godinu-dve kad mi dosadi. Ja tada nisam ni znao da cu ga kupiti :) Tako da zaista mislim da je on prvi potencijalni kupac. Samo kada...to se ne zna. Ali znajuci njega, nece se on lako odvojiti od svoje role... prihvatam prigovor :)

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu da svedočim da se Wewerko prvi prijavio haha Napravi ceca ršum :) Ne verujem da će Wewerko da se odrekne svoje rolle već da će jednog dana da proširi familiju ;) 

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da me je 3sge kupio na duze staze :) Tako da mozemo samo da se zezamo na temu potencijalne prodaje.

Podeli ovaj post


Link to post

×